Қостанай облысы Науырзым ауданы Шилі ауылының аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы Шилі ауылы әкімінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 8395 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2018 жылғы 4 маусымдағы № 01-19/204 ұсынысы негізінде Науырзым ауданы Шилі ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Науырзым ауданы Шилі ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Науырзым ауданы Шилі ауылы әкімінің міндетін атқарушы "Қостанай облысы Науырзым ауданы Шилі ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2017 жылғы 8 тамыздағы № 1 шешімінің (2017 жылғы 6 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7185 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Науырзым ауданы Шилі ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министірлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шилі ауылының әкімі М. Қаратаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау Министрлігі Қоғамдық денсаулық
сақтау комитеті Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің
Науырзым аудандық қоғамдық
Денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________________ А.Х. Аңсағаев
2019 жылы "29" сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетiнiң Науырзым
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Е.У. Бижанов
2019 жылы "29" сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
"Науырзым ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________________ С.Ғ. Олжабаев
2019 жылы "29" сәуір

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Шили Наурзумского района Костанайской области
Решение акима села Шили Наурзумского района Костанайской области от 29 апреля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 мая 2019 года № 8395
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 4 июня 2018 года № 01-19/204, аким села Шили Наурзумского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Шили Наурзумского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима села Шили Наурзумского района "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Шили Наурзумского района Костанайской области" от 8 августа 2017 года № 1 (опубликовано 6 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7185).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Шили Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) разместить настоящее решение на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Шили М. Каратаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Наурзумское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
_______________________ Ансагаев А.Х.
"29" апреля 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Наурзумская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_____________________ Бижанов Е.У.
"29" апреля 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Наурзумского района"
________________ Олжабаев С.Г.
"29" апреля 2019 года