Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 138/31 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 наурыздағы № 201/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 наурызда № 6267 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 27/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 12.04.2021 № 27/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 138/31 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3706 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпанында "Апта айнасы" және "Сельские будни" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
7-тармақта:
7) тармақша келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"гемодиализге мұқтаж 1 топ мүгедектері;";
8-тармақта:
4) тармақшаның төртінші абзацында "7 АЕК мөлшерінде" сөздер "10 АЕК мөлшерінде" сөздерімен ауыстырылсын;
4) тармақша келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"7 тармақ 7) тармақшасының сегізінші абзацында көрсетілген санаттар үшін, 8 (сегіз) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде (жүріп –тұруына) – өтініш, өтінушінің жеке куәлігінің көшірмесі, Успен ауданы аумағында тіркелгенін растайтын құжат (мекенжай анықтамасы), екінші деңгей банкідегі немесе жекелеген банк операцияларын жасауға тиісті лицензиясы бар ұйымдарда дербес шоты, 1 топ мүгедектігі туралы тиісті медициналық мекеменің анықтамасы, гемодиализдан өту туралы медициналық мекеменің анықтамасы негізінде.";
9-тармақта:
1) тармақшаның алтыншы абзацында "5 АЕК мөлшерінде" сөздер "15 АЕК мөлшерінде" сөздерімен ауыстырылсын;
2) тармақшаның екінші абзацында "15235 теңге мөлшерінде" сөздер "20000 теңге мөлшерінде" сөздерімен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата от 30 января 2014 года № 138/31 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 5 марта 2019 года № 201/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 марта 2019 года № 6267. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 12 апреля 2021 года № 27/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 12.04.2021 № 27/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 30 января 2014 года № 138/31 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3706, опубликованное 28 февраля 2014 года в районных газетах "Апта айнасы" и "Сельские будни"), следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
в пункте 7:
подпункт 7) дополнить абзацем следующего содержания:
"инвалиды 1 группы, нуждающиеся в гемодиалезе;";
в пункте 8:
в абзаце четвертом подпункта 4) слова "в размере 7 МРП" заменить словами "в размере 10 МРП";
подпункт 4) дополнить абзацем следующего содержания:
"для категории указанной в абзаце восьмом подпункта 7) пункта 7, в размере 8 (восьми) месячных расчетных показателей (на проезд) – на основании заявления, копии удостоверения личности заявителя, документа, подтверждающего регистрацию жительства на территории Успенского района (адресная справка), номера лицевого счета в банках второго уровня или в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, справки из соответствующего медицинского учреждения об инвалидности 1 группы, справки медицинского учреждения о прохождении гемодиализа.";
в пункте 9:
в абзаце шестом подпункта 1) слова "в размере 5 МРП" заменить словами "в размере 15 МРП";
в абзаце втором подпункта 2) слова "в размере 15235 тенге" заменить словами "в размере 20000 тенге".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Бараисов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Бараисов
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова