Май ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар беру туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 125/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 6357 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 311/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданының әкімдігінің 09.12.2020 № 311/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Май ауданының аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
3. Май ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлау алдындағы жария іс-шараларды өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" № 173/6 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3557 болып тіркелген, 2013 жылғы 06 шілдеде "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Май ауданының әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Актаев
КЕЛІСІЛДІ"
Май ауданының аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы М. В. Кишкеналина
2019 жылғы "8" мамыр
Май ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "08" мамыр
№125/5 қаулысына
1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Материалдарды орналастыру орындары
Стендтердің, тумбалардың саны
1
Ақшиман ауылы
А.Молдағұлова көшесі 6 ("Ақшиман негізгі орта білім беретін мектеп"мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
Желтоқсан көшесі 8 ("Ақшиман ауылдық клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында);
2 стенд
2
Ақжар ауылы
Құрманғазы көшесі 4 ("Ақжар жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
Абай көшесі 2 ("Ақжар ауылдық клубы"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында);
2 стенд
3
Май ауылы
Абылайхан көшесі 13 ("Май ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
Мектеп көшесі 5 ("Май жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
Абылайхан көшесі 19 ("Май ауылдық клубы"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында);
3 стенд
4
Май ауылдық округінің Еңбекші бөлімшесі
Ертіс көшесі 8;
1 стенд
5
Қаратерек ауылы
Жамбыл көшесі 13 ("Қаратерек ауылдақ мәдениет үйі"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында);
Жамбыл және Құнанбаев көшелерінің қиылысы;
2 стенд
6
Хасен Сейтказин ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для проведения встреч с избирателями на территории Майского района
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 8 мая 2019 года № 125/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 мая 2019 года № 6357. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 9 декабря 2020 года № 311/12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 09.12.2020 № 311/12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией Майского района места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Майского района от 17 июня 2013 года № 173/6 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения публичных предвыборных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3557, опубликованное 06 июля 2013 года в районной газете "Шамшырақ").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Майского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Актаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Майского района М. В. Кишкеналина
"8" мая 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Майского района № 125/5
от "08" мая 2019 года
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения материалов
Количество стендов, тумб
1
село Акшиман
улица А.Молдагуловой, 6 (около здания государственного учреждения "Акшиманская основная средняя школа");
улица Желтоксан, 8 (около здания государственного коммунального казенного предприятия "Акшиманский сельский клуб");
2 стенда
2
село Акжар
улица Курмангазы, 4 (около здания государственного учреждения "Акжарская средняя общеобразовательная школа");
улица Абая, 2 (около здания государственного коммунального казенного предприятия "Акжарский сельский клуб");
2 стенда
3
село Майск
улица Абылайхана, 13 (около здания государственного учреждения "Аппарат акима Майского сельского округа";
улица Школьная, 5 (около здания государственного учреждения "Майская средняя общеобразовательная школа");
улица Абылайхана, 19 (около здания государственного коммунального казенного предприятия "Майский сельский клуб");
3 стенда
4
отделение Енбекши Майского сельского округа
улица Иртышская, 8;
1 стенд
5
село Каратерек
улица Джамбула, 13 (около здания государственного коммунального казенного предприятия "Каратерекский сельский дом культуры");
