Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 350/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 маусымда № 6425 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жана редакцияда - Павлодар облыстық мәслихатының 14.04.2022 № 146/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 576-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4-тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшiн төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.

О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 14 июня 2019 года № 350/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 июня 2019 года № 6425.
Сноска. Заголовок - решения в редакции решения Павлодарского областного маслихата от 14.04.2022 № 146/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Павлодарской области согласно приложению 1 к настоящему решению.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облыстық мәслихатының 14.04.2022 № 146/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского областного маслихата от 14.04.2022 № 146/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского областного маслихата согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.

4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Оразбаев
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Бексейітова
Павлодар облыстық
мәслихатының
2019 жылғы "14" маусымдағы
№ 350/31 шешіміне
1-қосымша
Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшін төлемақы мөлшерлемелері
Ескерту. 1-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда – Павлодар облыстық мәслихатының 14.04.2022 № 146/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Уразбаев
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
от "14" июня 2019 года
№ 350/31
Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Павлодарской области
Сноска. Заголовок - приложения 1 в редакции решения Павлодарского областного маслихата от 14.04.2022 № 146/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1.2.6.2
альфа-радиоактивті
0,38
1.2.6.3
бета-радиоактивті
0,04
1.2.6.4
шынақты радиоактивті көздер
0,38
6. Көмірсутектерді барлау және (немесе) өндіру жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде түзілетін күкіртті ашық түрде күкірт карталарында орналастыру үшін төлемақы мөлшерлемелері бір тонна үшін 7,54 АЕК құрайды.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облыстық мәслихатының 14.04.2022 № 146/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Павлодар облыстық
мәслихатының

1.2.6.2
альфа-радиоактивные
0,38
1.2.6.3
бета-радиоактивные
0,04
1.2.6.4
ампульные радиоактивные источники
0,38
6. Ставки платы за размещение серы в открытом виде на серных картах, образующейся при проведении операций по разведке и (или) добыче углеводородов, составляют 7,54 МРП за одну тонну.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Павлодарского областного маслихата от 14.04.2022 № 146/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к решению Павлодарского
областного маслихата

2019 жылғы "14" маусымдағы
№ 350/31 шешіміне
2-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" № 301/37 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4233 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсанда "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған).
2. Павлодар облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "Облыстық мәслихатының (V сайланған XХХVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" № 301/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 401/46 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4880 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Облыстық мәслихатының (V сайланған XХХVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" № 301/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 79/10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5330 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтарда "Регион.kz" газетінде жарияланған).

от "14" июня 2019 года
№ 350/31
Перечень утративших силу некоторых решений
Павлодарского областного маслихата
1. Решение маслихата Павлодарской области от 12 декабря 2014 года № 301/37 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4233, опубликовано 30 декабря 2014 года в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья").
2. Решение маслихата Павлодарской области от 10 декабря 2015 года № 401/46 "О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата (XХХVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 301/37 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4880, опубликовано 14 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение маслихата Павлодарской области от 12 декабря 2016 года № 79/10 "О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата (XХХVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 301/37 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5330, опубликовано 13 января 2017 года в газете "Регион.kz").