Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 25 тамыздағы "Павлодар облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" № 142/15 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 351/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 маусымда № 6441 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 95/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар облыстық мәслихатының 19.12.2023 № 95/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-6-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 25 мамырдағы "Облыстардағы, республикалық маңызы бар қалалардағы, астанадағы көші-қон процестерін реттеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 296 қаулысына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 25 тамыздағы "Павлодар облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5625 болып тіркелген, 2017 жылғы 23 қыркүйекте "Звезда Прииртышья" және 2017 жылғы 26 қыркүйекте "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған) № 142/15 шешіміне келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Павлодар облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларында:
3-тармақта:
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"2) қоныс аударушыларды қабылдаудың өңірлік квотасы – Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге тұрақты тұру үшін келетін, Қазақстан Республикасының халықты жұмыспен қамту туралы заңнамасына сәйкес жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысушыларға көзделген мемлекеттік қолдау шараларымен қамтамасыз етілетін қоныс аударушылардың немесе қоныс аударушылар мен олардың отбасы мүшелерінің шекті саны;";
келесі мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) оралмандарды қабылдаудың өңірлік квотасы – Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге тұрақты тұру үшін келетін, Қазақстан Республикасының халықты жұмыспен қамту туралы заңнамасына сәйкес жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысушыларға көзделген мемлекеттік қолдау шараларымен қамтамасыз етілетін оралмандардың немесе оралмандар мен олардың отбасы мүшелерінің шекті саны.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменения и дополнения в решение маслихата Павлодарской области от 25 августа 2017 года № 142/15 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Павлодарской области"
Решение маслихата Павлодарской области от 14 июня 2019 года № 351/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июня 2019 года № 6441. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 19 декабря 2023 года № 95/7
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 19.12.2023 № 95/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-6 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2017 года № 296 "Об утверждении типовых правил регулирования миграционных процессов в областях, городах республиканского значения, столице", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Павлодарской области от 25 августа 2017 года № 142/15 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5625, опубликовано 23 сентября 2017 года в газете "Звезда Прииртышья" и 26 сентября 2017 года в газете "Сарыарқа самалы") следующие изменение и дополнение:
в Правилах регулирования миграционных процессов в Павлодарской области, утвержденных указанным решением:
в пункте 3:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) региональная квота приема переселенцев – предельное число переселенцев или переселенцев и членов их семей, прибывающих для постоянного проживания в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан, которые обеспечиваются мерами государственной поддержки, предусмотренными участникам активных мер содействия занятости в соответствии с законодательством Республики Казахстан о занятости населения;";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) региональная квота приема оралманов – предельное число оралманов или оралманов и членов их семей, прибывающих для постоянного проживания в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан, которые обеспечиваются мерами государственной поддержки, предусмотренными участникам активных мер содействия занятости в соответствии с законодательством Республики Казахстан о занятости населения.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Оразбаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Уразбаев
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова