Ертіс ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 329/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 6655 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ертіс ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бейсекин
Ертіс ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "3" желтоқсандағы
№ 329/6 қаулысына
қосымша
Ертіс ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ертіс ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 наурыздағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау мен мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді айнықтау туралы" № 46/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4987 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 наурызда "Ертіс нұры" және "Иртыш" аудандық газеттерінде жарияланған).
2. Ертіс ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 тамыздағы "Ертіс ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 наурыздағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуларды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау мен мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 46/1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 196/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5213 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ертіс ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қаңтардағы "Ертіс ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 наурыздағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау мен мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 46/1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 10/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5371 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 ақпанда "Ертіс нұры" және "Иртыш" аудандық газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Иртышского района
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 3 декабря 2019 года № 329/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 декабря 2019 года № 6655
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Иртышского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бейсекин
Приложение
к постановлению акимата
Иртышского района от "3"
декабря 2019 года № 329/6
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Иртышского района
1. Постановление акимата Иртышского района от 2 марта 2016 года № 46/1 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4987, опубликованное 19 марта 2016 года в районных газетах "Ертіс нұры" и "Иртыш").
2. Постановление акимата Иртышского района от 11 августа 2016 года № 196/5 "О внесении изменения в постановление акимата Иртышского района от 2 марта 2016 года № 46/1 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5213, опубликованное 26 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Иртышского района от 16 января 2017 года № 10/1 "О внесении изменения в постановление акимата Иртышского района от 2 марта 2016 года № 46/1 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5371, опубликованное 11 февраля 2017 года в районных газетах "Ертіс нұры" и "Иртыш").

4. Ертіс ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы "Ертіс ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 наурыздағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау мен мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 46/1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 333/11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6142 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

4. Постановление акимата Иртышского района от 5 декабря 2018 года № 333/11 "О внесении изменения в постановление акимата Иртышского района от 2 марта 2016 года № 46/1 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6142, опубликованное 19 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).