Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округі Қызылқақ ауылының аймағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 қазандағы № 1-22-2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қазанда № 6569 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 1-22-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округі әкімінің 11.12.2019 № 1-22-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңы 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, 2019 жылғы 14 тамыздағы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ертіс аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының № 2 ұсынысы негізінде, Қоскөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округінің Қызылқақ ауылының аймағында ірі қара мал арасында инфекциалық ринотрахеит ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Б. Кажахатов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Ертіс аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Е. Каримжанов
2019 жылғы "9" қазан

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Кызылкак Коскольского сельского округа Иртышского района
Решение акима Коскольского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 10 октября 2019 года № 1-22-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 октября 2019 года № 6569. Утратило силу решением акима Коскольского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 11 декабря 2019 года № 1-22-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Коскольского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 11.12.2019 № 1-22-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иртышской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 августа 2019 года № 2, аким Коскольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Кызылкак Коскольского сельского округа Иртышского района в связи с выявлением заболевания инфекционного ринотрахеита среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Кажахатов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Иртышская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Е. Каримжанов
"9" октября 2019 года