Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 2/266 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 1555 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің:
1) "Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 1/52 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 4 ақпанда № 1120 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 ақпанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2) "Алматы қаласы Жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 1/52 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 5 ақпанда № 1121 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 ақпанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Қала құрылысын бақылау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Әзірбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 26 апреля 2019 года № 2/266. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 2 мая 2019 года № 1555
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Алматы:
1) от 30 января 2015 года № 1/52 "О создании коммунального государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1120 от 4 февраля 2015 года, опубликовано 7 февраля 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2) от 30 января 2015 года № 1/54 "О создании коммунального государственного учреждения "Управление по контролю за использованием и охраной земель города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1121 от 5 февраля 2015 года, опубликовано 7 февраля 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление градостроительного контроля города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Азирбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек