Екібастұз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 13/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 8 қазандағы № 380/48 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қазанда № 6567 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 тамыздағы № 436/55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 06.08.2020 № 436/55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына, Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 1 және Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 31 қаңтардағы "Павлодар облысы Павлодар, Екібастұз қалаларының кейбір көшелерін қайта атау туралы" № 209/20 бірлескен қаулысы мен шешіміне сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 13/3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 5094 болып тіркелген, 2016 жылғы 04 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Екібастұз қаласы аумағында митингілер, жиналыстар мен пикеттерді өткізетін орындар болып келесі орындар белгіленсін:
1) Екібастұз қаласы, Шешембеков көшесі бойынша орналасқан "Шахтер" мәдениет және демалыс саябағы;
2) Екібастұз қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі бойынша орналасқан интернационалист – жауынгерлер гүлзары.";
осы шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Екібастұз қаласы аумағында шерулер мен демонстрацияларды өткізу үшін келесі бағыттар белгіленсін:
1) Екібастұз қаласы, МәшҺүр Жүсіп көшесі бойынша, С. Торайғыров көшесінен Мұхтар Әуезов көшесіне дейін;
2) Екібастұз қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі бойынша, Естай Беркимбаев көшесінен Энергетиктер көшесіне дейін".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының азаматтардың құқықтарын және заңды мүдделерін қамтамасыз ету жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 12 апреля 2016 года № 13/3 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 8 октября 2019 года № 380/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 октября 2019 года № 6567. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 6 августа 2020 года № 436/55 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 06.08.2020 № 436/55 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Павлодарской области от 31 января 2018 года № 1 и решением маслихата Павлодарской области от 31 января 2018 года № 209/20 "О переименовании некоторых улиц городов Павлодара, Экибастуза Павлодарской области", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 12 апреля 2016 года № 13/3 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5094, опубликовано 04 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 9 настоящего решения изложить в новой редакции:
"9. Местом проведения митингов, собраний и пикетов на территории города Экибастуза определить следующие места:
1) город Экибастуз, Парк культуры и отдыха "Шахтер", расположенный по улице Шешембекова;
2) город Экибастуз, Сквер воинам – интернационалистам, расположенный по улице Бауыржан Момышұлы.";
пункт 10 настоящего решения изложить в новой редакции:
"10. Для проведения шествий и демонстраций на территории города Экибастуз определить следующие маршруты:
1) город Экибастуз, по улице МәшҺүр Жүсіп, от улицы С. Торайгырова до улицы Мухтара Ауэзова;
2) город Экибастуз, по улице Мухтара Ауэзова, от улицы Естая Беркимбаева до улицы Энергетиктер.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по обеспечению прав и законных интересов граждан.

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков