Ақтоғай ауданы Мүткенов ауылдық округінің Мүткенов ауылындағы кейбір көшелері мен тұйық көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Мүткенов ауылдық округ әкімінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қыркүйекте № 6551 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақтоғай ауданы Мүткенов ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 25 қазандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Мүткенов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауданы Мүткенов ауылдық округінің Мүткенов ауылындағы келесі көшелері мен тұйық көшесі:
"Береговая" көшесі "Ертіс" көшесі;
"Мира" көшесі "Бейбітшілік" көшесі;
"Октябрьская" көшесі "Желтоқсан" көшесі;
"Торговая" көшесі "Астана" көшесі;
"ХХІІ партсъезд" көшесі "Ардагер" көшесі;
"Школьная" көшесі "Мектеп" көшесі;
"40 лет Победы" көшесі "Жеңіс" көшесі;
"Степная" көшесі "Береке" көшесі;
"Интернациональная" көшесі "Қазақстан" көшесі;
"Молодежная", "Западная" көшелері "Жастар" көшесі;
"Садовый" тұйық көшесі "Бірлік" тұйық көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Е. Тулеков

О переименовании некоторых улиц и переулка в селе Муткенова Муткеновского сельского округа Актогайского района
Решение акима Муткеновского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 25 сентября 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 сентября 2019 года № 6551
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей Муткеновского сельского округа Актогайского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года аким Муткеновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы и переулок в cеле Муткенова Муткеновского сельского округа Актогайского района:
улицу "Береговая" на улицу "Ертіс";
улицу "Мира" на улицу "Бейбітшілік";
улицу "Октябрьская" на улицу "Желтоқсан";
улицу "Торговая" на улицу "Астана";
улицу "XXII партсъезд" на улицу "Ардагер";
улицу "Школьная" на улицу "Мектеп";
улицу "40 лет Победы" на улицу "Жеңіс";
улицу "Степная" на улицу "Береке";
улицу "Интернациональная" на улицу "Қазақстан";
улицы "Молодежная", "Западная" на улицу "Жастар";
переулок "Садовый" на переулок "Бірлік".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Тулеков