Успен ауданының ұйымдарында 2020 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 4 қарашадағы № 308/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 6606 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 8) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в организациях Успенского района на 2020 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 4 ноября 2019 года № 308/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 ноября 2019 года № 6606
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 8) статьи 9, подпунктом 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, Успен ауданының ұйымдарында 2020 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Успен ауданы әкімінің орынбасары А. А. Дисюповаға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Дычко
Успен ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 04 қарашадағы
№ 308/11 қаулысына
қосымша
Успен ауданының ұйымдарында 2020 жылға арналған
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымдардың атауы
Жұмыскеркердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (қызметкерлердің тізімдік санынан % )
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға арналған жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Галицкое Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в организациях Успенского района на 2020 год, независимо от организационно-правовой формы и от формы собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Успенского района Дисюпову А. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района Н. Дычко
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района
от 04 ноября 2019 года № 308/11
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных
из мест лишения свободы, в организациях Успенского района на 2020 год
№ п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Галицкое Агро"