"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 228 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 шілдедегі № 210 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 шілдеде № 5503 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 59 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 16.03.2020 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 228 қаулысына (2016 жылғы 25 шілдеде "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3828 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы әкімдік қаулысын мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 16 июня 2016 года № 228 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 29 июля 2019 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 июля 2019 года № 5503. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16 марта 2020 года № 59
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16.03.2020 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта" от 16 июня 2016 года № 228 (опубликовано 25 июля 2016 года в Информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3828) следующее изменение:
регламент государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта", утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление земельных отношений акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2019 жылғы
"29" шілдедегі № 210 қаулысымен
бекітілді
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2016 жылғы
16 маусымдағы № 228 қаулысымен
бекітілді
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – Регламент) "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 270 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11051 болып тіркелді) бекітілген "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру"мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) сәйкес әзірленді.
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының, аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдары, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердің әкімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) ақылы көрсетіледі.
Веб-портал арқылы мемлекеттік қызметті алуға электрондық сұраным берген кезде ақы төлеу "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) арқылы жүзеге асырылуы мүмкін.
Жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға олар он сегіз жасқа толғанға дейінгі кезеңге жер учаскесіне арналған жер-кадастр жоспарын әзірлеу ақысыз негізде жүзеге асырылады.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі –Заң) 5-бабына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, жұмыс кестесіне сәйкес дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін.
Мемлекеттік қызмет жер учаскесінің орналасқан жері бойынша жеделдетіп және алдын ала қызмет көрсетусіз "электрондық кезек" тәртібінде көрсетіледі, портал арқылы электрондық кезекті броньдауға болады;

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от "29" июля 2019 года № 210
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 16 июня 2016 года № 228
Регламент государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта" (далее – Регламент) разработан в соответствии со Стандартом государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта", утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 270 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11051) (далее – Стандарт).
Государственная услуга "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами Северо-Казахстанской области, районов и города областного значения, акимами городов районного значения, сельских округов (далее – услугодатель), согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
Государственная услуга оказывается платно физическим и юридическим лицам (далее - услугополучатель).
В случае подачи электронного запроса на получение государственной услуги через веб-портал оплата может осуществляться через платежный шлюз "электронного правительства" (далее – ПШЭП).
Изготовление земельно-кадастрового плана на земельный участок детям - сиротам и детям, оставшихся без попечения родителей, на период до достижения ими восемнадцатилетнего возраста осуществляется на безвозмездной основе.
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) Государственную корпорацию "Правительство для граждан" (далее Государственная корпорация) – с понедельника по субботу включительно, в соответствии с графиком работы с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан и статьей 5 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" (далее Закон).
Государственная услуга оказывается по местонахождению земельного участка в порядке "электронной очереди" без ускоренного и предварительного обслуживания, возможно бронирование электронной очереди посредством портала;

2) www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады– жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына және Заңның 5-бабына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген жағдайда, өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – жер-кадастр жоспарын қоса бере отырып, жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы көрсетілетін қызметті берушінің шешімі не осы Регламенттің 4-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы уәжді жауап.
4. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға мыналар негіз болып табылады:
1) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігінің анықталуы;
2) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты соттың заңды күшіне енген үкімінің болуы, оның негізінде көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алумен байланысты арнайы құқығынан айрылуы;
3) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, деректер мен мәліметтердің 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 24-бабы 1-тармағының екінші бөлігінде және 6-тармағында, 43-бабы 3-тармағының алтыншы бөлігінде және 6-1-тармағында, 49-2-бабы 6-тармағының екінші бөлігінде, 50-бабының 2, 2-1 және 4-тармақтарында белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
Порталда мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілген қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі - ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат нысанында жіберіледі.
Көрсетілген қызметті алушы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу үшін қағаз жеткізгіште жүгінген жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі электрондық нысанда ресімделеді, қажет болған жағдайда басып шығарылады және көрсетілген қызметті берушінің мөрімен және уәкілетті адамының қолымен куәландырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау

2) веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz (далее – портал) – круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно трудовому законодательству Республики Казахстан и статьи 5 Закона, прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – решение услугодателя о предоставлении права землепользования на земельный участок с приложением земельно-кадастрового плана либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 4 настоящего Регламента.
4. Основаниями для отказа в оказании государственной услуги являются:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги;
3) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленными частью 2 пункта 1 и пунктом 6 статьи 24, частью шестой пункта 3 и пунктом 6-1 статьи 43, частью второй пункта 6 статьи 49-2, пунктом 2, 2-1 и 4 статьи 50 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
5. Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
На портале результат оказания государственной услуги направляется в "личный кабинет" услугополучателя в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
В случае обращения услугополучателя за получением результата оказания государственной услуги на бумажном носителе, результат оказания государственной услуги оформляется в электронной форме, при необходимости распечатывается и заверяется печатью и подписью уполномоченного лица услугодателя.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

6. Көрсетілетін қызметті алушы (не сенімхат бойынша оның өкілі), оның ішінде жеңілдіктері бар адам Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздемебір данада мыналарды ұсыну болып табылады:
1-кезең:
1) Стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру туралы өтініш;
2) жер учаскесінің орналасу схемасы;
3) жеке басты куәландыратын құжат (жеке басты сәйкестендіру үшін);
түпкілікті таңдау актісін келісуді және жер-кадастрлық жұмыстар жөніндегі көрсетілетін қызмет үшін ақы төлеуді өтініш беруші 3 (үш) жұмыс күні ішінде жүзеге асырады. Өтініш беруші келіспеген таңдау актісінің қолданылу мерзімі 10 (он) жұмыс күнін құрайды. Көрсетілген мерзім өткеннен кейін, Мемлекеттік корпорация көрсетілетін қызметті алушыны хабардар ете отырып, келісілмеген таңдау актісін жою үшін тиісті жергілікті атқарушы органның сәулет және қала құрылысы саласындағы функцияларды жүзеге асыратын құрылымдық бөлімшесіне қайтарады.
2-кезең: келісілген түпкілікті таңдау актісі.
Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттарды қабылдаған кезде құжаттардың электрондық көшірмелерін жасайды, содан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады;
порталға:
1-кезең:
1) Стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру туралы электрондық өтініш;
2) жер учаскесінің орналасу схемасының электрондық көшірмесі;
түпкілікті таңдау актісін келісуді және жер-кадастрлық жұмыстар жөніндегі көрсетілетін қызмет үшін ақы төлеуді өтініш беруші 3 (үш) жұмыс күні ішінде жүзеге асырады. Өтініш беруші келіспеген таңдау актісінің қолданылу мерзімі 10 (он) жұмыс күнін құрайды,ол өткеннен кейін, көрсетілетін қызметті алушыға хабарлама жіберіледі.
2-кезең: электрондық құжат нысанындағы түпкілікті келісілген таңдау актісі.
Ақпараттық жүйелерден алуға болатын құжаттарды көрсетілетін қызметті алушылардан талап етуге жол берілмейді.
Жеке басты куәландыратын құжаттар туралы, заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу), дара кәсіпкерді тіркеу туралы не дара кәсіпкер ретінде қызметінің басталғаны туралы, жылжымайтын мүлікке меншік құқығын, жер учаскесіне арналған құқық белгілейтін және сәйкестендіру құжаттарын растайтын, жер учаскесіне ауыртпалықтың жоқ екені туралы, көрсетілетін қызметті алушының төлем жасағанын (ЭҮТШ арқылы төлеген жағдайда) растайтын мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші және Мемлекеттік корпорацияның қызметкері ЭҮТШ арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Көрсетілетін қызметті алушы Регламенттің осы тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын бермеген жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішті қабылдаудан басқа тарту туралы қолхат береді.

6. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности), в том числе лица, имеющие льготы, в Государственную корпорацию является представление в одном экземпляре:
1-этап:
1) заявление на предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта по форме, согласно приложению 1 к Стандарту;
2) схема расположения земельного участка;
3) документ, удостоверяющий личность (для идентификации личности);
согласование окончательного акта выбора и оплата за услуги земельно - кадастровых работ заявителем осуществляются в течение 3 (трех) рабочих дней. Срок действия несогласованного заявителем акта выбора составляет 10 (десять) рабочих дней. По истечении указанного срока Государственная корпорация возвращает в структурное подразделение соответствующего местного исполнительного органа, осуществляющее функции в сфере архитектуры и градостроительства для аннулирования несогласованного акта выбора, с уведомлением услугополучателя;
2-этап: окончательный согласованный акт выбора.
При приеме документов работник Государственной корпорации воспроизводит электронные копии документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю;
на портал:
1 – этап:
1) электронное заявление на предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта по форме, согласно приложению 1 к Стандарту;
2) электронная копия схемы расположения земельного участка;
согласование окончательного акта выбора и оплата за услуги земельно-кадастровых работ заявителем осуществляются в течение 3 (трех) рабочих дней. Срок действия несогласованного заявителем акта выбора составляет 10 (десять) рабочих дней, по истечении которого услугополучателю направляется уведомление;
2 – этап: окончательный согласованный акт выбора в форме электронного документа.
Истребование от услугополучателей документов, которые могут быть получены из информационных систем не допускается.
Сведения о документах, удостоверяющих личность, о регистрации (перерегистрации) юридического лица, регистрации индивидуального предпринимателя, либо о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя, подтверждающих право собственности на недвижимое имущество, правоустанавливающих и идентификационных документов на земельный участок, об отсутствии обременений на земельный участок, подтверждающих оплату услугополучателем (в случае оплаты через ПШЭП) услугодатель и работник Государственной корпорации получают из соответствующих государственных информационных систем через ПШЭП.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному настоящим пунктом Регламента, работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме заявления по форме, согласно приложению 2 к Стандарту.

7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1-кезең: келісуші органдар мен ұйымдардың оң қорытындылары бар жер учаскесін таңдау актісін дайындау – 28 (жиырма сегіз) жұмыс күні:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді – 15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады, өтінішке қарар қояды, жауапты орындаушы – сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органды (бұдан әрі – уәкілетті орган) айқындайды және уәкілетті органға жолдайды – күнтізбелік 2 (екі) жұмыс күні;
3) уәкілетті органның басшысы құжаттармен танысады, өтінішке қарар қояды, уәкілетті органның жауапты орындаушысын айқындайды – 1 (бір) жұмыс күні;
4) уәкілетті органның жауапты орындаушысы:
жер учаскесінің орналасу ахуалдық схемасымен (бұдан әрі – ахуалдық схема) жер учаскесін таңдау актісін дайындайды – 7 (жеті) жұмыс күні;
ахуалдық схемасымен жер учаскесін таңдау актісін бір мезгілде барлық мүдделі мемлекеттік органдарға, тиісті қызметтерге және Мемлекеттік корпорацияға мәлімделген нысаналы мақсаты бойынша жер учаскесін беру мүмкіндігі туралы тиісті қорытынды дайындау үшін келісуге жолдайды – 13 (он үш) жұмыс күні;
оң шешім қабылданған жағдайда – жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін уәкілетті органның басшысына бекітуге ұсынады не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап–2(екі) жұмыс күні;
5) уәкілетті органның басшысы ахуалдық схемасымен жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін қарайды және оған қол қояды не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап–1(бір) жұмыс күні;
6) уәкілетті органның жауапты орындаушысы Мемлекеттік корпорацияға көрсетілетін қызметті алушымен келісу үшін ахуалдық схемасымен жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін және Мемлекеттік корпорация ұсынған жер-кадастрлық жоспарды дайындауға арналған есепті (сметаны) жолдайды не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап;
7) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға қол қойылған жер учаскесін таңдау актісінің қабылданғаны туралы қолхат береді, сондай-ақ өтініш иесін берілген қолхатта көрсетілген байланыс деректері бойынша ақпарат алу мүмкіндігі туралы хабардар етеді және Мемлекеттік корпорацияда көрсетілетін қызметті алушымен келісілген жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін және жер-кадастрлық жоспарды дайындау қызметтеріне ақы төленгені туралы төлем құжатын (түбіртекті) тапсыруды жүзеге асырады не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап – 15 (он бес) минут.

7. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1 этап: изготовление акта выбора земельного участка, с положительными заключениями согласующих органов и организаций – 28 (двадцать восемь) рабочих дней:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает документы, регистрирует заявление и передает руководителю услугодателя - 15 (пятнадцать) минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами, налагает резолюцию на заявлении, определяет ответственного исполнителя – уполномоченный орган в сфере архитектуры и градостроительства (далее – уполномоченный орган) и направляет в уполномоченный – 2 (два) рабочих дня;
3) руководитель уполномоченного органа ознакамливается с документами, налагает резолюцию на заявлении, определяет ответственного исполнителя уполномоченного органа - 1 (один) рабочий день;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа:
подготавливает акт выбора земельного участка с ситуационной схемой размещения земельного участка (далее – ситуационная схема) – 7 (семь) рабочих дней;
направляет на согласование акт выбора земельного участка с ситуационной схемой одновременно всем заинтересованным государственным органам, соответствующим службам и Государственную корпорацию для подготовки соответствующего заключения о возможности предоставления земельного участка по заявленному целевому назначению – 13 (тринадцать) рабочих дней;
в случае принятия положительного решения представляет окончательный акт выбора земельного участка руководителю уполномоченного органа на утверждение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 2 (два) рабочих дня;
5) руководитель уполномоченного органа рассматривает и подписывает окончательный акт выбора земельного участка с ситуационной схемой, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 1 (один) рабочий день;
6) ответственный исполнитель уполномоченного органа направляет в Государственную корпорацию окончательный акт выбора земельного участка с ситуационной схемой и счет (смету) на изготовление земельно-кадастрового плана, предоставленный в Государственной корпорацией для согласования с услугополучателем, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 1 (один) рабочий день;
7) работник Государственной корпорации выдает услугополучателю расписку о приеме подписанного акта выбора земельного участка, а также сообщает заявителю о возможности получения информации по контактным данным, указанным в выданной расписке, и осуществляет передачу согласованного услугополучателем окончательного акта выбора земельного участка и платежного документа (квитанция) об оплате услуг за изготовление земельно-кадастрового плана в Государственную корпорацию, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 15 (пятнадцать) минут.

