Павлодар ауданы Заря ауылдық округі Бірлік ауылының аумағында карантин белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № 1-03-10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 6624 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 1-03-01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің 21.10.2020 № 1-03-01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Павлодар аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2019 жылғы 26 тамыздағы № 2-36/415 ұсынысы негізінде, Заря ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Заря ауылдық округі Бірлік ауылының аумағында ірі қара мал арасында қарасан ауруының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Павлодар аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті Павлодар облысының тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау департаментінің Павлодар аудандық тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Павлодар ауданының ауыл шаруашылығы, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Р. Капанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Павлодар аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж. Құрманғазин
2019 жылғы "18" қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігінің
Тауарлар мен көрсетілетін
қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін
бақылау комитеті
Павлодар облысының тауарлар
мен көрсетілетін қызметтердің
сапасы мен қауіпсіздігін
бақылау департаментінің
Павлодар аудандық тауарлар
мен көрсетілетін қызметтердің
сапасы мен қауіпсіздігін
бақылау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы С. Сұлтанғалиев
2019 жылғы "18" қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Павлодар ауданының
ауыл шаруашылығы, кәсіпкерлік
және ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы Х. Оразбеков
2019 жылғы "18" қараша

Об установлении карантина на территории села Бирлик Заринского сельского округа Павлодарского района
Решение акима Заринского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 20 ноября 2019 года № 1-03-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 ноября 2019 года № 6624. Утратило силу решением акима Заринского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 21 января 2020 года № 1-03-01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Заринского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 21.01.2020 № 1-03-01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Павлодарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 августа 2019 года № 2-36/415, аким Заринского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Бирлик Заринского сельского округа Павлодарского района, в связи с вывлением болезни по эмфизематозному карбункулу среди крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Павлодарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Павлодарское районное Управление контроля качества и безопасности товаров и услуг Департамента контроля качества и безопасности товаров и услуг Павлодарской области Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии Павлодарского района" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Р. Капанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Павлодарская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Ж. Курмангазин
"18" ноября 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Павлодарское районное
Управление контроля качества
и безопасности товаров и услуг
Департамента контроля качества
и безопасности товаров и услуг
Павлодарской области
Комитета контроля качества
и безопасности товаров и услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан" С. Султангалиев
"18" ноября 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел сельского хозяйства,
предпринимательства и ветеринарии
Павлодарского района" Х. Оразбеков
"18" ноября 2019 года