Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 32/242 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 маусымдағы № 55/250 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 маусымда № 6454 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 78/366 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 78/366 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың үлгiлiк қағидаларын бекiту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 32/242 (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3780 болып тiркелген, 2014 жылғы 4 мамырда "Заман тынысы", "Нива" аудандық газеттерінде жарияланған) шешiмiне келесі өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
он бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысына (одан әрі - ҰОС) қатысушылар мен мүгедектеріне 500000 (бес жүз мың) теңге мөлшерінде, сондай-ақ 5 АЕҚ мөлшерінде азық-түлік жиынтығы;";
он төртінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауғанстандағы әскері іс-қимылдарға қатысқан адамдарға 50000 (елу мың) теңге мөлшерінде;";
он бесінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Чернобыль атом электростанциясындағы аварияны 50000 (елу мың) теңге мөлшерінде, басқа да радиациялық апаттар мен азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектілердегі аварияны жоюға қатысқан, сондай-ақ ядролық сынақтар мен жаттығуларға тікелей қатысқан адамдарға 10 АЕК мөлшерінде;".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала, заңдылық, азаматтардың құқығын сақтау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Р. Краснова
Мәслихат хатшысы А. Шайхимов
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № 32/242 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 18 июня 2019 года № 55/250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 июня 2019 года № 6454. Утратило силу решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 23 декабря 2020 года № 78/366 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 23.12.2020 № 78/366 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № 32/242 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3780, опубликованное 4 мая 2014 года в районных газетах "Заман тынысы", "Нива"), следующие изменения:
в пункте 1 вышеуказанного решения:
абзац одиннадцатый изложить в новой редакции:
"участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (далее – ВОВ) в размере 500000 (пятьсот тысяч) тенге, а также продуктовый набор в размере 5 МРП;";
абзац четырнадцатый изложить в новой редакции:
"лицам, участвовавшим в боевых действиях в Афганистане в размере 50000 (пятьдесят тысяч) тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в новой редакции:
"лицам, участвовавшим в ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции в размере 50000 (пятьдесят тысяч) тенге, других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения, а также участвовавшим непосредственно в ядерных испытаниях и учениях в размере 10 МРП;".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной сферы, законности, соблюдения прав граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Краснова
Секретарь маслихата А. Шайхимов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Павлодарской области Б. Бакауов

2019 жылғы "24" маусым

"24" июня 2019 года