2-кезең: түпкілікті таңдау актісін келісу және көрсетілетін қызметті алушының жер-кадастрлық жұмыстар жөніндегі көрсетілетін қызмет үшін ақы төлеуі кезінде – жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешім шығару – 22 (жиырма екі) жұмыс күні:
1) Мемлекеттік корпорация ақы төленген жағдайда жер-кадастрлық жоспарды дайындайды және оны жер қатынастары жөніндегі уәкілетті органға жолдайды – 10 (он) жұмыс күні;
2) жер қатынастары жөніндегі уәкілетті органның басшысы жер-кадастрлық жоспарды қарайды, бекітеді және жауапты орындаушыны анықтайды – 2 (екі) жұмыс күні;
3) жер қатынастары жөніндегі уәкілетті органның жауапты орындаушысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін дайындайды және көрсетілетін қызметі берушінің басшысына жолдайды – 3 (үш) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметі берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін қарайды және қол қояды, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің көшірмесін жер қатынастары жөніндегі уәкілетті органға уақытша жер пайдалану шартын дайындау үшін жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні;
5) жер қатынастары жөніндегі уәкілетті орган шартты дайындайды және қол қояды, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің көшірмесін, жер-кадастрлық жоспарды және көрсетілетін қызметті алушы қол қою үшін екі данадағы шартты Мемлекеттік корпорацияға жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні;
6) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттарды беруді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті алушыға уақытша жер пайдалану шартына екі данада қол қойғызады - 3 (үш) жұмыс күні.
8. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіздеме болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1-кезең: жер учаскесінің таңдау актісін дайындау:
1) құжаттарды қабылдау және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдау;
2) өтінішпен танысу, қарар ресімдеу, өтінішті және құжаттар топтамасын уәкілетті органға орындау үшін жолдау;
3) өтінішпен танысу, қарар ресімдеу, өтінішті және құжаттар топтамасын жауапты орындаушыға жолдау;
4) ахуалдық схемасымен жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін уәкілетті органның басшысына жолдау не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы уәжді жауап жобасы;
5) ахуалдық схемасымен жер учаскесін түпкілікті таңдау актісіне қол қою;
6) Мемлекеттік корпорацияға көрсетілетін қызметті алушымен келісу үшін ахуалдық схемасымен жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін және жер-кадастрлық жоспарды дайындауға арналған есепті (сметаны) жолдау;

2 этап: при согласовании окончательного акта выбора и оплате за услуги земельно-кадастровых работ услугополучателем – вынесение решения о предоставлении права землепользования на земельный участок – 22 (двадцать два) рабочих дня:
1) Государственная корпорация в случае оплаты изготавливает земельно-кадастровый план и направляет его в уполномоченный орган по земельным отношениям – 10 (десять) рабочих дней;
2) руководитель уполномоченного органа по земельным отношениям рассматривает, утверждает земельно-кадастровый план и определяет ответственного исполнителя – 2 (два) рабочих дня;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа по земельным отношениям подготавливает результат оказания государственной услуги и направляет руководителю услугодателя – 3 (три) рабочих дня;
4) руководитель услугодателя рассматривает и подписывает результат оказания государственной услуги, направляет копию результата оказания государственной услуги в уполномоченный орган по земельным отношениям для подготовки договора временного землепользования – 1 (один) рабочий день;
5) уполномоченный орган по земельным отношениям подготавливает и подписывает договор, направляет копию результат оказания государственной услуги, земельно-кадастровый план и договор в двух экземплярах для подписания услугополучателем в Государственную корпорацию– 1 (один) рабочий день;
6) работник Государственной корпорации осуществляет выдачу документов и подписывает услугополучателем договор временного землепользования в двух экземплярах – 3 (три) рабочих дня.
8. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1 этап: изготовление акта выбора земельного участка:
1) прием, документов и направление руководителю услугодателя;
2) ознакомление с заявлением, оформление резолюции, направление заявления и пакета документов в уполномоченный орган для исполнения;
3) ознакомление с заявлением, оформление резолюции, направление заявления и пакета документов ответственному исполнителю;
4) направление окончательного акта выбора земельного участка с ситуационной схемой руководителю уполномоченного органа, либо проект мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги;
5) подписание окончательного акта выбора земельного участка с ситуационной схемой;
6) направление в Государственную корпорацию окончательного акта выбора земельного участка с ситуационной схемой и счет (смету) на изготовление земельно-кадастрового плана для согласования с услугополучателем;

7) көрсетілетін қызметті алушыға қол қойылған жер учаскесін таңдау актісінің қабылданғаны туралы қолхат беру және Мемлекеттік корпорацияда жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін және жер-кадастрлық жоспарды дайындау қызметтеріне ақы төленгені туралы төлем құжатын (түбіртекті) тапсыру.
2-кезең:
1) жер-кадастрлық жоспарды дайындау;
2) жер қатынастары жөніндегі уәкілетті органмен жер-кадастрлық жоспарды бекіту және жауапты орындаушыны айқындау;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін дайындау;
4) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қою;
5) уақытша жер пайдалану шартын дайындау және қол қою;
6) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін жолдау және беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) уәкілетті органның басшысы;
4) уәкілетті органның жауапты орындаушысы;
5) жер қатынастары жөніндегіуәкілетті органның басшысы;
6) жер қатынастары жөніндегі уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
10. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1-кезең: келісуші органдар мен ұйымдардың оң қорытындылары бар жер учаскесін таңдау актісін дайындау – 28 (жиырма сегіз) жұмыс күні:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді – 15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады, өтінішке қарар қояды, жауапты орындаушы – сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органды айқындайды және уәкілетті органға жолдайды – күнтізбелік 2 (екі) жұмыс күні;
3) уәкілетті органның басшысы құжаттармен танысады, өтінішке қарар қояды, уәкілетті органның жауапты орындаушысын айқындайды – 1 (бір) жұмыс күні;
4) уәкілетті органның жауапты орындаушысы:
жер учаскесінің орналасу ахуалдық схемасымен жер учаскесін таңдау актісін дайындайды – 7 (жеті) жұмыс күні;
ахуалдық схемасымен жер учаскесін таңдау актісін бір мезгілде барлық мүдделі мемлекеттік органдарға, тиісті қызметтерге және Мемлекеттік корпорацияға мәлімделген нысаналы мақсаты бойынша жер учаскесін беру мүмкіндігі туралы тиісті қорытынды дайындау үшін келісуге жолдайды – 13 (он үш) жұмыс күні;
оң шешім қабылданған жағдайда жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін уәкілетті органның басшысына бекітуге ұсынады не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап – 2 (екі) жұмыс күні;

7) выдача услугополучателю расписки о приеме подписанного акта выбора земельного участка и передача окончательного акта выбора земельного участка и платежного документа (квитанция) об оплате услуг за изготовление земельно-кадастрового плана в Государственную корпорацию.
2 этап:
1) изготовление земельно-кадастрового плана;
2) утверждение уполномоченным органом по земельным отношениям земельно-кадастрового плана и определение ответственного исполнителя;
3) подготовка результата оказания государственной услуги;
4) подписание результата оказания государственной услуги;
5) подготовка и подписание договора временного землепользования;
6) направление и выдача результата оказания государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
9. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель уполномоченного органа;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
5) руководитель уполномоченного органа по земельным отношениям;
6) ответственный исполнитель уполномоченного органа по земельным отношениям.
10. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (сотрудниками):
1 этап: изготовление акта выбора земельного участка, с положительными заключениями согласующих органов и организаций – 28 (двадцать восемь) рабочих дней:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает документы, регистрирует заявление и передает руководителю услугодателя - 15 (пятнадцать) минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами, налагает резолюцию на заявлении, определяет ответственного исполнителя – уполномоченный орган и направляет в уполномоченный орган – 2 (два) рабочих дня;
3) руководитель уполномоченного органа ознакамливается с документами, налагает резолюцию на заявлении, определяет ответственного исполнителя уполномоченного органа - 1 (один) рабочий день;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа:
подготавливает акт выбора земельного участка с ситуационной схемой размещения земельного участка (далее – ситуационная схема) – 7 (семь) рабочих дней;
направляет на согласование акт выбора земельного участка с ситуационной схемой одновременно всем заинтересованным государственным органам, соответствующим службам и Государственную корпорацию для подготовки соответствующего заключения о возможности предоставления земельного участка по заявленному целевому назначению – 13 (тринадцать) рабочих дней;
в случае принятия положительного решения представляет окончательный акт выбора земельного участка руководителю уполномоченного органа на утверждение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 2 (два) рабочих дня;

6) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттарды беруді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті алушыға уақытша жер пайдалану шартына екі данада қол қойғызады - 3 (үш) жұмыс күні.
4. Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік корпорация қызметкерінің көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттар топтамасын қабылдауы Мемлекеттік корпорацияға жүгіну кезінде мемлекеттік қызмет көрсету бойынша іс-қимылды бастауға негіздеме болып табылады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері өтініштің дұрыс толтырылуын және көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасының осы Регламенттің 5-тармағына сәйкес толықтығын тексереді - 5 (бес) минут.
Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын толық тапсырмаған жағдайда Мемлекеттік корпорацияның қызметкері Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға тапсырған кезде - көрсетілетін қызметті алушыға өтініштің қабылданғаны туралы қолхат беріледі.
Мемлекеттік корпорацияның қызметкері, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, мемлекеттік қызметтер көрсету кезінде ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушының келісімін алады;
2) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері көрсетілетін қызметті алушының жеке басын сәйкестендіреді, көрсетілетін қызметті алушы жайында тиісті ақпаратты және берілген құжаттардың тізімін Халыққа қызмет көрсету орталықтарына арналған ықпалдастырылған ақпараттық жүйеге (бұдан әрі - ХҚКО ЫАЖ) енгізеді, көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді – 5 (бес) минут;
3) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттар топтамасын дайындайды және оларды көрсетілетін қызметті берушіге курьерлік немесе осыған уәкілетті өзге де байланыс арқылы жібереді – 1 (бір) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттауға сәйкес рәсімдерді(іс-қимылдарды) жүзеге асырады;
5) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін жеке куәлік көрсетілген кезде (не өкілеттігін растайтын құжат бойынша оның өкіліне) қолхат негізінде береді – 15 (он бес) минут.
Мемлекеттік корпорация нәтижені бір ай бойы сақтауды қамтамасыз етеді, содан кейін оны көрсетілетін қызметті берушіге одан әрі сақтау үшін береді. Көрсетілетін қызметті алушы бір ай өткеннен кейін жүгінген жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның сұратуы бойынша көрсетілетін қызметті беруші дайын құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін Мемлекеттік корпорацияға жібереді.

6) работник Государственной корпорации осуществляет выдачу документов и подписывает услугополучателем договор временного землепользования в двух экземплярах – 3 (три) рабочих дня.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
11. Основанием для начала действия по оказанию государственной услуги при обращении в Государственную корпорацию является принятие работником Государственной корпорации пакета документов от услугополучателя.
12. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) работник Государственной корпорации проверяет правильность заполнения заявления и полноту пакета документов, предоставленных услугополучателем, на соответствие пункту 5 настоящего Регламента - 5 (пять) минут.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме заявления по форме согласно приложению 2 к Стандарту.
При сдаче услугополучателем всех необходимых документов в Государственную корпорацию услугополучателю выдается расписка о приеме заявления.
Работник Государственной корпорации получает согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
2) работник Государственной корпорации идентифицирует личность услугополучателя, вносит соответствующую информацию об услугополучателе и список поданных документов в интегрированную информационную систему для Центров обслуживания населения (далее - ИИС ЦОН), выдает услугополучателю расписку о приеме соответствующих документов - 5 (пять) минут;
3) работник Государственной корпорации подготавливает пакет документов и направляет его услугодателю через курьерскую или иную уполномоченную на это связь - 1 (один) рабочий день;
4) услугодатель осуществляет процедуры (действия) в соответствии с описанием порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственных услуг;
5) работник Государственной корпорации на основании расписки выдает результат оказания государственных услуг при предъявлении удостоверения личности (либо его представителю по документу, подтверждающему полномочия) - 15 (пятнадцать) минут.
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата в течение одного месяца, после чего передает его услугодателю для дальнейшего хранения. При обращении услугополучателя по истечении одного месяца, по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.

13. Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушының іс-қимылдарының тәртібі:
1) көрсетілетін қызметті алушы жеке сәйкестендіруші нөмір арқылы порталда тіркелуді (авторландыруды) жүзеге асырады.
Көрсетілетін қызметті алушының деректерін растау және қызметті таңдау туралы хабарлама жасалады, көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтар бар болған жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарлама жасалады;
2) көрсетілетін қызметті алушының электрондық мемлекеттік қызметті таңдауы, электрондық сұранымның жолдарын толтыруы, Регламенттің 5-тармағында көрсетілген құжаттарды қоса тіркеу және сұранымды куәландыру (қол қою) және оның түпнұсқалығын растау үшін көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сын таңдау.
Көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сының түпнұсқалығы расталмаған жағдайда бас тарту туралы хабарлама жасалады;
3) көрсетілетін қызметті беруші электрондық мемлекеттік қызметті көрсету туралы электрондық сұранымды ЭЦҚ арқылы куәландырады (қол қояды).
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды порталға тапсырған кезде – "жеке кабинетке" мемлекеттік қызметті көрсетуге арналған сұранымның қабылданғаны туралы мәртебе, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу күні мен уақыты көрсетілген хабарлама жіберіледі;
4) көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) іс-қимылдарының тәртібін сипаттауға сәйкес рәсімдерді (іс-қимылдарды) іске асырады;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы электрондық құжат нысанындағы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жібереді.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) ретінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ өзге де көрсетілген қызметті берушілермен және (немесе) Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызметті, оның ішінде электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
15. Тіршілік әрекетін шектейтін ағза функцияларының тұрақты бұзушылығы бар денсаулығы нашар көрсетілетін қызметті алушыларға, қажет болған жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарын қабылдауды бірыңғай байланыс орталығы 1414, 8 800 080 7777 арқылы жүгіну жолымен көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері тұрғылықты жеріне барып жүргізеді.

13. Порядок действий услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию (авторизацию) на портале посредством индивидуального идентификационного номера.
Формируется сообщение о подтверждении данных услугополучателя и выборе услуги, в случае имеющихся нарушений в данных услугополучателя формируется сообщение об отказе в оказании государственной услуги.
2) выбор услугополучателем электронной государственной услуги, заполнение полей электронного запроса, прикрепление документов, указанных в пункте 5 настоящего Регламента и выбор ЭЦП услугополучателя для удостоверения (подписания) запроса и ее подтверждения подлинности.
В случае не подтверждения подлинности ЭЦП услугополучателя формируется сообщение об отказе.
3) услугополучатель удостоверяет (подписывает) электронный запрос об оказании электронной государственной услуги посредством ЭЦП;
При сдаче услугополучателем всех необходимых документов на портал в "личный кабинет" направляется статус о принятии запроса на оказание государственной услуги, а также уведомление с указанием даты и времени получения результата государственной услуги.
4) услугодатель осуществляет процедуры (действия) в соответствии с описанием порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственных услуг;
5) ответственный исполнитель услугодателя направляет в "личный кабинет" услугополучателя результат оказания государственной услуги в форме электронного документа.
14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) Государственной корпорации и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
5. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
15. Услугополучателям, имеющим нарушение здоровья со стойким расстройством функций организма ограничивающее его жизнедеятельность, в случае необходимости прием документов, для оказания государственной услуги, производится работником услугодателя с выездом по месту жительства посредством обращения через единый контакт-центр 1414, 8 800 080 7777.

16. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін көрсетілетін қызметті алушыларға күту мен қажетті құжаттарды дайындау уақытында жағдайлар жасалады (күтуге арналған креслолар, қажетті құжаттардың тізбесі мен оларды толтыру үлгілері бар стендтермен жарақталған құжаттарды толтыруға арналған орындар), өртке қарсы қауіпсіздік шаралары қабылданады.
Көрсетілетін қызметті берушінің және Мемлекеттік корпорацияның ғимараттары мүмкіндігі шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандустары бар кіреберіспен жабдықталған болады.

16. Для оказания государственной услуги создаются условия для услугополучателей на время ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов, оснащенные стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения), принимаются меры противопожарной безопасности.
Здания услугодателя и Государственной корпорации оборудованы входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными возможностями.

17. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары:
1) Ауыл шаруашылығы министрлігінің www.moa.gov.kz интернет-ресурсындағы: "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінің "Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары" – "Жергілікті атқарушы органдар" кіші бөлімінде;
2) Мемлекеттік корпорацияның www.gov4c.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
18. Көрсетілетін қызметті алушының қашықтықтан қол жеткізу режимінде мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты порталдағы "жеке кабинеті", сондай-ақ бірыңғай байланыс орталығы арқылы алуға мүмкіндігі бар.

17. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства: www.moa.gov.kz, раздел "Государственные услуги", подраздел "Адреса мест оказания государственной услуги" – "Местные исполнительные органы";
2) интернет-ресурсе Государственной корпорации: www.gov4c.kz.
18. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также единого контакт-центра.

19. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі анықтама қызметтерінің байланыс телефондары: 1414, 8 800 080 7777.
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер
учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1 қосымша
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік қызметін көрсетуді жүзеге асыратын Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органдары
Р/с №
Облыстың, аудандардың, облыстық маңызы бар қаланың, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердің жергілікті атқарушы органдарының атауы
Тұрған жері
Байланыс телефоны
Жұмыс кестесі
1
2
3
4
5
1
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Қазақстан Конституциясы көшесі, 58

19. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8 800 080 7777.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление земельного участка для
строительства объекта в черте населенного
пункта"
Местные исполнительные органы Северо-Казахстанской области, осуществляющие оказание государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта"
№ п/п
Наименование местного исполнительного органа области, районов, города областного значения, городов районного значения, сельских округов
Место расположения
Контактный телефон
График работы
1
КГУ "Аппарат акима Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область город Петропавловск улица Конституции Казахстана, 58

8715-2-46 -42-70
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Айыртау ауданы
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкөл ауылы Шоқан Уәлиханов көшесі, 44
8715-33-2 -26-46
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкөл ауылы Янко көшесі, 19

8715-2-46-42-70
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Айыртауский район
2
КГУ "Аппарат акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Саумалколь улица Шокана Уалиханова, 44
8715-33-2-26-46
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Саумалколь улица Янко, 19

8715-33-2-18-57
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Арықбалық ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Арықбалық ауылы Центральная көшесі, 17
8715-33-4-11-41
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Антонов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Антоновка ауылы Ленин көшесі, 39
8715-33-2-61-17

8715-33-2-18-57
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Арыкбалыкского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Арыкбалык улица Центральная, 17
8715-33-4-11-41
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Антоновского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Антоновка улица Ленина, 39
8715-33-2-61-17

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Украин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Кирилловка ауылы Ленин көшесі, 38
8715-33-2-41-82
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Сырымбет ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Сырымбет ауылы Школьная көшесі, 2
8715-33-5-47-86
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Казан ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Казанка ауылы
8715-33-2-31-48
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Нижнеборлық ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Нижний-Бурлук ауылы Центральная көшесі, 34
8715-33-4-84-44
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Гусаков ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Гусаковка ауылы Школьная көшесі, 40
8715-33-4-82-17
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Имантау ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Имантау ауылы Ленин көшесі, 51
8715-33-4-55-43
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Лобанов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Лобанов ауылы Ленин көшесі, 29

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Украинского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Кирилловка улица Ленина, 38
8715-33-2-41-82
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Сырымбетского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Сырымбет, улица Школьная, 2
8715-33-5-47-86
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Казанского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Казанка
8715-33-2-31-48
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Нижнебурлукского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Нижний – Бурлук улица Центральная, 34
8715-33-4-84-44
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Гусаковского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Гусаковка улица Школьная, 40
8715-33-4-82-17
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Имантауского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Имантау улица Ленина, 51
8715-33-4-55-43
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Лобаново улица Ленина, 29

8715-33-4-62-44
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Константинов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Константиновка ауылы Куйбышев көшесі, 70
8715-33-4-82-17
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Қамсақты ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Карасевка ауылы Мир көшесі
8715-33-2-53-22

8715-33-4-62-44
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Константиновского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Константиновка улица Куйбышева, 70
8715-33-4-82-17
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Камсактинского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Карасевка улица Мира
8715-33-2-53-22

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Қаратал ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Қаратал ауылы Орталық көшесі, 2
8715-33-5-16-28
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецк ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецкое ауылы Зеленая көшесі, 34
8715-33-2-96-34
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Ақжар ауданы
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылы Целинная көшесі, 15
8715-46-2-14-41, 2-11-24
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Айсары ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Айсары ауылы Абай көшесі, 10-үй
8715-46-5-13-46
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ақжарқын ауылы Ленин көшесі, 5-үй
8715-46-5-22-94
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Ғабдуллин көшесі, 1-үй
8715-46-3-32-22
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ұялы ауылы Маркин көшесі

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Каратальского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Каратал улица Орталык 2
8715-33-5-16-28
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Елецкое улица Зеленая, 34
8715-33-2-96-34
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Акжарский район
3
КГУ "Аппарат акима Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Талшик улица Целинная, 15
8715-46-2-14-41, 2-11-24
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Айсаринского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Айсара улица Абая, дом 10
8715-46-5-13-46
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Акжаркынского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Акжаркын улица Ленина, дом 5
8715-46-5-22-94
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходныхи праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Алкатерек улица Габдуллина, дом 1
8715-46-3-32-22
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Уялинского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Уялы улица Маркина

8715-46-4-02-10
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Восход ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Восход ауылы Қонаев көшесі, 5-үй
8715-46-5-19-93
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кеңашы ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кеңащы ауылы Гагарин көшесі
8715-46-2-17-97

8715-46-4-02-10
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Восходского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Восход улица Кунаева, дом 5
8715-46-5-19-93
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кенащинского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Кенащи улица Гагарина
8715-46-2-17-97

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кіші Қарой ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кіші Қарой ауылы Ақан сері көшесі, 13-үй
8715-46-3-55-99
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Қулыкөл ауылы Школьная көшесі, 3-үй
8715-46-5-16-60
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинградское ауылы
8715-46-3-14-73
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Май ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Май ауылы
8715-46-5-19-04
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Новосел ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Новосел ауылы Гвардейская көшесі, 2-үй
8715-59-2-01-25
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылы Целинная көшесі, 20-үй
8715-46-7-90-77
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Аққайың ауданы
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов ауылы Народная көшесі, 50

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кишикаройского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Кишикарой улица Акансеры, дом 13
8715-46-3-55-99
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кулыкольского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Кулыколь улица Школьная, дом 3
8715-46-5-16-60
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Ленинградское
8715-46-3-14-73
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Майского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Майское
8715-46-5-19-04
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Новосельского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Новосельское улица Гвардейская, дом 2
8715-59-2-01-25
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Талшикского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район село Талшик улица Целинная, дом 20
8715-46-7-90-77
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аккайынский район
4
КГУ "Аппарат акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область Аккайынский район село Смирново улица Народная, 50

8715-32-2-11-59
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов ауылы 9 мамыр көшесі, 67
8715-32-2-13-90
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Аралағаш ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Аралағаш ауылы Центральная көшесі, 26
8715-32-5-26-35, 5-26-08

8715-32-2-11-59
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район село Смирново улица 9 мая, 67
8715-32-2-13-90
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Aралагашского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район село Аралагаш улица Центральная, 26
8715-32-5-26-35, 5-26-08

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Астрахан ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Астраханка ауылы Горький көшесі
8715-32-2-93-33
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власовка ауылы
8715-32-2-75-39
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Григорьев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Трудовое ауылы Пионерская көшесі
8715-32-5-28-70
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Иванов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Ивановка ауылы Мир көшесі
8715-32-5-23-66
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы ауылы Горький көшесі
8715-32-2-5512, 2-55-80
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Лесной ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Ленин ауылы

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Астраханского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район село Астраханка улица Горького
8715-32-2-93-33
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район село Власовка
8715-32-2-75-39
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Григорьевского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район село Трудовое улица Пионерская
8715-32-5-28-70
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Ивановского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район село Ивановка улица Мира
8715-32-5-23-66
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район село Киялы улица Горького
8715-32-2-5512, 2-55-80
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район село Ленинское

8715-32-2-96-84
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтав ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылы Советская көшесі
8715-32-2-63-16, 2-63-80
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Тоқшын ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Тоқшын ауылы Мир көшесі, 14

8715-32-2-96-84
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район село Полтавка улица Советская
8715-32-2-63-16, 2-63-80
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Токушинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район село Токуши улица Мира, 14

8715-32-2-68-08, 2-66-13
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылы
8715-32-2-35-23
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкасское ауылы Ильичевская көшесі
8715-32-2-35-23
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Есіл ауданы
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылы Ленин көшесі, 10

8715-32-2-68-08, 2-66-13
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким аульного округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район аул Шагалалы
8715-32-2-35-23
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район село Черкасское улица Ильичевская
8715-32-2-35-23
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Есильский район
5
КГУ "Аппарат акима Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область Есильский район село Явленка улица Ленина, 10

8715-43-2-15-01, 2-12-33
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Өрнек ауылы Школьная көшесі, 13
8715-43
-5-20-23
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылы Махин көшесі, 49

8715-43- 2-15-01, 2-12-33
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Алматинского Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Урнек улица Школьная, 13
8715-43-5-20-23
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Амангельды улица Махина, 49

8715-43-2-54-44
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бесқұдық ауылдық округінің әкімі
Солүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бесқұдық ауылы Жуков көшесі, 9
8715-43-5-42-48
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылы Мұқанов көшесі, 3
8715-43-3-12-75

8715-43-2-54-44
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Бескудук улица Жукова, 9
8715-43- 5-42-48
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Булак улица Муканова, 3
8715-43- 3-12-75

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылы Пушкин көшесі, 6
8715-43-5-40-18
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Чириковка ауылы Мұхтар Әуезов көшесі, 19
8715-43- 2-51-30
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградовка ауылы Мир көшесі, 18 а
8715-43-3-57-19
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ильин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ильинка ауылы Ленин көшесі, 47
8715-43-2-71-75
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылы Первомай тұйық көшесі, 7
8715-43-3-16-07
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылы Школьная көшесі, 17
8715-43-2-65-13
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петров ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылы Жарков көшесі, 102

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Волошинка улица Пушкина, 6
8715-43- 5-40-18
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Чириковка улица Мухтара Ауэзова, 19
8715-43- 2-51-30
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Заградовка улица Мира, 18а
8715-43-3-57-19
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Ильинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Ильинка улица Ленина, 47
8715-43-2-71-75
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Корнеевка переулок Первомайский, 7
8715-43-3-16-07
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Николаевка улица Школьная, 17
8715-43-2-65-13
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанская области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Петровка улица Жаркова, 102

8715-43-2-47-32
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покров ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылы Первомай көшесі, 2
8715-43-2-37-79
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасовка ауылы Амангелді Иманов көшесі, 7
8715-43-5-35-96

8715-43-2-47-32
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Покровка улица Первомайская, 2
8715-43-2-37-79
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Спасовка улица Амангельды Иманова, 7
8715-43- 5-35-96

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Тораңғұл ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Тораңғұл ауылы Центральная көшесі, 3
8715-43-5-11-44
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Яснов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылы Молодежная көшесі, 52
8715-43-5-11-19
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылы Ленин көшесі, 26
8715-43-2-15-55
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Жамбыл ауданы
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка ауылы Дружба көшесі, 10
8715-44-2-12-32, 2-12-33
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Архангел ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Архангелка ауылы
8715-44-5-35-35
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещен ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылы
8715-44-3-12-33
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Жамбыл ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Жамбыл ауылы
8715-44-5-17-08
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Казан ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Казанка ауылы

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Тарангул улица Центральная, 3
8715-43- 5-11-44
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Ясновка улица Молодежная, 52
8715-43-5-11-19
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район село Явленка улица Ленина, 26
8715-43-2-15-55
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Жамбылский район
6
КГУ "Аппарат акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Пресновка улица Дружбы, 10
8715-44- 2-12-32, 2-12-33
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходныхи праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Архангельского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Архангелка
8715-44-5-35-35
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Благовещенка
8715-44-3-12-33
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Жамбылского сельского округ Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Жамбыл
8715-44-5-17-08
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Казанского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Казанка

8715-44-216-36
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Қайранкөл ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Қайранкөл ауылы
8715-44-3-41-10
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Кладбин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Кладбинка ауылы
8715-44-2-55-38

8715-44-216-36
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кайранкольского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Кайранколь
8715-44-3-41-10
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кладбинского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Кладбинка
8715-44-2-55-38

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Майбалық ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Святодуховка ауылы
8-715-44-5-24-74
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирное ауылы
8715-44-2-27-76
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Озерный ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Озерное ауылы
8715-44-5-41-33
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредут ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредуть ауылы
8715-44-5-33-48
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Первомай ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Буденное ауылы
8715-44-5-34-61
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка ауылы Дружба көшесі, 19
8715-44-2-27-11
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Троицк ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Троицк ауылы
8715-44-5-37-30
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Мағжан Жұмабаев ауданы
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласы Юбилейная көшесі, 56

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Майбалыкского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Святодуховка
8-715-44-5-24-74
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Мирное
8715-44-2-27-76
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Озерного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Озерное
8715-44-5-41-33
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Пресноредуть
8715-44-5-33-48
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Первомайского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Буденное
8715-44-5-34-61
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Пресновкого сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Пресновка улица Дружбы, 19
8715-44-2-27-11
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Троицского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Троицское
8715-44-5-37-30
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
район Магжана Жумабаева
7
КГУ "Аппара акимарайона Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева город Булаево улица Юбилейная, 56

8715-31-2 -12-90, 2-15-57
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласының әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласы Юбилейная көшесі, 56
8715-31-2-14-46, 2-14-07
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Авангард ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Полтавка ауылы
8715-31-2-71-33

8715-31-2-12-90, 2-15-57
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева город Булаево улица Юбилейная, 56
8715-31-2-14-46, 2-14-07
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Полтавка
8715-31-2-71-33

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Александров ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Александровка ауылы
8715-31-5-25-35
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бастомар ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бастомар ауылы
8715-31-3-57-33
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышенка ауылы
8715-31-3-14-77, 3-12-62, 3-12-62
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Золотонива ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Золотая Нива ауылы
8715-31-3-34-33, 3-34-05
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарағанды ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарағанды ауылы
8715-31-3-55-75
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылы
8715-31-2-44-49
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылы

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Александровского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Александровка
8715-31-5-25-35
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Бастомарского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Бастомар
8715-31-3-57-33
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Возвышенка
8715-31-3-14-77, 3-12-62, 3-12-62
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Золотонивского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Золотая Нива
8715-31-3-34-33, 3-34-05
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Карагандинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Карагандинское
8715-31-3-55-75
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Карагуга
8715-31-2-44-49
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Конюхово

8715-31- 5-34-32
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылы
8715-31-5-23-39
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежное ауылы
8715-31-2-35-29

8715-31- 5-34-32
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Лебяжье
8715-31-5-23-39
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Молодежное
8715-31-2-35-29

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейск ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейское ауылы
8715-31-3-36-31
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Надежин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Надежка ауылы
8715-31-5-40-36
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрьское ауылы
8715-31-2-63-36
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Писарев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Писаревка ауылы
8715-31-2-61-35
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Полудин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Полудин ауылы
8715-31-7-90-13, 2-65-73
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Совет ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Совет ауылы
8715-31-3-69-70
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Таман ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Таман ауылы

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Молодогвардейского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Молодогвардейское
8715-31-3-36-31
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Надежинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Надежка
8715-31-5-40-36
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Октябрьское
8715-31-2-63-36
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Писаревского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Писаревка
8715-31-2-61-35
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Полудино
8715-31-7-90-13, 2-65-73
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Советского сельского округ района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Советское
8715-31-3-69-70
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Тамановского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Таманское

8715-31-5-29-31, 5-28-90
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ұзынкөл ауылы
8715-31-5-26-16
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Успен ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка ауылы
8715-31-2-51-21

8715-31-5-29-31, 5-28-90
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Узынкольского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Узынколь
8715-31-5-26-16
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Успенка
8715-31-2-51-21

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Фурманов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Фурманов ауылы
8715-31-2-75-33
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Чистов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Чистов ауылы
8715-31-2-45-35
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Қызылжар ауданы
8
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылы Гагарин көшесі, 11
8715-38-2-12-01
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Архангел ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Архангельское ауылы
8715-38-2-37-49
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Асанов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Асанов ауылы
8715-38-2-48-66
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Березов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Большая Малышка ауылы
8715-38-3-57-84
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылы Гагарин көшесі, 11-үй

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Фурмановского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Фурманово
8715-31-2-75-33
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Чистовского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Чистовское
8715-31-2-45-35
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Кызылжарский район
8
КГУ "Аппарат акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район аул Бесколь улица Гагарина, 11
8715-38-2-12-01
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Архангельского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Архангельское
8715-38-2-37-49
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Асановского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Асаново
8715-38-2-48-66
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Березовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Большая Малышка
8715-38-3-57-84
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район аул Бесколь улица Гагарина, дом 11

8715-38-2-21-68
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бугров ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бугровое ауылы
8715-38-5-28-04
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Вагулин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Вагулин ауылы
8715-38-5-30-88

8715-38-2-21-68
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Бугровского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Бугровое
8715-38-5-28-04
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Вагулинского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Вагулино
8715-38-5-30-88

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Виноградов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Виноградовка ауылы
8715-38-5-33-99
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Куйбышев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Боголюбов ауылы
8715-38-2-36-87
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Қызылжар ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бәйтерек ауылы Квартальная көшесі, 1-үй
8715-38-5-11-93
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Лесной ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Пресновка ауылы
8715-38-3-60-46
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Налобин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Налобин ауылы
8715-38-3-37-54
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольск ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольское ауылы
8715-38-2-51-16
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Петерфельд ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Петерфельд ауылы
8715-38-2-30-67
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежное ауылы

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Виноградовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казасхтанская область Кызылжарский район село Виноградовка
8715-38-5-33-99
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Боголюбова
8715-38-2-36-87
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кызылжарского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район аул Байтерек улица Квартальная, дом 1
8715-38-5-11-93
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Лесного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Пресновка
8715-38-3-60-46
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Налобинского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Нолобино
8715-38-3-37-54
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Новоникольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Новоникольск
8715-38-2-51-16
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Петерфельдского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Петерфельд
8715-38-2-30-67
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Прибрежный сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Прибрежное

8715-38-2-54-49
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылы
8715-38-5-23-45
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рощин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Пеньков ауылы
8715-38-2-75-39

8715-38-2-54-49
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казасхтанская область Кызылжарский район село Рассвет
8715-38-5-23-45
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Рощинского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Пеньково
8715-38-2-75-39

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Светлопол ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Знаменское ауылы
8715-38-2-67-11
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Соколов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Соколовка ауылы
8715-38-3-18-74
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Якорь ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Якорь ауылы
8715-38-3-45-82
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Мамлют ауданы
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы Сәбит Мұқанов көшесі, 12
8715-41-2-15-90, 2-17-88
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласының әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы Мағжан Жұмабаев көшесі, 10/1-үй
8715-41-2-11-03
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреевка ауылы
8715-41-2-31-14
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылы
8715-41-5-16-07
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресеновка ауылы

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Светлопольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Знаменское
8715-38-2-67-11
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Соколовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Соколовка
8715-38-3-18-74
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Якорьского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район село Якорь
8715-38-3-45-82
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Мамлютский район
9
КГУ "Аппарат акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область Мамлютский район город Мамлютка улица Сабита Муканова, 12
8715-41-2-15-90, 2-17-88
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким города Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район город Мамлютка улица Магжана Жумабаева, дом 10/1
8715-41-2-11-03
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район село Андреевка
8715-41-2-31-14
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район село Белое
8715-41-5-16-07
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район село Воскресеновка

8715-41-2-34-24
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное ауылы
8715-41-2-56-37
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылы
8715-41-5-17-79

8715-41-2-34-24
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Дубровинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район село Дубровное
8715-41-2-56-37
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходныхи праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район село Кызыласкер
8715-41-5-17-79

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознамен ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознаменное ауылы
8715-41-2-91-88
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев ауылы
8715-41-2-94-41
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин ауылы
8715-41-5-16-78
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайловка ауылы
8715-41-5-22-62
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригородный ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Покровка ауылы
8715-41-2-41-49
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Станов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Афонькин ауылы
8715-41-5-28-31
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новоишимское ауылы Абылайхан көшесі, 28
8715-35- 2-13-07, 2-11-48

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Краснознаменского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район село Краснознаменное
8715-41-2-91-88
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район село Леденево
8715-41-2-94-41
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Ленинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район село Ленино
8715-41-5-16-78
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район село Новомихайловка
8715-41-5-22-62
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Пригороданый сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район село Покровка
8715-41-2-41-49
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Становского сельского округ Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район село Афонькино
8715-41-5-28-31
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
район имени Габита Мусрепова
10
КГУ "Аппарат акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область район имени Габита Мусрепова село Новоишимское улица Абылайхана, 28
8715-35- 2-13-07, 2-11-48

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Шөптікөл ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Шөптікөл ауылы Молодежная көшесі, 9
8715-35-5-34-68
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Андреев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Андреевка ауылы Совет көшесі, 53
8715-35-3-41-80
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Червонный ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Червонное ауылы Новоселов көшесі, 39
8715-35-2-75-85
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Шұқыркөл ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Шұқыркөл ауылы Айқын Нұрқатов көшесі, 26
8715-35-3-45-69
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Қырымбет ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Қырымбет ауылы Абылай хан көшесі, 7
8715-35-5-28-73
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Нежин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Нежинка ауылы Садовая көшесі, 12
8715-35-2-84-55
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Салқынкөл ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Салқынкөл ауылы Ленин көшесі, 19

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Шоптыколь улица Молодежная, 9
8715-35-5-34-68
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Андреевка улица Советская, 53
8715-35-3-41-80
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Червонного сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Червонное улица Новоселов, 39
8715-35-2-75-85
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Шукырколь улица Айкына Нуркатова, 26
8715-35-3-45-69
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кырымбетского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Кырымбет улица Абылай-Хана, 7
8715-35-5-28-73
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Нежинка улица Садовая, 12
8715-35-2-84-55
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Салкынкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Салкынколь улица Ленина, 19

8715-35-5-28-44
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Бірлік ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Бірлік ауылы Киров көшесі, 5
8715-35-2-91-24
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Дружба ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Дружба ауылы Совет көшесі, 46
8715-35-2-86-60

8715-35-5-28-44
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Бирлик улица Кирова, 5
8715-35-2-91-24
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Дружба улица Советская, 46
8715-35-2-86-60

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Ломоносов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Ломоносовка ауылы Ломоносов көшесі, 21
8715-35-5-21-21
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Возвышен ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Возвышенка ауылы Мир көшесі, 1
8715-35-5-24-69
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Рузаев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Рузаевка ауылы Рузаев көшесі, 123
8715-35-3-12-35
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Тахтаброд ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Тахтаброд ауылы Совет көшесі, 62
8715-35-4-31-23
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новосел ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новоселовка ауылы Целинная көшесі, 24
8715-35-2-89-69
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Чистопол ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Чистополье ауылы Ленин көшесі, 77
8715-35-4-18-51
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Көкалажар ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Көкалажар ауылы, Юбилейная көшесі, 23

