Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 06-01/03 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 1544 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 06-01/05 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 24.12.2019 № 06-01/05 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Медеу ауданы әкімінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушы Р. Исламоваға жүктелсін.
5. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім С. Мәкежанов
Алматы қаласы
Медеу ауданы әкімінің
2019 жылғы "11" сәуірдегі
№ 06-01/03 шешіміне
1-қосымша
Медеу ауданындағы сайлау учаскелерi шекараларының сипаттамалары
№ 357 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сымбат" дизайн және технология академиясы, 050002, Алматы қаласы, Әлімжанов көшесі, 48.
Шекаралары: Гоголь көшесінен Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін.
№ 358 сайлау учаскесі
Орталығы: № 28 мектеп–лицейі, 050000, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 102.
Шекаралары: Бөгенбай батыр көшесінен Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін.
№ 359 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы
Решение акима Медеуского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 06-01/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 апреля 2019 года за № 1544. Утратило силу решением акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05.
Сноска. Утратило силу решением акима Медеуского района города Алматы от 24.12.2019 № 06-01/05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", согласно статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Медеуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Медеускому району города Алматы согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Медеуского района города Алматы согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Аппарату акима Медеуского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акима Медеуского района.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима Медеуского района Р. Исламову.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким С. Макежанов
Приложение 1
к решению акима
Медеуского района
города Алматы
от 11 апреля 2019 года
№ 06-01/03
Описание границ избирательных участков Медеуского района города Алматы
Избирательный участок № 357
Центр: Академия дизайна и технологии "Сымбат", 050002, город Алматы улица Алимжанова, 48.
В границах: от улицы Гоголя по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева.
Избирательный участок № 358
Центр: школа–лицей № 28, 050000, город Алматы, проспект Назарбаева, 102.
В границах: от улицы Богенбай батыра по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева.
Избирательный участок № 359

Орталығы: № 19 жалпы білім беретін мектеп, 050002, Алматы қаласы, Абдуллиндер көшесі, 11.
Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Мақатаев көшесімен (оңтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қайырбеков көшесіне дейін; Қайырбеков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін.
№ 360 сайлау учаскесі
Орталығы: Республикалық мемлекеттік мекеме "Қазақ ұлттық интеллектуалдық меншік" филиалы, 050002, Алматы қаласы, Абдуллиндер көшесі, 6/1.
Шекаралары: Абдуллиндер көшесінен шығысқа қарай Мақатаев көшесімен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасының батыс жағымен оңтүстікке қарай Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қайырбеков көшесіне дейін; Қайырбеков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін, "Психикалық сауықтыру орталығының" наркология қызметінің аумағын қоспағанда.
№ 361 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көкіл" музыкалық мектебі, 050010, Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 34.
Шекаралары: Зенков көшесінен шығысқа қарай Гоголь көшесімен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің батыс жағынан оңтүстікке қарай Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін.
№ 362 сайлау учаскесі
Орталығы: Республикалық медицина колледжі, 050010, Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 54.
Шекаралары: Шевченко көшесінен Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 363 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай атындағы қазақ ұлттық педагогикалық университеті, 050010, Алматы қаласы, Қазыбек би көшесі, 30.
Шекаралары: Бөгенбай батыр көшесінен Қонаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін.
№ 364 сайлау учаскесі

Центр: общеобразовательная школа № 19, 050002, город Алматы, улица Абдуллиных, 11.
В границах: от улицы Кунаева на восток по улице Макатаева (южная сторона) до улицы Абдуллиных; по улице Абдуллиных на юг (западная сторона) до проспекта Жибек жолы; по проспекту Жибек жолы на восток (южная сторона) до улицы Каирбекова; по улице Каирбекова на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на север (восточная сторона) до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 360
Центр: филиал Республиканского государственного предприятия "Национальный институт интеллектуальной собственности", 050002, город Алматы, улица Абдуллиных, 6/1.
В границах: от улицы Абдуллиных на восток по улице Макатаева (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по западной стороне русла реки Малая Алматинка на юг до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Каирбекова; по улице Каирбекова на север (восточная сторона) до проспекта Жибек жолы; по проспекту Жибек жолы на запад (северная сторона) до улицы Абдуллиных; по улице Абдуллиных на север (восточная сторона) до улицы Макатаева, исключая наркологическую службу "Центра психического здоровья" в границах.
Избирательный участок № 361
Центр: музыкальная школа "Көкiл", 050010, город Алматы, улица Гоголя, 34.
В границах: от улицы Зенкова на восток по улице Гоголя (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по западной стороне русла реки Малая Алматинка на юг до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на запад (северная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на север (восточная сторона) до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 362
Центр: Республиканский медицинский колледж, 050010, город Алматы, улица Калдаякова, 54.
В границах: от улицы Шевченко по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на восток (южная сторона) до улицы Абдуллиных; по улице Абдуллиных на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на юг (западная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на запад (северная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 363
Центр: Казахский национальный педагогический университет имени Абая, 050010, город Алматы, улица Казыбек би, 30.
В границах: от улицы Богенбай батыра по улице Кунаева на север (восточная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на восток (южная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на юг (западная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Кунаева.
Избирательный участок № 364

Орталығы: "Граждансельпроектстрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестік, 050007, Алматы қаласы, Коперник көшесі, 124.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен шығысқа қарай Шақшақ Жәнібек көшесімен (оңтүстік жағы) Кутузов көшесіне дейін; Кутузов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Средняя көшесіне дейін; Средняя көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Есенберлин көшесіне дейін; Есенберлин көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Алматы жануарлар бағының орталық есігіне дейін; Орталық мәдениет және демалыс саябағының солтүстік–шығыс және солтүстік–батыс Шекараларымен Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шақшақ Жәнібек көшесіне дейін.
№ 365 сайлау учаскесі
Орталығы: Орталықтандырылған кітапхана жүйесі "Медеу ауданының № 6 кітапханасы", 050007, Алматы қаласы, Татарская көшесі, 32.
Шекаралары: Кутузов көшесінен шығысқа қарай Шақшақ Жәнібек көшесімен, әрі қарай, Орынбор көшесімен (оңтүстік жағы) Абылғазы өзеніне дейін; Абылғазы өзені арнасының батыс жағымен оңтүстікке қарай Көк Төбе тауының солтүстік қапталына дейін; Көк Төбе тауының солтүстік қапталымен Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзені арнасының шығыс жағымен солтүстікке қарай Есенберлин көшесіне дейін, әрі қарай Есенберлин көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Средняя көшесіне дейін; Средняя көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кутузов көшесіне дейін; Кутузов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шақшақ Жәнібек көшесіне дейін.
№ 366 сайлау учаскесі
Орталығы: № 64 жалпы білім беретін мектеп, 050007, Алматы қаласы, Орынбор көшесі, 17.
Шекаралары: Абылғазы арнасынан Полевой тұйық көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Брянск көшесіне дейін; Брянск көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Целиноград көшесіне дейін; Целиноград көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесімен оңтүстікке қарай (оңтүстік–батыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (батыс жағы) Бригадная көшесінің жұп санды үйлерімен қоса алғанда Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Өнеге көшесіне дейін; Өнеге көшесімен солтүстік батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Оразбаев көшесіне дейін; Оразбаев көшесінен оңтүстік–батысқа (солтүстік–батыс жағы) Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесінен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Украина көшесіне дейін; Украина көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Айдын көшесінің қақпасына дейін; Айдын көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абылғазы өзеніне дейін; Абылғазы өзені арнасымен солтүстікке қарай Полевой тұйық көшесіне дейін.
№ 367 сайлау учаскесі

Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Граждансельпроектстрой", 050007, город Алматы, улица Коперника,124.
В границах: от реки Малая Алматинка на восток по улице Шақшақ Жәнібек (южная сторона) до улицы Кутузова; по улице Кутузова на юг (западная сторона) до улицы Средняя; по улице Средняя на запад (северная сторона) до улицы Есенберлина; по улице Есенберлина на юг (западная сторона) до центрального входа в Алматинский зоопарк; по северо–восточной и северо–западной границам Центрального парка культуры и отдыха до реки Малая Алматинка; по реке Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Шақшақ Жәнібек.
Избирательный участок № 365
Центр: централизованная библиотечная система "Библиотека № 6 Медеуского района", 050007, город Алматы, улица Татарская, 32.
В границах: от улицы Кутузова на восток по улице Шақшақ Жәнібек, далее по улице Оренбургская (южная сторона) до реки Абылгазы; по западной стороне русла реки Абылгазы на юг до северного склона горы Кок Тобе; по северному склону горы Кок Тобе до реки Жарбулак; по восточной стороне русла реки Жарбулак на север до улицы Есенберлина, далее по улице Есенберлина на север (восточная сторона) до улицы Средняя; по улице Средняя на восток (южная сторона) до улицы Кутузова; по улице Кутузова на север (восточная сторона) до улицы Шақшақ Жәнібек.
Избирательный участок № 366
Центр: общеобразовательная школа № 64, 050007, город Алматы, улица Оренбургская, 17.
В границах: от русла Абылгазы по переулку Полевому на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Брянская; по улице Брянская на восток (южная сторона) до Восточной объездной дороги; по Восточной объездной дороге на север (восточная сторона) до улицы Целиноградская; по улице Целиноградская на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на юг (юго–западная сторона) до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на юго–запад (западная сторона) включая территории участков домов четной нумерации улицы Бригадная до улицы Морозова; по улице Морозова на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Өнеге; по улице Өнеге на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Уразбаевой; по улице Уразбаевой на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Истомина; по улице Истомина на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Украинская; по улице Украинская на юг (западная сторона) до створа улицы Айдын; по улице Айдын на запад (северная сторона) до реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на север до переулка Полевого.
Избирательный участок № 367

Орталығы: № 53 мектеп–гимназия, 050007, Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18.
Шекаралары: Абылғазы өзені арнасынан Айдын көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Украина көшесіне дейін; Украина көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Оразбаев көшесіне дейін; Оразбаев көшесінен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Өнеге көшесіне дейін; Өнеге көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Кеңсай–1 жабық мұсылман зиратының солтүстік шекарасына дейін; Кеңсай–1 жабық мұсылман зиратының шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы); әрі қарай оңтүстікке (батыс жағы) Сәрсенбаев көшесі 36А үйі аумағының оңтүстік–шығыс жағына дейін; Сәрсенбаев көшесі 36А және 27 үйлердің, Шоқай көшесі 136 және 99 үйлер аумағының оңтүстік–шығыс жағымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Шоқай көшесі 99 үйі аумағының оңтүстік–батысына дейін; Шоқай көшесі 99, 97, 95 үйлерінің оңтүстік–батыс жағымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Пенза көшесі 23Б үйі аумағының оңтүстік жағына дейін; Пенза көшесі 23б үйі учаскесінің оңтүстік жағынан , Шухов көшесі 134, 136, 138, 140, 142 үйлер аумағының оңтүстік–шығыс жағымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Көк Төбе тауының солтүстік қапталына дейін; Көк Төбе тауының солтүстік қапталымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абылғазы өзені арнасына дейін; Абылғазы өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Айдын көшесіне дейін.
№ 368 сайлау учаскесі
Орталығы: № 53 мектеп–гимназия, 050007, Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18.
Шекаралары: Шоқай көшесі 99 үйден шығыс бағытқа қарай Сәрсенбаев көшесі 36Б және 29 үйлеріне дейін; Кеңсай зиратының оңтүстік шекарасы қақпасымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) қала шекарасының бойымен Широкая Щель бау–бақша бірлестігін қоса Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасынан Широкая щель қыратының бойымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Көктөбе шағын ауданы Сағадат Нұрмағамбетов көшесіндегі 1/77, 1/73 үйлерінің шығыс шекарасына дейін; Көктөбе шағын ауданы Сағадат Нұрмағамбетов көшесіндегі 1/77 үйден солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абылғазы өзені арнасына дейін, Көктөбе шағын ауданы Сағадат Нұрмағамбетов көшесіндегі үйлерді қоспағанда; Абылғазы өзені арнасынан Көк Төбе тауының солтүстік қапталымен солтүстік–шығысқа қарай, әрі қарай Шухов көшесіндегі 134, 136, 138, 140, 142 үйлердің оңтүстік шекарасымен Пенза көшесі 23б үйіне дейін; 23б үйінен солтүстік бағытқа қарай Шоқай көшесі 99 және 136 үйлерге дейін.
№ 369 сайлау учаскесі

Центр: школа–гимназия № 53, 050007, город Алматы, улица Глубокая, 18.
В границах: от русла реки Абылгазы по улице Айдын на восток (южная сторона) до улицы Украинская; по улице Украинская на север (восточная сторона) до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Истомина; по улице Истомина на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Уразбаевой; по улице Уразбаевой на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Өнеге; по улице Өнеге на юго–восток (юго–западная сторона) до северной границы мусульманского закрытого кладбища Кенсай–1; по границе мусульманского закрытого кладбища Кенсай–1 на запад (северная сторона), далее на юг (западная сторона) до юго–восточной стороны участка дома 36А улицы Сарсенбаева; вдоль юго–восточной стороны участков домов 36А и 27 улицы Сарсенбаева, и домов 136 и 99 улицы Шокая на юго–запад (северо–западная сторона) до юго–западной стороны участка дома 99 улицы Шокая; по юго–западной стороне участков домов 99, 97, 95 улицы Шокая на северо–запад (северо–восточная сторона) до южной стороны участка дома 23Б улицы Пензенская; от южной стороны участка дома 23Б улицы Пензенская, вдоль юго–восточной стороны участков домов 134,136,138,140,142 улицы Шухова на юго–запад (северо–западная сторона), до северного склона горы Кок Тобе; по северному склону горы Кок Тобе на запад (северная сторона) до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на север (восточная сторона) до улицы Айдын.
Избирательный участок № 368
Центр: школа–гимназия № 53, 050007, город Алматы, улица Глубокая, 18.
В границах: от дома 99 улицы Шокая по восточному направлению до домов 36Б и 29 улицы Сарсенбаева; по створу южной границы кладбища Кенсай на восток (северная сторона); по границе города, включая садоводческое общество Широкая Щель, до русла реки Абылгазы; от русла реки Абылгазы, вдоль склона холма урочища Широкая Щель на северо–запад (северо–восточная сторона) до восточных границ участков домов 1/77, 1/73 по улице Сағадат Нұрмағамбетов микрорайона Көктөбе; от дома 1/77 улицы Сағадат Нұрмағамбетов микрорайона Көктөбе на север (восточная сторона) до русла реки Абылгазы, исключая дома по улице Сағадат Нұрмағамбетов микрорайона Көктөбе; от русла реки Абылгазы на северо–восток по северному склону горы Кок Тобе, далее по южной границе домов 134,136,138,140,142 по улице Шухова до дома 23б по улице Пензенская; от дома 23б по северному направлению до домов 99 и 136 улицы Шокая.
Избирательный участок № 369

Орталығы: № 4 мектеп–интернат, 050010, Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 53.
Шекаралары: Бөгенбай батыр көшесінен Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Орталық мәдениет және демалыс саябағының негізгі кіре берісіне дейін; Орталық мәдениет және демалыс саябағының негізгі кіре берісінен шығысқа қарай Орталық мәдениет және демалыс саябағының солтүстік–батыс және солтүстік–шығыс шекарасымен Есенберлин көшесіне дейін (Орталық мәдениет және демалыс саябағының аумағын қоса); Есенберлин көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Орманов көшесіне дейін; Орманов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бутаков көшесіне дейін; Бутаков көшесімен оңтүстікке қарай (екі жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін.
№ 370 сайлау учаскесі
Орталығы: № 7 жалпы білім беретін мектеп, 050032, Алматы қаласы, Алатау шағын ауданы, Жетбаев көшесі, 15.
Шекаралары: Ибрагимов көшесінен № 14 және № 16 үйлері арасынан оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жетбаев және Кимешек көшелерінің қиылысына дейін; Жетбаев және Кимешек көшелерінің қиылысынан шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Сыған өзеніне дейін; Сыған өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай РП–5 каналына дейін; РП–5 каналы бойымен (солтүстік–батыс жағы) "Новостройка" тұрғын–үй ғимаратын қоса Ибрагимов көшесіне дейін; Ибрагимов көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) № 16 тұрғын үйге дейін, № 16 үйді қоспағанда.
№ 371 сайлау учаскесі
Орталығы: № 35 гимназия, 050010, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 59.
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Қабанбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық данғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 372 сайлау учаскесі
Орталығы: № 159 гимназия, 050010, Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 86.
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 373 сайлау учаскесі

Центр: школа–интернат № 4, 050010, город Алматы, улица Богенбай батыра, 53.
В границах: от улицы Богенбай батыра по улице Абдуллиных на север (восточная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на восток (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до центрального входа в Центральный парк культуры и отдыха; от центрального входа в Центральный парк культуры и отдыха на восток по северо–западной и северо–восточной границам Центрального парка культуры и отдыха (включая территорию Центрального парка культуры и отдыха в границах) до улицы Есенберлина; по улице Есенберлина на юг (западная сторона) до улицы Орманова; по улице Орманова на восток (южная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до улицы Бутаковская; по улице Бутаковская на юг (обе стороны) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Абдуллиных.
Избирательный участок № 370
Центр: общеобразовательная школа № 7, 050032, город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева, 15.
В границах: от улицы Ибрагимова между домами № 14 и № 16 на юго–восток (южная сторона) до пересечения улиц Жетбаева и Кимешек; от пересечения улиц Жетбаева и Кимешек на восток (южная сторона) до речки Цыганка; по западному берегу русла речки Цыганка на юг до канала РП–5; по каналу РП–5 (северо–западная сторона) до улицы Ибрагимова, включая жилой массив "Новостройка"; по улице Ибрагимова на северо–запад (северо–восточная сторона) до дома № 16, исключая дом № 16.
Избирательный участок № 371
Центр: гимназия № 35, 050010, город Алматы, проспект Достык 59.
В границах: от проспекта Назарбаева по улице Кабанбай батыра на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 372
Центр: гимназия № 159, 050010, город Алматы, улица Кабанбай батыра, 86.
В границах: от проспекта Назарбаева по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Кабанбай батыра; по улице Кабанбай батыра на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 373

Орталығы: № 56 гимназия, 050000, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 138.
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Абай даңғылына дейін; Абай даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін.
№ 374 сайлау учаскесі
Орталығы: № 33 мектеп–гимназия, 050010, Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 62.
Шекаралары: Абай даңғылынан Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Республика Сарайының оң жағындағы өтпеге дейін; Республика Сарайының оң жағындағы өтпемен Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 375 сайлау учаскесі
Орталығы: № 29 жалпы білім беретін мектеп, 050010, Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 42.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бутаков көшесіне дейін; Бутаков көшесімен оңтүстікке қарай (екі жағы) тығырыққа дейін, әрі қарай Бутаков көшесінің жалғасы Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 376 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жанұя" арнайы мамандандырылған кешені, 050010, Алматы қаласы, Бегалин көшесі, 82.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Қабанбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ватутин көшесі 19 үй және Қастеев көшесі 50 үйді қоса, Бекхожин көшесіне дейін; Бекхожин көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 377 сайлау учаскесі
Орталығы: "Алматы қаласының оқушылар сарайы", 050010, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 124.
Шекаралары: Достық даңғылынан Республика сарайының оң жағындағы өтпемен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен солтүстікке қарай (батыс жағы) Қармысов көшесіне дейін; Қармысов көшесімен солтүстікке қарай (батыс жағы) Бекхожин көшесіне дейін; Бекхожин көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстікке қарай (бастыс жағы) Бекхожин көшесіндегі № 27,29 үйлердің учаскелерін, Дачный тұйық көшесінде орналасқан № 34,18, 18/1 үйлердің учаскелерін қоса Горный тұйық көшесіндегі № 5 үйдің қақпасына дейін; Горный тұйық көшесіндегі № 5 үй қақпасының сызығымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Коккинаки көшесіне дейін; Коккинаки көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ньютон көшесіне дейін; Ньютон көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Республика сарайының оң жағындағы өтпесіне дейін.
№ 378 сайлау учаскесі

Центр: гимназия № 56, 050000, город Алматы, проспект Назарбаева, 138.
В границах: от проспекта Назарбаева по улице Шевченко на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Абая; по проспекту Абая на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 374
Центр: школа–гимназия № 33, 050010, город Алматы, улица Калдаякова, 62.
В границах: от проспекта Абая по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на восток (южная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до проезда южнее Дворца Республики; по проезду южнее Дворца Республики до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 375
Центр: общеобразовательная школа № 29, 050010, город Алматы, улица Богенбай батыра, 42.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до улицы Бутаковская; по улице Бутаковская на юг до тупика (обе стороны), далее продолжение улицы Бутаковская до улицы Кабанбай батыра; по улице Кабанбай батыра на запад (северная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 376
Центр: специализированный комплекс "Жануя", 050010, город Алматы, улица Бегалина, 82.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Кабанбай батыра на восток (южная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона), включая дома по улице Ватутина 19 и улице Кастеева 50, до улицы Бекхожина; по улице Бекхожина на запад (северная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 377
Центр: "Алматинский дворец школьников", 050010, город Алматы, проспект Достык, 124.
В границах: от проспекта Достык по проезду южнее Дворца Республики на восток (южная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на север (западная сторона) до улицы Кармысова; по улице Кармысова на север (западная сторона) до улицы Бекхожина; по улице Бекхожина на восток (южная сторона) до речки Жарбулак; по западному берегу русла реки Жарбулак на юг (западная сторона), включая участки домов №27, 29 по улице Бекхожина, участки домов № 34, 18, 18/1 переулка Дачного до линии створа участка дома № 5 переулка Горного; по линии створа участка дома № 5 переулка Горного на запад (северная сторона) до улицы Коккинаки; по улице Коккинаки на запад (северная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на юг (восточная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на запад (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до улицы Ньютона; по улице Ньютона на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до проезда южнее Дворца Республики.
Избирательный участок № 378

Орталығы: Қазақ ұлттық аграрлық университеті, 050010, Алматы қаласы, Абай даңғылы, 8.
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Абай даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 379 сайлау учаскесі
Орталығы: № 131 мектеп–лицейі, 050010, Алматы қаласы, Самал–2 шағын ауданы, 22.
Шекаралары: Сәтбаев көшесінен Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін. Жолдасбеков көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағы батыс шекарасының қақпасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағы батыс шекарасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 380 сайлау учаскесі
Орталығы: № 168 мектеп–гимназия, 050010, Алматы қаласы, Көктөбе шағын ауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69.
Шекаралары: Жарбұлақ өзенінен Яблочная көшесімен (екі жағы) оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Диваев көшесіне дейін; Диваев көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Көк Төбе тауының батыс қапталына дейін; Көк Төбе тауының батыс қапталымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Жарбұлақ өзені арнасына дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Яблочная көшесіне дейін, Бекхожин көшесіндегі № 27, 29, Ватутин көшесіндегі № 19, Қастеев көшесіндегі № 50, Дачный тұйық көшесінің № 34, 18, 18/1 үйлерін қоспағанда.
№ 381 сайлау учаскесі
Орталығы: № 131 мектеп–лицейі, 050051, Алматы қаласы, Самал–2 шағын ауданы,22.
Шекаралары: Жолдасбеков көшесінен Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әл–Фараби даңғылына дейін; Әл–Фараби даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–2 шағын ауданындағы № 31 үй аумағының шекарасын қоспағанда, Жолдасбеков көшесіне дейін; Жолдасбеков көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 382 сайлау учаскесі
Орталығы: "Айсер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, 050051, Алматы қаласы, Самал–1 шағын ауданы, 9а.

Центр: Казахский национальный аграрный университет, 050010, город Алматы, проспект Абая, 8.
В границах: от проспекта Назарбаева по проспекту Абая на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 379
Центр: школа–лицей № 131, 050010, город Алматы, микрорайон Самал–2, 22.
В границах: от улицы Сатпаева по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Жолдасбекова; по улице Жолдасбекова на запад (северная сторона) до створа западной границы территории дома 9 микрорайона Самал–1; по западной границе территории дома 9 микрорайона Самал–1 на север (восточная сторона) до северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал–1; вдоль северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал–1 на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на восток (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 380
Центр: школа–гимназия № 168, 050010, город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Сағадат Нұрмағамбетов, 69.
В границах: от реки Жарбулак по улице Яблочная (обе стороны) на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Диваева; по улице Диваева на юго–восток (юго–западная сторона) до западного склона горы Кок Тобе, по западному склону горы Кок Тобе на юго–запад (северо–западная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север (восточная сторона) до улицы Яблочная исключая дома № 27, 29 улицы Бекхожина, № 19 улицы Ватутина, № 50 улицы Кастеева, № 34, 18, 18/1 Дачного переулка.
Избирательный участок № 381
Центр: школа–лицей № 131, 050051, город Алматы, микрорайон Самал–2, 22.
В границах: от улицы Жолдасбекова по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Аль–Фараби; по проспекту Аль–Фарабина запад (северная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) исключая границы территории участка дома № 31 микрорайона Самал–2 до улицы Жолдасбекова; по улице Жолдасбекова на восток (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 382
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Айсер", 050051, город Алматы, микрорайон Самал–1, 9а.

Шекаралары: Меңдіқұлов гүлзарынан Жолдасбеков көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағының батыс шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағының батыс шекарасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Снегина көшесімен Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін.
№ 383 сайлау учаскесі
Орталығы: Снегина атындағы № 30 мектеп–гимназия, 050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226а.
Шекаралары: Достық даңғылынан Ньютон көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасының бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Сатпаев көшесіне дейін; Сатпаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Коккинаки көшесіне дейін; Коккинаки көшесімен шығысқа қарай( оңтүстік жағы) Горновосточная көшесіне дейін; Горнавосточная көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Горный тұйық көшесіне дейін; әрі қарай Горный тұйық көшесімен Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстікке қарай Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; әрі қарай Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасынан оңтүстікке қарай Омарова көшесіне дейін; Омарова көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Ньютон көшесіне дейін, № 5 қалалық клиникалық аурухананың аумағын қоспағанда.
№ 384 сайлау учаскесі
Орталығы: № 163 жалпы білім беретін мектеп, 050059, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 289.
Шекаралары: Әл–Фараби даңғылындағы 36 үй аумағының оңтүстік–батыс шекарасынан Әл–Фараби даңғылымен шығыс қарай (оңтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін, Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Снегина көшесінің бойымен Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Самал–2 шағын ауданындағы № 31 үй шекарасы аумағын қоса Әл–Фараби даңғылына дейін; Әл–Фараби даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Достық даңғылындағы № 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы), әрі қарай Самал–3 шағын ауданындағы № 1, 9, 10 үйлер аумағының оңтүстік шекарасы бойымен Самал–3 шағын ауданындағы № 21, 21В, 22 үйлерді қоса Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің орталық әскери госпиталі аумағының солтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің орталық әскери госпиталі аумағының солтүстік және батыс шекарасы бойымен батысқа, әрі қарай оңтүстікке қарай (солтүстік–батыс жағы) Тайманов көшесіне дейін; Тайманов көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Затаевич көшесіне дейін; Затаевич көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) 8–ші Гвардиялық дивизия көшесіне дейін; 8–ші Гвардиялық дивизия көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылындағы 36 үй аумағының оңтүстік–батыс шекарасы бойымен Әл–Фараби даңғылына дейін.
№ 385 сайлау учаскесі

В границах: от бульвара Мендикулова по улице Жолдасбекова на восток (северная сторона) до створа западной границы территории дома 9 микрорайона Самал–1; по западной границе территории дома 9 микрорайона Самал–1 на север (западная сторона) до северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал–1; вдоль северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал–1 на запад (южная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на юг (восточная сторона) до южной границы территории дома 240 проспекта Назарбаева; вдоль южной границы территории дома 240 проспекта Назарбаева на восток (северная сторона) вдоль улицы Снегиной до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (западная сторона) до улицы Жолдасбекова.
Избирательный участок № 383
Центр: школа–гимназия № 30 имени Снегиной, 050051, город Алматы, проспект Достык, 226а.
В границах: от проспекта Достык по улице Ньютона на восток (южная сторона) до русла речки Малая Алматинка; по руслу речки Малая Алматинка на север (западная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на восток (южная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на север (восточная сторона) до улицы Коккинаки; по улице Коккинаки на восток (южная сторона) до улицы Горновосточная; по улице Горновосточная на юг (западная сторона) до переулка Горного; далее по переулку Горного до русла реки Жарбулак; по западному берегу русла реки Жарбулак на юг до западной границы микрорайона Көктөбе далее по западной границе микрорайона Көктөбе на юг до улицы Омаровой; по улице Омаровой на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Ньютона, исключая территорию городской клинической больницы № 5 в границах.
Избирательный участок № 384
Центр: общеобразовательная школа №163, 050059, город Алматы, проспект Назарбаева, 289.
В границах: от юго–западной границы территории дома 36 проспекта Аль–Фараби по проспекту Аль–Фараби на восток (южная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до южной границы территории дома 240 проспекта Назарбаева, вдоль южной границы территории дома 240 проспекта Назарбаева на восток (южная сторона) вдоль улицы Снегиной до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на юг (западная сторона) включая границы территории участка дома № 31 микрорайона Самал–2 до проспекта Аль–Фараби; по проспекту Аль–Фараби на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 99/1 проспекта Достык; по южной границе территории дома 99/1 на запад (северная сторона), далее по южной границе территории домов № 1, 9, 10 микрорайона Самал–3, до бульвара Мендикулова включая дома № 21, 21В, 22 микрорайона Самал–3; по бульвару Мендекулова на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на юг (западная сторона) до северной границы Центрального военного госпиталя пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан; по северной и западной границе Центрального военного госпиталя пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан на запад, далее на юг (северо–западная сторона) до улицы Тайманова; по улице Тайманова на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Затаевича; по улице Затаевича на запад (северная сторона) до улицы 8–ой Гвардейской дивизии; по улице 8–ой Гвардейской дивизии на северо–запад (северо–восточная сторона) вдоль юго–западной границе территории дома 36 проспекта Аль–Фараби до проспекта Аль–Фараби.
Избирательный участок № 385

Орталығы: "Самал" пансионаты, 050053, Алматы қаласы, Сапар Байжанов көшесі, 100/10.
Шекаралары: Достық даңғылынан Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сапар Байжанов көшесіне дейін; Сапар Байжанов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институты аумағының солтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институты солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–3 шағын ауданының 22 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданының 22 үй аумағының оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Самал–3 шағын ауданындағы 21 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы 21 үй аумағының шығыс шекарасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–3 шағын ауданының 34, 35, 36 үйлер аумағы солтүстік шекарасының қақпасына дейін; Самал–3 шағын ауданының 34, 35, 36 үйлер аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін, шекарадағы Қазақстан Республикасы мемлекеттік күзет қызметінің "Батыр" президенттік полкінің № 0111 әскери бөлімінің аумағын қоспағанда.
№ 386 сайлау учаскесі
Орталығы: "Кәсіпкерлер мектебі", 050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226.
Шекаралары: Сапар Байжанов көшесінен Қажымұқан көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институтының оңтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институтының шекарасымен Тайманов көшесіне дейін; Тайманов көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің орталық әскери госпиталі шекарасына дейін, әрі қарай Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің орталық әскери госпиталі шекарасымен солтүстікке және шығысқа қарай Сапар Байжанов көшесіне дейін; Сапар Байжанов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; жабық сайлау учаскелерінің шекарасын қоспағанда (Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институтының аумағы және Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің шекаралық әскери госпиталінің аумағы).
№ 387 сайлау учаскесі
Орталығы: № 17 мектеп–интернат, 0050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 266а.
Шекаралары: Достық даңғылымен Омаров көшесінен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институтының оңтүстік шекарасына дейін, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті әскери институтының шекарасымен батысқа қарай, әрі қарай оңтүстікке қарай, әрі қарай Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті әскери институтының оңтүстік шекарасы қақпасының бойымен шығысқа қарай Достық даңғылы мен Чайкина көшесінің қиылысына дейін; Чайкина көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзені арнасына дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзені арнасының қиылысына дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Омарова көшесіне дейін; Омарова көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 388 сайлау учаскесі

Центр: Пансионат "Самал", 050053, город Алматы, улица Сапар Байжанова, 100/10.
В границах: от проспекта Достык по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до улицы Сапар Байжанова; по улице Сапар Байжанова на юг (западная сторона) до северной границы территории Военного института Комитета национальной безопасности Республики Казахстан; вдоль северной границы территории Военного института Комитета национальной безопасности Республики Казахстан на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на восток (южная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) до южной границы территории дома 22 микрорайона Самал–3; по южной границе территории дома 22 микрорайона Самал–3 на восток (южная сторона), до восточной границы территории дома 21 микрорайона Самал–3; по восточной границе территории дома 21 микрорайона Самал–3 на север (восточная сторона), до створа северной границы территории домов 34, 35, 36 микрорайона Самал–3; вдоль северной границы территории домов 34, 35, 36 микрорайона Самал–3 на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана, исключая территорию воинской части № 0111 Президенсткого полка "Батыр" службы государственной охраны Республики Казахстан в границах.
Избирательный участок № 386
Центр: "Школа предпринимателей", 050051, город Алматы, проспект Достык, 226.
В границах: от улицы Сапар Байжанова по улице Хаджи Мукана на северо–восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до южной границы Военного института Комитета национальной безопасности Республики Казахстан; по границе Военного института Комитета национальной безопасности Республики Казахстан до улицы Тайманова; по улице Тайманова на северо–запад (северо–восточная сторона) до границы Центрального военного госпиталя пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, далее вдоль границы Центрального военного госпиталя пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан на север и на восток до улицы Сапар Байжанова; по улице Сапар Байжанова на север (восточная сторона) до улицы Хаджи Мукана, исключая границы закрытых избирательных участков (территории Военного института Комитета национальной безопасности Республики Казахстан и территории госпиталя пограничных войск Центрального военного госпиталя пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан).
Избирательный участок № 387
Центр: школа–интернат № 17, 050051, город Алматы, проспект Достык, 266а.
В границах: по проспекту Достык от улицы Омаровой на юг (восточная сторона) до южной границы Военного института Комитета национальной безопасности Республики Казахстан; по границе Военного института Комитета национальной безопасности Республики Казахстан на запад, далее на юг, далее по створу южной границы Военного института Комитета национальной безопасности Республики Казахстан на восток до пересечения проспекта Достык и улицы Чайкиной; по улице Чайкиной на восток (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (восточная сторона) до пересечения с руслом реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север (западная сторона) до западной границы микрорайона Көктөбе; по западной границе микрорайона Көктөбе на север (западная сторона) до улицы Омаровой; по улице Омаровой на запад (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 388

Орталығы: № 48 мектеп–лицейі, 050020, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 310 б.
Шекаралары: Кіші Алматы өзені арнасынан Чайкина көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Достық даңғылындағы 291/1 үй учаскесінің солтүстік–шығыс жағына дейін, әрі қарай Достық даңғылындағы 291/1 үй учаскесінің солтүстік–шығыс жағын жағалай оңтүстік–батысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Есентай өзені арнасына дейін; Есентай өзенінің арнасымен оңтүстік–шығысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Тау–Самал шағын ауданының солтүстік–шығыс шекарасына дейін; Тау–Самал шағын ауданының солтүстік–шығыс шекарасын жағалай (солтүстік–шығыс жағы) қала шекарасына дейін, әрі қарай қала шекарасының бойымен "Юбилейный" тұрғын үй ғимаратының оңтүстік шекарасына дейін; "Юбилейный" тұрғын үй ғимаратының оңтүстік шекарасымен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Чайкина көшесіне дейін, "Мұзтау" шағын ауданын, "Медеу", "Тұйықсу", "Кімасар", "Сарқырама" шатқалдарын, "Шымбұлақ"; "Горельник" туристік базаларын, "Просвещенец" демалыс үйін қоса.
№ 389 сайлау учаскесі
Орталығы: № 47 жалпы білім беретін мектеп, 050020, Алматы қаласы, Олимпийская көшесі, 1.
Шекаралары: Терісбұлақ өзенімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Оспанов көшесіндегі № 85/25 үй қақпасына дейін; Оспанов көшесіндегі № 85/25 үй қақпасын жағалай батысқа қарай (солтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Эдельвейс шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Эдельвейс шағын ауданының оңтүстік шекарасы бойымен, содан әрі мұсылмандар зиратының солтүстік–шығысына қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Есентай өзені арнасына дейін; Есентай өзенінің арнасымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Терісбұлақ өзеніне дейін, Алтын және Аққайың шағын аудандарының аумағын қоса.
№ 390 сайлау учаскесі
Орталығы: № 47 жалпы білім беретін мектеп, 050020, Алматы қаласы, Олимпийская көшесі, 1.
Шекаралары: Терісбұлақ өзенімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен "Каменское плато" сілемі бойымен "Қазақстан Республикасы ұлттық ғылым академиясының" астрофизиктер мен ион саласы институты елді мекендерін қоса, бау–бақша бірлестіктері мен Асқартау шағын ауданының аумағымен Терісбұлақ өзеніне дейін.
№ 391 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті, 050020, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті әскери институтының аумағы.
№ 392 сайлау учаскесі

Центр: школа–лицей № 48, 050020, город Алматы, проспект Достык, 310 б.
В границах: от русла реки Малая Алматинка по улице Чайкиной на запад (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (восточная сторона) до северо–восточной стороны участка дома проспекта Достык, 291/1, далее вдоль северо–восточной стороны участка дома проспекта Достык, 291/1 на юго–запад (юго–восточная сторона) до русла реки Есентай; по руслу реки Есентай на юго–восток (северо–восточная сторона) до северо–восточной границы микрорайона Тау–Самал, вдоль северо–восточной границы микрорайона Тау–Самал (северо–восточная сторона) до границы города, далее по границе города до южной границы жилого массива "Юбилейный"; по южной границе жилого массива "Юбилейный" (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (западная сторона) до улицы Чайкиной, включая микрорайон Мұзтау, урочище "Медеу", "Тұйықсу", "Кімасар", "Сарқырама", туристические базы: "Горельник", "Чимбулак", дом отдыха "Просвещенец".
Избирательный участок № 389
Центр: общеобразовательная школа № 47, 050020, город Алматы, улица Олимпийская, 1.
В границах: по реке Терисбулак на север (восточная сторона) до створа дома № 85/25 улицы Оспанова; вдоль створа дома № 85/25 улицы Оспанова на запад (северная сторона) до границы города; по границе города на северо–запад (северо–восточная сторона) до южной границы микрорайона Эдельвейс; вдоль южной границы микрорайона Эдельвейс, затем до южной границы м усульманского кладбища на северо–восток (юго–восточная сторона) до русла реки Есентай; по руслу реки Есентай юго–восток (юго–западная сторона) до границы города; по границе города на юго–запад (северо–западная сторона) до реки Терисбулак, включая территории микрорайонов Алтын и Аккаин.
Избирательный участок № 390
Центр: общеобразовательная школа № 47, 050020, город Алматы, улица Олимпийская, 1.
В границах: по реке Терисбулак на юг (западная сторона) до границы города; по границе города вдоль массива "Каменское плато", включая поселки институтов астрофизики и ионосферы "Национальной академии наук Республики Казахстан", садоводческие товарищества и территорию микрорайона Асқартау до реки Терисбулак.
Избирательный участок № 391
Центр: Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, 050020, город Алматы, проспект Достык, 103.
В границах: территория военного института Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 392

Орталығы: Қазақстан Республикасы мемлекеттік күзет қызметінің "Батыр" президенттік полкінің № 0111 әскери бөлімі, 050059, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 117/6.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы мемлекеттік күзет қызметінің "Батыр" президенттік полкінің № 0111 әскери бөлімінің аумағы.
№ 393 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің орталық әскери госпиталі, 050020, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103/41.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекаралық әскери госпиталінің аумағы.
№ 394 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы туберкулез мәселелері бойынша ұлттық орталығы", 050010, Алматы қаласы, Бекхожин көшесі, 5.
Шекаралары: "Қазақстан Республикасы туберкулез мәселелері бойынша ұлттық орталығының" аумағы.
№ 395 сайлау учаскесі
Орталығы: Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын "№ 5 Қалалық клиникалық ауруханасы", 050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 220.
Шекаралары: "№ 5 Қалалық клиникалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын аумағы.
№ 396 сайлау учаскесі
Орталығы: "Психикалық сауықтыру орталығы", 050002, Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 10.
Шекаралары: "Психикалық сауықтыру орталығы" наркологиялық қызметінің аумағы.
№ 397 сайлау учаскесі
Орталығы: "Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы", 050020, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 125.
Шекаралары: "Ана мен баланың денсаулығын сақтау орталығы" республикалық ғылыми институтының аумағы.
№ 398 сайлау учаскесі
Орталығы: № 161 лицейі, 050016, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40.
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Райымбек даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 399 сайлау учаскесі
Орталығы: "ERLIAN TALI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, 050016, Алматы қаласы, Қонаев көшесі, 21.
Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Мәметова көшесімен (оңтүстік жағы) Есенов көшесіне дейін; Есенов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін.
№ 400 сайлау учаскесі
Орталығы: № 52 жалпы білім беретін мектеп, 050016, Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 1.
Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Райымбек даңғылымен (оңтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әшімбаев көшесіне дейін; Әшімбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Нүсіпбеков көшесіне дейін; Нүсіпбеков көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мәметова көшесіне дейін; Мәметова көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін, шекарадағы қалалық коммуналдық қазыналық кәсіпорын "№ 2 Перзентхана" аумағын қоспағанда.
№ 401 сайлау учаскесі

Центр: воинская часть № 0111 Президентский полк "Батыр" службы государственной охраны Республики Казахстан, 050059, город Алматы, проспект Достык, 117/6.
В границах: территория воинской части № 0111 Президентского полка "Батыр" службы государственной охраны Республики Казахстан.
Избирательный участок № 393
Центр: Центральный военный госпиталь пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, 050020, город Алматы, проспект Достык, 103/41.
В границах: территория госпиталя пограничных войск Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 394
Центр: "Национальный центр проблем туберкулеза Республики Казахстан", 050010, город Алматы, улица Бекхожина, 5.
В границах: территория "Национального центра проблем туберкулеза Республики Казахстан".
Избирательный участок № 395
Центр: государственное казенное предприятие "Городская клиническая больница №5", 050051, город Алматы, проспект Достык, 220.
В границах: территория государственного казенного предприятия "Городская клиническая больница № 5".
Избирательный участок № 396
Центр: "Центр психического здоровья", 050002, город Алматы, улица Макатаева, 10.
В границах: территория наркологической службы "Центра психического здоровья".
Избирательный участок № 397
Центр: "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии", 050020, город Алматы, проспект Достык, 125.
В границах: территория Республиканского научного института "Центр охраны здоровья матери и ребенка".
Избирательный участок № 398
Центр: лицей №161, 050016, город Алматы, проспект Назарбаева, 40.
В границах: от проспекта Назарбаева по проспекту Райымбека на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаев на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 399
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "ERLIAN TALI", 050016, город Алматы, улица Кунаева, 21.
В границах: от улицы Кунаева на восток по улице Маметовой (южная сторона) до улицы Есенова; по улице Есенова на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на север (восточная сторона) до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 400
Центр: общеобразовательная школа № 52, 050016, город Алматы, улица Пушкина, 1.
В границах: от улицы Кунаева на восток по проспекту Райымбека (южная сторона) до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская на юг (западная сторона) до улицы Ашимбаева; по улице Ашимбаева на запад (северная сторона) до улицы Нусупбекова; по улице Нусупбекова на юг (западная сторона) до улицы Маметовой: по улице Маметовой на запад (северная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека, исключая территорию городского казенного коммунального предприятия "Родильный дом № 2" в границах.
Избирательный участок № 401

Орталығы: "Перспектива" колледжі, 050016, Алматы қаласы, Нүсіпбеков көшесі, 10.
Шекаралары: Есенов көшесінен шығысқа қарай Мәметова көшесімен (оңтүстік жағы) Нүсіпбеков көшесіне дейін; Нүсіпбеков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Әшімбаев көшесіне дейін; Әшімбаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Есенов көшесіне дейін; Есенов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін.
№ 402 сайлау учаскесі
Орталығы: № 4 гимназия, 050002, Алматы қаласы, Янушкевич көшесі, 58.
Шекаралары: Жетісу көшесінен шығысқа қарай Райымбек даңғылымен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасының батыс жағымен оңтүстікке қарай Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 403 сайлау учаскесі
Орталығы: № 2 қалалық емхана, 050007, Алматы қаласы, Шухов көшесі, 37б.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Тәтібеков көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Бестужев көшесіне дейін; Бестужев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Қырым көшесіне дейін; Қырым көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Шоқай көшесіне дейін; Шоқай көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Брянск көшесіне дейін; Брянск көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Полевой тұйық көшесіне дейін; Полевой тұйық көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Орынбор көшесіне дейін; Орынбор көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Шақшақ Жәнібек көшесіне дейін; Шақшақ Жәнібек көшесімен оңтүстік–батысқа қарай, әрі қарай батысқа (солтүстік жақтары) Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзенімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін.
№ 404 сайлау учаскесі
Орталығы: № 99 жалпы білім беретін мектеп, 050019, Алматы қаласы, Иштван Қоңыр көшесі, 53.
Шекаралары: Өнеге көшесінен Морозов көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазығұрт көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қазығұрт көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Алатау көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Алатау көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы), әрі қарай батысқа қарай (солтүстік жағы) Тіксай өзені арнасының қала шекарасын кесіп өткен жеріне дейін; Тіксай өзені арнасымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы), Тіксай өзені арнасының шығыс бөлігіндегі Иштван Қоңыр көшесіндегі үйлерді қоса, Кеңсай зиратының солтүстік шекарасына дейін; Кеңсай зиратының солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Өнеге көшесіне дейін; Өнеге көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Морозов көшесіне дейін.
№ 405 сайлау учаскесі

Центр: колледж "Перспектива", 050016, город Алматы, улица Нусупбекова, 10.
В границах: от улицы Есенова на восток по улице Маметовой (южная сторона) до улицы Нусупбекова; по улице Нусупбекова на север (восточная сторона) до улицы Ашимбаева; по улице Ашимбаева на восток (южная сторона) до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Есенова; по улице Есенова на север (восточная сторона) до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 402
Центр: гимназия № 4, 050002, город Алматы, улица Янушкевича, 58.
В границах: от улицы Джетысуйская на восток по проспекту Райымбека (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по западной стороне русла реки Малая Алматинка на юг до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 403
Центр: городская поликлиника № 2, 050007, город Алматы, улица Шухова, 37б.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Татибекова на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Бестужева; по улице Бестужева на восток (южная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Крымская; по улице Крымская на восток (южная сторона) до улицы Шокая; по улице Шокая на юг (западная сторона) до улицы Брянская; по улице Брянская на запад (северная сторона) до переулка Полевого; по переулку Полевого на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Оренбургская; по улице Оренбургская на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Шақшақ Жәнібек; по улице Шақшақ Жәнібек на юго–запад, далее на запад (северные стороны) до реки Малая Алматинка; по реке Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Татибекова.
Избирательный участок № 404
Центр: общеобразовательная школа № 99, 050019, город Алматы, улица Иштван Коныра, 53.
В границах: от улицы Өнеге по улице Морозова на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Жиренше микрорайона Думан; по улице Жиренше микрорайона Думан на север (восточная сторона) до улицы Казыгурт микрорайона Думан; по улице Казыгурт микрорайона Думан на восток (южная сторона) до улицы Акжайык микрорайона Думан; по улице Акжайык микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Алатау микрорайона Думан; по улице Алатау микрорайона Думан на восток (южная сторона) до границы города; по границе города на юг (западная сторона), далее на запад (северная сторона) до пересечения русла реки Тиксай с границей города; по руслу реки Тиксай на северо–запад (северо–восточная сторона), включая дома по улице Иштван Коныра, находящиеся с восточной стороны русла реки Тиксай до северной границы кладбища Кенсай; вдоль северной границы кладбища Кенсай на запад (северная сторона) до улицы Өнеге; по улице Өнеге на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Морозова.
Избирательный участок № 405

Орталығы: № 100 жалпы білім беретін мектеп, 050019, Алматы қаласы, Погодин көшесі, 47.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Үштөбе көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Менделеев көшесіне дейін; Менделеев көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Бестужев көшесіне дейін; Бестужев көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен солтүстік–шығысқа, әрі қарай солтүстікке қарай (шығыс жағы) Үштөбе көшесіне дейін.
№ 406 сайлау учаскесі
Орталығы: мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы", 050019, Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83А.
Шекаралары: Талғар күре жолынан Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесімен солтүстік-батыс бағытына қарай Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Целиноград көшесіне дейін; Целиноград көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін; Халиуллин көшесімен содан әрі Талғар күре жолымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін.
№ 407 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы облыстық мамандар біліктілігін арттыру институты, 050019, Алматы қаласы, Қабылов көшесі, 50.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Таиров көшесімен (№ 185 және № 209 үйлердің арасымен) оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Лисаковск көшесіне дейін; Лисаковск көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Бейімбет көшесіне дейін; Бейімбет көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Чаплин көшесіне дейін; Чаплин көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс және шығыс жағы) Чаплин көшесіндегі 77 және 75 үйлердің арасымен Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Менделеев көшесіне дейін; Менделеев көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Үштөбе көшесіне дейін; Үштөбе көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Таиров көшесіне дейін.
№ 408 сайлау учаскесі

Центр: общеобразовательная школа № 100, 050019, город Алматы, улица Погодина, 47.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Уштобинская на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Менделеева; по улице Менделеева на юго–восток (юго–западная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Бестужева; по улице Бестужева на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на юго–запад (северо–западная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на северо–восток, далее на север (восточная сторона) до улицы Уштобинская.
Избирательный участок № 406
Центр: государственное казенное предприятие "Алматинская многопрофильная клиническая больница", 050019, город Алматы, улица Демченко, 83А.
В границах: от Талгарского тракта по улице Жиренше микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на запад (северная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на северо-западном направлении до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на запад (северная сторона) до улицы Целиноградская; по улице Целиноградской на северо–запад (северо–восточная сторона) до Восточной объездной дороги; по Восточной объездной дороге на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Халиуллина; по улице Халиуллина, затем по Талгарскому тракту на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Жиренше микрорайона Думан.
Избирательный участок № 407
Центр: Алматинский областной институт профессионального развития кадров, 050019, город Алматы, улица Кабилова, 50.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Таирова (между домами № 185 и № 209) на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Лисаковская; по улице Лисаковская на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Беимбетова; по улице Беимбетова на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Чаплина; по улице Чаплина на северо–восток (юго–восточная и восточная сторона) между домами 77 и 75 улицы Чаплина до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Менделеева; по улице Менделеева на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Уштобинская; по улице Уштобинская на северо–запад (северо–восточная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на северо–восток (юго–западная сторона) до улицы Таирова.
Избирательный участок № 408

Орталығы: № 98 жалпы білім беретін мектеп, 050019, Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 89.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен солтүстік–шығысқа қарай қала шекарасының бойымен (оңтүстік–шығыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін, Атырау шағын ауданын қоса; Жарбұлақ өзені арнасымен оңтүстікке, әрі қарай батысқа қарай Речка Казачка көшесінің екі жағындағы үйлерді қоса Чаплин көшесіне дейін; Чаплин көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Бейімбет көшесіне дейін; Бейімбет көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Лисаковск көшесіне дейін; Лисаковск көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Таиров көшесінің қақпасына дейін; Таиров көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) қала шекарасына дейін.
№ 409 сайлау учаскесі
Орталығы: мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы", 050019, Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83.
Шекаралары: "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорын аумағы.
№ 410 сайлау учаскесі
Орталығы: мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын "№ 2 Перзентхана", 050002, Алматы қаласы, Жангелдин көшесі, 28.
Шекаралары: мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын "№ 2 Перзентхана" аумағы.
№ 411 сайлау учаскесі
Орталығы: Облыстық тері–венерологиялық диспансер, 050010, Алматы қаласы, Көктөбе шағын ауданы, Роза Бағланова көшесі, 69а.
Шекаралары: Облыстық тері–венерологиялық диспансерінің аумағы.
№ 412 сайлау учаскесі
Орталығы: № 172 мектеп–гимназия, 050064, Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
Шекаралары: Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесінен Талғар күре жолымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Болашақ көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Болашақ көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы ҚР–ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы ҚР–ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы ҚР–ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіндегі 74 үй аумағының шығыс жағына дейін; Думан шағын ауданындағы ҚР–ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіндегі 74 үй аумағының шығыс жағымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Бурабай көшесіне дейін; әрі қарай Думан шағын ауданындағы Келес көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Келес көшесіндегі тақ нөмірленген үйлерді қоса, Думан шағын ауданындағы Алатау көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Алатау көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазығұрт көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қазығұрт көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Талғар күре жолына дейін.
№ 413 сайлау учаскесі

Центр: общеобразовательная школа № 98, 050019, город Алматы, улица Татибекова, 89.
В границах: от реки Малая Алматинка на северо–восток по границе города (юго–восточная сторона) до реки Жарбулак, включая микрорайон Атырау; по руслу реки Жарбулак на юг, затем на запад, включая дома по улицы Речка Казачка обе стороны, до улицы Чаплина; по улице Чаплина на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Беимбетова; по улице Беимбетова на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Лисаковская; по улице Лисаковская на юго–запад (северо–западная сторона) до створа улицы Таирова; по улице Таирова на северо–запад (северо–восточная сторона) до реки Малая Алматинка; по восточному берегу русла реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до границы города.
Избирательный участок № 409
Центр: государственное казенное предприятие "Алматинская многопрофильная клиническая больница", 050019, город Алматы, улица Демченко, 83.
В границах: территория государственного казенного предприятия "Алматинская многопрофильная клиническая больница".
Избирательный участок № 410
Центр: государственное коммунальное казенное предприятие "Родильный дом № 2", 050002, город Алматы, улица Джангильдина, 28.
В границах: территория государственного коммунального казенного предприятия "Родильный дом № 2".
Избирательный участок № 411
Центр: областной кожно–венерологический диспансер, 050010, город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Розы Баглановой, 69а.
В границах: территория областного кожно–венерологического диспансера.
Избирательный участок № 412
Центр: школа–гимназия № 172, 050064, город Алматы, микрорайон Думан, улица Каркаралы, 15.
В границах: от улицы Жиренше микрорайона Думан по Талгарскому тракту на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Болашак микрорайона Думан; по улице Болашак микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Каркаралы микрорайона Думан; по улице Каркаралы микрорайона Думан на восток (южная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан; по улице Бишкек микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы 10–летие Независимости РК микрорайона Думан; по улице 10–летие Независимости РК микрорайона Думан на северо–восток (юго–восточная сторона) до восточной стороны участка дома 74 улицы 10–летие Независимости РК микрорайона Думан; по восточной стороне участка дома 74 улицы 10–летие Независимости РК микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Бурабай микрорайона Думан; далее по улице Келес микрорайона Думан на юг (западная сторона) включая все дома нечетной номерации улицы Келес микрорайона Думан до улицы Алатау микрорайона Думан; по улице Алатау микрорайона Думан на запад (северная сторона) до улицы Акжайык микрорайона Думан; по улице Акжайык микрорайона Думан на север (восточная сторона) до улицы Казыгурт микрорайона Думан; по улице Казыгурт микрорайона Думан на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Жиренше микрорайона Думан; по улице Жиренше микрорайона Думан на северо–запад (северо–восточная сторона) до Талгарского тракта.
Избирательный участок № 413

Орталығы: "Сенiм" жеке меншiк мектебі, 050040, Алматы қаласы, Шашкин көшесі, 32А.
Шекаралары: Бостандық ауданының шекарасынан Әл–Фараби даңғылымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылы 100 үй аумағының солтүстік–шығыс шекарасына дейін; Әл–Фараби даңғылы 100 үй аумағының солтүстік–шығыс шекарасымен және Шашкин көшесіндегі 30А, 36А, 36, 44 үйлер аумағының солтүстік–шығыс шекарасы бойымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Шашкин көшесіндегі 38, 38А, 38Б, 38В үйлері аумағының шекарасын қоса алағанда, Шашкин көшесіндегі 40 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Шашкин көшесі 40 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) әрі қарай оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Терісбұлақ өзенінің арнасына дейін; Терісбұлақ өзені арнасымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Жамақаев көшесіндегі 258/36 үй аумағының қақпасына дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Жамақаев көшесіндегі 258/36 үй аумағының солтүстік–батыс қақпасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Бостандық ауданының шекарасына дейін; Бостандық ауданы шекарасымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылына дейін, Асқартау шағын ауданы аумағын қоса алғанда.
№ 414 сайлау учаскесі
Орталығы: № 77 жалпы білім беретін мектеп, 050059, Алматы қаласы, Таулы Қырат шағын ауданы, Жуков көшесі, 140.
Шекаралары: Таулы Қырат шағын ауданындағы Әзірбаев көшесінен Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің оңтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің оңтүстік шекарасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Достық даңғылындағы 300/141 және 291/1 үйлер аумағының шекарасына дейін; Достық даңғылындағы 300/141 және 291/1 үйлердің арасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Дружба бау–бақша бірлестігі аумағының шығыс шекарасына дейін; Дружба бау–бақша бірлестігі аумағының шекарасымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Жамақаев көшесіндегі 258/36 үй аумағы солтүстік–батыс шекарасының қақпасына дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Жамақаев көшесіндегі 258/36 үй аумағы солтүстік–батыс шекарасының қақпасы бойымен солтүстік–шығысқа (оңтүстік–шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Ахмедияров көшесінің қақпасына дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Ахмедияров көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Ескендіров көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Ескендіров көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Әзірбаев көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Әзірбаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Тайманов көшесіне дейін, шекарадағы "Ана мен бала денсаулығын қорғау орталығы" Республикалық ғылыми институты аумағын қоспағанда.
№ 415 сайлау учаскесі

Центр: частная школа "Сенiм", 050040, город Алматы, улица Шашкина, 32А.
В границах: от границы Бостандыкского района по проспекту Аль–Фараби на северо–восток (юго–восточная сторона) до северо–восточной границы территории дома 100 проспекта Аль–Фараби; по северо–восточной границе территории дома 100 проспекта Аль–Фараби и вдоль северо–восточной границе территории домов 30А, 36А, 36, 44 улицы Шашкина на юго–восток (юго–западная сторона) включая границы территорий домов 38, 38А, 38Б, 38В улицы Шашкина до южной границы территории дома 40 улицы Шашкина; по южной границе территории дома 40 улицы Шашкина на запад (северная сторона) далее на юго–запад (северо–западная сторона) до русла реки Терисбулак; по руслу реки Терисбулак на юго–восток (юго–западная сторона) до створа территории участка дома 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант; по створу северо–западной территории участка дома 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант на юго–запад (северо–западная сторона) до границы Бостандыкского района; по границе Бостандыкского района на северо–запад (северо–восточная сторона) до проспекта Аль–Фараби, включая территорию микрорайона Асқартау.
Избирательный участок № 414
Центр: общеобразовательная школа № 77, 050059, город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица Жукова, 140.
В границах: от улицы Азербаева микрорайона Горный Гигант по улице Тайманова микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до южной границы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан; по южной границе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан на северо–восток (юго–восточная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юго–восток (юго–западная сторона) до границы территории домов 300/141 и 291/1 проспекта Достык; между домами 300/141 и 291/1 проспекта Достык на юго–запад (северо–западная сторона) до восточной границы территории садоводческого товарищества Дружба; по границе территории садоводческого товарищества Дружба на северо–запад (северо–восточная сторона) до створа северо–западной границы территории дома 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант; вдоль створа северо–западной границы территории дома 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант на северо–восток (юго–восточная сторона) до створа улицы Ахмедияровой микрорайона Горный Гигант; по улице Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Искендерова микрорайона Горный Гигант, по улице Искендерова микрорайона Горный Гигант на юг (западная сторона) до улицы Азербаева микрорайона Горный Гигант; по улице Азербаева микрорайона Горный Гигант на восток (южная сторона) до улицы Тайманова микрорайона Горный Гигант, исключая территорию Республиканского научного института "Центр охраны здоровья матери и ребенка" в границах.
Избирательный участок № 415

Орталығы: № 77 жалпы білім беретін мектеп, 050059, Алматы қаласы, Таулы Қырат шағын ауданы, Жуков көшесі, 140.
Шекаралары: Әл–Фараби даңғылынан Әл–Фараби даңғылындағы 38 үй аумағының солтүстік–шығыс шекарасымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) әрі қарай Таулы Қырат шағын ауданы 8–ші Гвардиялық дивизия көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Затаевич көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Затаевич көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Әзірбаев көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Әзірбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Ескендіров көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Ескендіров көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Ахмедияров көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Ахмедияров көшесімен батысқа қарай, әрі қарай оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік және солтүстік–батыс жағы) Терісбұлақ өзені арнасына дейін; Терісбұлақ өзені арнасымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылындағы 112 үй аумағы оңтүстік шекарасының қақпасына дейін; Әл–Фараби даңғылындағы 112 үй аумағы оңтүстік шекарасының қақпасы бойымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Шашкин көшесіндегі 40 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Шашкин көшесіндегі 40 үй аумағының шығыс шекарасынан солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылына дейін, Шашкин көшесіндегі 38, 38А, 38Б, 38В үйлер аумағының шекарасын қоспағанда; Әл–Фараби даңғылымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылындағы 38 үй аумағының солтүстік–шығыс шекарасына дейін.
№ 416 сайлау учаскесі
Орталығы: № 168 мектеп–гимназия, 050010, Алматы қаласы, Көктөбе шағын ауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69.
Шекаралары: Қабанбай батыр көшесі және Жарбұлақ өзенінің қиылысынан Көк Төбе тауының солтүстік–батыс жағымен Көктөбе шағын ауданыныдағы Роза Бағланова көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Абылғазы өзеніне дейін; Абылғазы өзенінің шығыс арнасымен солтүстік–шығысқа қарай Апорт көшесіндегі № 61В үйінің солтүстік шекарасының қақпасына дейін; Апорт көшесі № 61В үйінің солтүстік шекарасымен солтүстік–шығысқа қарай Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) әрі қарай оңтүстікке қарай (батыс жағы) Төле би көшесінің жол айрығына дейін; Төле Би көшесінің жол айрығынан оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Көктөбе 1 бау–бақша бірлестігін қоса Эдельвейс бау–бақша бірлестігі аумағының солтүстік шекарасына дейін; Эдельвейс, Восход, Луч бау–бақша бірлестіктері аумағының солтүстік және батыс шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Көлсай шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін; Көлсай шағын ауданының солтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзені арнасынан оңтүстікке қарай (батыс жағы) Көк Төбе көру алаңының сызығына дейін; Көк Төбе көру алаңы сызығымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сахариев көшесіндегі № 85а үй аумағы оңтүстік шекарасының қақпасына дейін; Сахариев көшесіндегі № 85а үй аумағы оңтүстік шекарасының қақпасынан солтүстікке (шығыс жағы), әрі қарай солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Көктөбе шағын ауданындағы Диваев көшесіне дейін; Көктөбе шағын ауданындағы Диваев көшесімен, Көктөбе шағын ауданындағы Яблочная көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесі мен Жарбұлақ өзенінің қиылысына дейін, шекарадағы Алматы облыстық тері–венерологиялық диспансерінің аумағын қоспағанда.
№ 417 сайлау учаскесі

Центр: общеобразовательная школа № 77, 050059, город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица Жукова, 140.
В границах: от проспекта Аль–Фараби по северо–восточной границе территории дома 38 проспекта Аль–Фараби на юго–восток (юго–западная сторона) далее по улице 8–ой Гвардейской дивизии микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Затаевича микрорайона Горный Гигант; по улице Затаевича микрорайона Горный Гигант на восток (южная сторона) до улицы Тайманова микрорайона Горный Гигант; по улице Тайманова микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Азербаева микрорайона Горный Гигант; по улице Азербаева микрорайона Горный Гигант на запад (северная сторона) до улицы Искендерова микрорайона Горный Гигант; по улице Искендерова микрорайона Горный Гигант на север (восточная сторона) до улицы Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант; по улице Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант на запад, далее на юго–запад (северная и северо–западная сторона) до русла реки Терисбулак; по руслу реки Терисбулак на северо–запад (северо–восточная сторона) до створа южной границы территории дома 112 проспекта Аль–Фараби; вдоль створа южной границы территории участка 112 проспекта Аль–Фараби на северо–восток (юго–восточная сторона) до восточной границы территории дома 40 улицы Шашкина; от восточной границы территории дома 40 улицы Шашкина на северо–запад (северо–восточная сторона) до проспекта Аль–Фараби исключая границы территорий домов 38, 38А, 38Б, 38В улицы Шашкина; по проспекту Аль–Фараби на северо–восток (юго–восточная сторона) до северо–восточной границы территории дома 38 проспекта Аль–Фараби.
Избирательный участок № 416
Центр: школа–гимназия № 168, 050010, город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Сағадат Нұрмағамбетов, 69.
В границах: от пересечения улицы Кабанбай Батыра и реки Жарбулак по северо–западной стороне горы Кок Тобе на северо–восток вдоль улицы Розы Баглановой микрорайона Көктөбе (юго–восточная сторона) до реки Абылгазы; по восточному руслу реки Абылгазы на северо–восток до створа северной границы дома № 61В улицы Апорт; по северной границе дома № 61В улицы Апорт на северо–восток до Восточной объездной дороги; по Восточной объездной дороге на юго–запад (северо–западная сторона) далее на юг (западная сторона) до развязки улицы Толе би; от развязки улицы Толе би на юго–восток (юго–западная сторона) включая садоводческое товарищество Коктобе 1 до северной границы территории садоводческого товарищества Эдельвейс; по северной и западной границе территорий садоводческих товариществ Эдельвейс, Восход, Луч на юг (западная сторона) до северной границы микрорайона Көлсай; по северной границе микрорайона Көлсай на запад (северная сторона), до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на юг (западная сторона) до линии смотровой площадки Кок Тобе; по линии смотровой площадки Кок Тобе на запад (северная сторона) до створа южной границы территории дома № 85а по улице Сахариева; от створа южной границы территории дома № 85а по улице Сахариева на север (восточная сторона) далее на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Диваева микрорайона Көктөбе; по улице Диваева микрорайона Көктөбе, улице Яблочная микрорайона Көктөбе на северо–запад (северо–восточная сторона) до пересечения улицы Кабанбай батыра и реки Жарбулак, исключая территорию Алматинского областного кожно–венерологического диспансера в границах.
Избирательный участок № 417

Орталығы: "Каменское плато" туберкулезге қарсы санаторийі, 050020, Алматы қаласы, Кербұлақ көшесі, 6г.
Шекаралары: "Каменское плато" туберкулезге қарсы санаторийінің аумағы.
№ 418 сайлау учаскесі
Орталығы: мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын "Алатау" қалалық ауруханасы", 050032, Алматы қаласы, Алатау шағын ауданы, Жетбаев көшесі, 28.
Шекаралары: Ибрагимов көшесімен № 14 және № 16 тұрғын үйлерінің арасынан, № 16 тұрғын үйді қоса, солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Алатау шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін; Алатау шағын ауданының солтүстік шекарасынан шығысқа қарай Сыған өзеніне дейін (оңтүстік жағы); Сыған өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстікке қарай Кимешек көшесіне дейін; Кимешек көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жетбаев көшесіне дейін; Жетбаев және Кимешек көшелерінің қиылысынан оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Ибрагимов көшесіне дейін.
№ 419 сайлау учаскесі
Орталығы: "РИТМ" клубы, 050019, Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 61.
Шекаралары: Жарбұлақ өзенінен Рыскұлов даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Құлжа күре жолына дейін; Құлжа күре жолымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Бұқтырма көшесіне дейін; Бұқтырма көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Бесағаш селосының батыс шекарасына дейін; Бесағаш селосының батыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Талғар күре жолына дейін; Талғар күре жолыымен, әрі қарай Халиуллин көшесімен Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Брянск көшесіне дейін; Брянск көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Шоқай көшесіне дейін; Шоқай көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қырым көшесіне дейін; Қырым көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен солтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін, Речка Казачка көшесіндегі үйлерді қоспағанда.
№ 420 сайлау учаскесі
Орталығы: № 172 мектеп–гимназия, 050064, Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
Шекаралары: Талғар күре жолынан Думан шағын ауданындағы Болашақ көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қарақаралы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы ҚР–ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы ҚР–ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы ҚР–ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіндегі 74 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Думан шағын ауданындағы ҚР–ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіндегі 74 үй аумағының шығыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Бурабай көшесіне дейін; әрі қарай Думан шағын ауданындағы Келес көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Келес көшесіндегі тақ нөмірленген үйлерді қоспағанда, Думан шағын ауданындағы Алатау көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Алатау көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасы бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Талғар күре жолына дейін; Талғар күре жолымен оңтүстік–батысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Думан шағын ауданының Болашақ көшесіне дейін.
№ 499 сайлау учаскесі

Центр: противотуберкулезный санаторий "Каменское плато", 050020, город Алматы, улица Кербулакская, 6г.
В границах: территория противотуберкулезного санатория "Каменское плато".
Избирательный участок № 418
Центр: государственное коммунальное предприятие "Городская больница "Алатау", 050032, город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева, 28.
В границах: по улице Ибрагимова между домами №14 и №16, включая дом №16, на северо–запад (северо–восточная сторона) до северной границы микрорайона Алатау; по северной границе микрорайона Алатау на восток до речки Цыганка (южная сторона); по западному берегу русла речки Цыганка на юг до улицы Кимешек; по улице Кимешек на запад (северная сторона) до улицы Жетбаева; от пересечений улиц Жетбаева и Кимешек на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Ибрагимова.
Избирательный участок № 419
Центр: клуб "РИТМ", 050019, город Алматы, улица Татибекова, 61.
В границах: от речки Жарбулак по проспекту Рыскулова на восток (южная сторона) до Кульджинского тракта; по Кульджинскому тракту на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Бухтарминская; по улице Бухтарминская на юго–восток (юго–западная сторона) до Большого Алматинского Канала; по Большому Алматинскому Каналу на юго–запад (северо–западная сторона) до западной границы села Бесагаш; вдоль западной границы села Бесагаш на юг (западная сторона) до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту и далее по улице Халиуллина до Восточной объездной дороги; по Восточной объездной дороге на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Брянская; по улице Брянская на запад (северная сторона) до улицы Шокая; по улице Шокая на север (восточная сторона) до улицы Крымская; по улице Крымская на запад (северная сторона) до русла реки Абылгазы: по руслу реки Абылгазы на север (восточная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север до проспекта Рыскулова, исключая дома по улице Речка Казачка.
Избирательный участок № 420
Центр: школа–гимназия № 172, 050064, город Алматы, микрорайон Думан, улица Каркаралы, 15.
В границах: от Талгарского тракта по улице Болашак микрорайона Думан на юг (восточная сторона) до улицы Каркаралы микрорайона Думан; по улице Каркаралы микрорайона Думан на восток (северная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан; по улице Бишкек микрорайона Думан на юг (восточная сторона) до улицы 10–летие Независимости РК микрорайона Думан; по улице 10–летие Независимости РК микрорайона Думан на запад (северная сторона) до восточной границы участка дома 74 улицы 10–летие Независимости РК микрорайона Думан; вдоль восточной границы участка дома 74 улицы 10–летие Независимости РК микрорайона Думан на юг (восточная сторона) до улицы Бурабай микрорайона Думан; далее по улице Келес микрорайона Думан на юг (восточная сторона) исключая все дома нечетной номерации улицы Келес микрорайона Думан до улицы Алатау микрорайона Думан; по улице Алатау микрорайона Думан на восток (северная сторона) до границы города; вдоль границы города на север (западная сторона), до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту на юго–запад (юго–восточная сторона) до улицы Болашак микрорайона Думан.
Избирательный участок № 499

Орталығы: № 194 жалпы білім беретін мектеп, 050073, Алматы қаласы, Өмірзақ Сұлтанғазин көшесі, 7А.
Шекаралары: Көлсай және Сұлусай шағын аудандарының аумағы.
№ 537 сайлау учаскесі
Орталығы: № 17 мектеп–интернаты, 050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226а.
Шекаралары: Жарбұлақ өзенінен Шығыс айналма жолымен оңтүстік–батысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көктөбе шағын ауданының батыстағы шекарасының бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы), "Юбилейный" тұрғын үй ғимаратының оңтүстік шекарасына дейін; "Юбилейный" тұрғын үй ғимаратының оңтүстік шекарасымен (солтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Көк Төбе көру алаңының қақпасына дейін; Көк Төбе көру алаңы қақпасының сызығынан батысқа қарай (оңтүстік жағы) Сахариев көшесімен 85А үйіне дейін; Сахариев көшесі 85А үйінен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Көк Төбе тауының батыс баурайының бойымен Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстік–батысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Шығыс айналма жолына дейін.
Алматы қаласы
Медеу ауданы әкімінің
2019 жылғы 11 сәуірдегі
№ 06-01/03 шешіміне
2-қосымша
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01-4/01 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 17 қаңтарда № 873 тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 15-16 және "Вечерний Алматы" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 20-21 санында жарияланған).
2. "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01-4/01 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 01-4/01 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 1033 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2014 жылғы 01 мамырдағы № 52-53 және "Вечерний Алматы" газетінің 2014 жылғы 01 мамырдағы № 51-52 санында жарияланған).
3. "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01-4/01 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 01-4/01 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 27 ақпандағы № 1135 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2015 жылғы 04 сәуірдегі № 40-42 және "Вечерний Алматы" газетінің 2015 жылғы 04 сәуірдегі № 41-42 санында жарияланған).

Центр: общеобразовательная школа № 194, 050073, город Алматы, улица Өмірзақ Сұлтанғазин, 7А.
В границах: территория микрорайонов Көлсай и Сұлусай.
Избирательный участок № 537
Центр: школа–интернат № 17, 050051, город Алматы, проспект Достык, 226а.
В границах: от реки Жарбулак по Восточной объездной дороге на юго–запад (юго–восточная сторона) до западной границы микрорайона Көктөбе; по западной границе микрорайона Көктөбе на юг (восточная сторона) до южной границы жилого массива "Юбилейный"; по южной границе жилого массива "Юбилейный" (северная сторона) до границы города; по границе города на север (западная сторона) до створа смотровой площадки Кок Тобе; от линии створа смотровой площадки Кок Тобе на запад (южная сторона) до дома 85А по улице Сахариева, далее от дома 85А по улице Сахариева на юг (восточная сторона) вдоль западного склона горы Кок Тобе до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на северо–запад (юго–западная сторона) до Восточной объездной дороги.
Приложение 2
к решению акима Медеуского
района города Алматы
от 11 апреля 2019 года
№ 06-01/03
Перечень утративших силу некоторых решений акима
Медеуского района города Алматы
1. Решение акима Медеуского района города Алматы "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 января 2011 года № 873, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 10 февраля 2011 года № 15-16 и "Вечерний Алматы" от 10 февраля 2011" года № 20-21).
2. Решение акима Медеуского района города Алматы "О внесении изменений и дополнений в решение акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" от 24 апреля 2014 года № 01-4/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 апреля 2014 года № 1033, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 01 мая 2014 года № 52-53 и "Вечерний Алматы" от 01 мая 2014 года № 51-52).
3. Решение акима Медеуского района города Алматы "О внесении дополнений в решение акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" от 27 февраля 2015 года № 01-4/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 февраля 2015 года № 1135, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 04 апреля 2015 года № 40-42 и "Вечерний Алматы" от 04 апреля 2015 года № 41-42).

4. "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01-4/01 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 01-4/07 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 21 қазандағы № 1217 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2015 жылғы 24 қазандағы № 129-130 және "Вечерний Алматы" газетінің 2015 жылғы 24 қазандағы № 128 санында жарияланған).
5. "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01-4/01 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 01-4/01 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 1246 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2016 жылғы 23 қаңтардағы № 8-9 және "Вечерний Алматы" газетінің 2016 жылғы 23 қаңтардағы № 8-9 санында жарияланған).
6. "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01-4/01 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 06-01/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 7 сәуірдегі № 1367 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 43 және "Вечерний Алматы" газетінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 42 санында жарияланған).
7. "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01-4/01 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 06-01/03 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 21 қарашадағы № 1509 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2018 жылғы 24 қарашадағы № 134 және "Вечерний Алматы" газетінің 2018 жылғы 24 қарашадағы № 142 санында жарияланған).

4. Решение акима Медеуского района города Алматы "О внесении изменений и дополнения в решение акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" от 16 октября 2015 года № 01-4/07 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 октября 2015 года № 1217, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 24 октября 2015 года № 129-130 и "Вечерний Алматы" от 24 октября 2015 года № 128).
5. Решение акима Медеуского района города Алматы "О внесении изменения в решение акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" от 12 января 2016 года № 01-4/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 января 2016 года № 1246, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 23 января 2016 года № 8-9 и "Вечерний Алматы" от 23 января 2016 года № 8-9).
6. Решение акима Медеуского района города Алматы "О внесении изменений в решение акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" от 16 марта 2017 года № 06-01/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 7 апреля 2017 года № 1367, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 13 апреля 2017 года № 43 и "Вечерний Алматы" от 13 апреля 2017 года № 42).
7. Решение акима Медеуского района города Алматы "О внесении изменений в решение акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" от 21 ноября 2018 года № 06-01/03 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 ноября 2018 года № 1509, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 24 ноября 2018 года № 134 и "Вечерний Алматы" от 24 ноября 2018 года № 142).