пересечение улиц Джамбула и Кунанбаева;
2 стенда
6
село ХасенаСейтказина

Хасен Сейтказин көшесі 9/2;
1 стенд
7
Майтүбек ауылы
Б.Момышұлы көшесі 20 ("Майтүбек жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
Б. Момышұлы көшесі 7 ("Майтүбек ауылдық клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында);
2 стенд
8
Қызылеңбек ауылы
М. Әуезов көшесі 1 ("Қазақстан негізгі орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында);
1 стенд
9
Жұмыскер ауылы
Кажкенова көшесі 11 ("Жұмыскер ауылдық клубы"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында);
Пушкин көшесі 1 ("Қазан жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
Целинная көшесі 1 (ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанында);
3 стенд
10
Қызыл Октябрь ауылы
Абай көшесі 1 ("Саты жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталықтың ғимараты жанында);
1 стенд
11
Саты ауылы
Исатаева көшесі 5 (ауылдық медициналық пункт ғимараты жанында);
Исатаева көшесі 13 ("Саты ауылдық клубы"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында);
Гагарина көшесі 1 ("Саты жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
3 стенд
12
Малайсары ауылы
Маметова көшесі 1 ("Малайсары ауылдық мәдениет үйі"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында);
Иманова көшесі, 6 (ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанында);
Абай көшесі 14 ("Малайсары орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
3 стенд
13
Майлайсары ауылдық округінің 1 фермасы
Ақсарай көшесі 18;
1 стенд
14
Кеңтүбек ауылы
Алтынсарин көшесі 15 ("Кеңтүбек жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
Махмет Кайырбаев көшесі (автобус аялдамасы);
Алтынсарин көшесі 10 ("Қарлығаш"бөбектер бақшасы"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында);
3 стенд
15
Кеңтүбек ауылдық округінің 1 фермасы
Жалтыр көшесі 1;
1 стенд
16
Кеңтүбек ауылдық округінің 3 фермасы
Қарабұлақ көшесі 3;
1 стенд
17
Көктөбе ауылы
Ғани Мұратбаев көшесі 5 ("Май агро-техникалық колледжі" коммуналдық қазыналық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
Сейфулина көшесі 21( "Е. Мұқашев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
Сүлейменов көшесі 12 (аудандық орталық аурухана ғимараттарының жанында);
Әйтеке би көшесі 14 ("Май ауданының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
Әйтеке би көшесі 49 ("Балалар-жасөспірімдер спорт мектеп" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында);
5 стенд
18
Белогорский ХПП ауылы
Элеваторлық көшесі 2;
1 стенд
19
Бозша ауылы
Батаев көшесі 3 ("Бозша ауылдық мәдениет үйі"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында ғимараты жанында);
1 стенд
20
Баскөл ауылы
Балкенов көшесі 16 ("Баскөл ауылдық мәдениет үйі"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында);
Иманов көшесі 14 (Амангелді Иманов атындағы жалпы орта білім беретін лицей-мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанында);
2 стенд
21
Жаңатілек ауылы
Аушаихов көшесі 14 ("Жаңатілек ауылдық мәдениет үйі"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты жанында ғимараты жанында);
1 стенд
Май ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "08" мамыр

улица Хасена Сейтказина, 9/2;
1 стенд
7
село Майтубек
улица Б.Момышұлы, 20 (около здания государственного учреждения "Майтубекская средняя общеобразовательная школа");
улица Б.Момышұлы, 7 (около здания государственного коммунального казенного предприятия "Майтубекский сельский клуб");
2 стенда
8
село Кызыленбек
улица М.Ауезова, 1 (около здания государственного учреждения "Казахстанская основная средняя школа");
1 стенд
9
село Жумыскер
улица Кажкенова, 11 (около здания государственного коммунального казенного предприятия "Жумыскерский сельский клуб");
улица Пушкина, 1 около здания государственного учреждения "Казанская средняя общеобразовательная школа");
улица Целинная, 1 (около здания сельской врачебной амбулатории);
3 стенда
10
село Кызыл Октябрь
улица Абая, 1(около здания мини-центра при государственном учреждении "Сатинская средняя общеобразовательная школа");
1 стенд
11
село Саты
улица Исатаева, 5 (около здания сельского медицинского пункта);
улица Исатаева, 13 (около здания государственного коммунального казенного предприятия "Сатинский сельский дом культуры");
улица Гагарина, 1 (около здания государственного учреждения "Сатинская средняя общеобразовательная школа");
3 стенда
12
село Малайсары
улица Маметова, 1 (около здания государственного коммунального казенного предприятия "Малайсаринский сельский дом культуры");
улица Иманова, 6 (около здания сельской врачебной амбулатории);
улица Абая, 14 (около здания государственного учреждения "Малайсаринская средняя общеобразовательная школа");
3 стенда
13
ферма 1 Малайсаринского сельского округа
улица Аксарай, 18;
1 стенд
14
село Кентубек
улица Алтынсарина, 15 (около здания государственного учреждения "Кентубекская средняя общеобразовательная школа");
улица Махмета Каирбаева (на автобусной остановке);
улица Алтынсарина, 10 (около здания детского сада государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Қарлығаш"");
3 стенда
15
ферма 1 Кентубекского сельского округа
улица Жалтыр, 1;
1 стенд
16
ферма 3 Кентубекского сельского округа
улица Карабулак, 3;
1 стенд
17
село Коктобе
улица Гани Муратбаева, 5 (около здания коммунального государственного казенного предприятия "Майский аграрно-технический колледж");
улица Сейфуллина, 12 (около здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа
им. Е. Мукашева");
улица Айтеке би, 14 (около здания коммунального государственного учреждения "Центр занятости населения Майского района");
улица Сулейменова, 12 (около здания центральной районной больницы);
улица Айтеке би, 49 (около здания коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа");
5 стендов
18
село Белогорский ХПП
улица Элеваторная, 2;
1 стенд
19
село Бозша
улица Батаева, 3 (около здания государственного коммунального казенного предприятия "Бозшинский сельский дом культуры);
1 стенд
20
село Басколь
улица Балкенова, 16 (около здания государственного коммунального казенного предприятия "Баскольский сельский дом культуры");
улица Иманова, 14 (около здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-лицей имени Амангельды Иманова");
2 стенда
21
село Жанатлек
улица Аушаихова, 14 (около здания государственного коммунального казенного предприятия "Жанатлекский сельский дом культуры").
1 стенд
Приложение 2
к постановлению акимата

№125/5 қаулысына
2-қосымша
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізуі үшін үй-жайлар тізбесі
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Үй-жайдың орналасу орны
1
Ақшиман ауылы
"Ақшиман ауылдық клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
2
Ақжар ауылы
"Ақжар ауылдық клубы"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
3
Май ауылы
"Май ауылдық клубы"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
4
Қаратерек ауылы
"Қаратерек ауылдақ мәдениет үйі"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
5
Майтүбек ауылы
"Майтүбек ауылдық клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
6
Жұмыскер ауылы
"Жұмыскер ауылдықклубы"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
7
Саты ауылы
"Саты ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
8
Малайсары ауылы
"Малайсары ауылдық мәдениет үйі"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
9
Көктөбе ауылы
Май ауданының әкімдігі, "Мәдениетойын-сауық орталығы"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
10
Баскөл ауылы
"Баскөл ауылдық мәдениет үйі"мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны

Майского района № 125/5
от "08" мая 2019 года
Перечень помещений для проведения кандидатами встреч с избирателями
№ п/п
Наименование населенного пункта
Месторасположение помещения
1
село Акшиман
Государственное коммунальное казенное предприятие "Акшиманский сельский клуб"
2
село Акжар
Государственное коммунальное казенное предприятие "Акжарский сельский клуб"
3
село Майск
Государственное коммунальное казенное предприятие "Майский сельский клуб"
4
село Каратерек
Государственное коммунальное казенное предприятие "Каратерекский сельский дом культуры"
5
село Майтубек
Государственное коммунальное казенное предприятие "Майтубекский сельский клуб"
6
село Жумыскер
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жумыскерский сельский клуб"
7
село Саты
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сатинский сельский дом культуры"
8
село Малайсары
Государственное коммунальное казенное предприятие "Малайсаринский сельский дом культуры"
9
село Коктобе
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр Майского района"
10
село Басколь
Государственное коммунальное казенное предприятие "Баскольский сельский дом культуры"