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Ломоносовка улица Ломоносовская, 21
8715-35-5-21-21
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Возвышенского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Возвышенка улица Мира, 1
8715-35-5-24-69
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Рузаевка улица Разаева, 123
8715-35-3-12-35
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Тахтаброд улица Советская, 62
8715-35-4-31-23
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Новоселовка улица Целинная, 24
8715-35-2-89-69
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Чистопольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Чистополье улица Ленина, 77
8715-35-4-18-51
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кокалажарского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Кокалажар улица Юбилейная, 23

8715-35-5-32-40
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новоишим ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новоишимское ауылы Ленин көшесі, 2
8715-35-2-10-43
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Тайынша ауданы
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласы Қазақстан Конституциясы көшесі, 197

8715-35-5-32-40
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова село Новоишимское улица Ленина, 2
8715-35-2-10-43
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Тайыншинский район
11
КГУ "Аппарат акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область Тайыншинский районгород Тайынша улица Конституции Казахстана, 197

8715-36-2-23-42
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласы Центральный тұйық көшесі, 2
8715-36-2-28-05
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Қарағаш ауылы Жаңатілек көшесі
8715-31-7-67-85

8715-36-2-23-42
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район город Тайынша переулок Центральный, 2
8715-36-2-28-05
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Карагаш улица Жанатлековская
8715-31-7-67-85

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылы
8715-31-7-51-97
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылы Жамбыл көшесі, 12
8715-31-4-26-71
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Большеизюм ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Большой Изюм ауылы Целинная көшесі, 74
8715-31-3-25-25
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецкое ауылы Комаров көшесі, 16
8715-31-7-42-35
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомировка ауылы Мир көшесі, 11
8715-31-5-53-33
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленый Гай ауылы Воровский көшесі, 17
8715-31-7-73-73
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылы Мир көшесі, 8

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Алабота
8715-31-7-51-97
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Амандыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Амандык улица Джамбула, 12
8715-31-4-26-71
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Большеизюмовского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Большой Изюм улица Целинная, 74
8715-31-3-25-25
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходныхи праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Донецкое улица Комарова, 16
8715-31-7-42-35
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Драгомировка улица Мира, 11
8715-31-5-53-33
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Зеленый Гай улица Воровского, 17
8715-31-7-73-73
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Кирово улица Мира, 8

8715-31-3-23-13
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Келлеров ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Келлеровка ауылы Строительная көшесі, 17
8715-31-5-11-55
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Красная Поляна ауылы Кооперативная көшесі, 27
8715-31-5-42-12

8715-31-3-23-13
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Келлеровского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Келлеровка улица Строительная, 17
8715-31-5-11-55
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Красная Поляна улица Кооперативная, 27
8715-31-5-42-12

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочное ауылы Гагарин көшесі
8715-31-5-23-10
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Миронов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Мироновка ауылы Школьная көшесі, 3
8715-31-3-75-47
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинское ауылы Центральная көшесі, 8
8715-31-7-90-81
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылы Абай көшесі
8715-31-4-20-01
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тихоокеан ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тихоокеанское ауылы Садовая көшесі
8715-31-7-71-88
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылы Целинная көшесі, 2
8715-31-3-82-40
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылы Гагарин көшесі, 26

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Летовочное улица Гагарина
8715-31-5-23-10
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Мироновского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Мироновка улица Школьная, 3
8715-31-3-75-47
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Рощинское улица Центральная, 8
8715-31-7-90-81
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Тендык улица Абая
8715-31-4-20-01
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Тихоокеанского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Тихоокеанское улица Садовая
8715-31-7-71-88
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Чермошнянка улица Целинная, 2
8715-31-3-82-40
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Чкалова улица Гагарина, 26

8715-31-7-00-75
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополяна ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Ясная Поляна ауылы Куйбышев көшесі, 60
8715-31-7-33-94
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Тимирязев ауданы
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимрязев ауданы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылы Шоқан Уәлиханов көшесі, 1

8715-31-7-00-75
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район село Ясная Поляна улица Куйбышева, 60
8715-31-7-33-94
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Тимирязевский район
12
КГУ "Аппарат акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Тимирязево улица Шокана Уалиханова,1

8715-37-2-12-33, 2-12-40
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақжан ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақжан ауылы Мир көшесі, 5
8715-37-5-15-86
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақсуат ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақсуат ауылы Мұқанов көшесі, 14
8715-37-2-25-74, 2-25-35

8715-37-2-12-33, 2-12-40
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Акжанского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Акжан улица Мира, 5
8715-37-5-15-86, 5-15-86
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Аксуатского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Аксуат улица Муканова, 14
8715-37-2-25-74, 2-25-35

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Белоградов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Белоградовка ауылы Школьная көшесі, 16
8715-37-5-20-06,
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дзержинский ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дзержинское ауылы Мәншүк Мәметова көшесі, 1
8715-37-5-15-51, 5-15-51
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриевка ауылы Молодежная көшесі, 5
8715-37-2-32-47, 2-32-47
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылы Школьная көшесі, 21
8715-37-2-33-35, 2-33-35
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Интернационал ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дружба ауылы Мир көшесі, 61
8715-37-5-12-82, 5-12-82
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Есіл ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Есіл ауылы Целинная көшесі, 10
8715-37-5-16-79, 5-16-79
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомол ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольское ауылы Ленин көшесі, 18

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Белоградовского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Белоградовка улица Школьная, 16
8715-37-5-20-06,
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Дзержинского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Дзержинское улица Маншук Маметовой, 1
8715-37-5-15-51, 5-15-51
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Дмитриевка улица Молодежная, 5
8715-37-2-32-47, 2-32-47
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Докучаево улица Школьная, 21
8715-37-2-33-35, 2-33-35
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Интернационального сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Дружба улица Мира, 61
8715-37-5-12-82, 5-12-82
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Есильского аульного округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район аул Есиль улица Целинная, 10
8715-37-5-16-79, 5-16-79
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Комсомольское улица Ленина, 18

8715-37-5-20-97, 5-20-97
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ленин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ленинское ауылы Лесная көшесі, 25
8715-37-5-19-71, 5-19-71
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Мичурин ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Мичурин ауылы Жамбыл көшесі, 15
8715-37-2-45-21, 2-45-21

8715-37-5-20-97, 5-20-97
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Ленинского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Ленинское улица Лесная, 25
8715-37-5-19-71, 5-19-71
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Мичуринского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Мичурино улица Джамбула, 15
8715-37-2-45-21, 2-45-21

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Москворецк ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Москворецкое ауылы Садовая көшесі, 3
8715-37-5-17-79, 5-17-79
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Құртай ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Степное ауылы Труд көшесі, 26
8715-37-5-23-32, 5-23-32
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылы Бөкетов көшесі, 25
8715-37-2-15-43, 2-15-43
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Целинный ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Целинное ауылы Школьная көшесі, 8
8715-37-5-21-58, 5-21-58
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Хмельницкий ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Хмельницкое ауылы Мичурин көшесі, 15
8715-37-2-41-00, 2-41-00
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Уәлиханов ауданы
13
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылы Шоқан Уәлиханов көшесі, 85
8715-42-2-16-95
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылы

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Москворецкого сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Москворецкое улица Садовая, 3
8715-37-5-17-79, 5-17-79
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Куртайского аульного округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Степное улица Трудовая, 26
8715-37-5-23-32, 5-23-32
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Тимирязево улица Букетова, 25
8715-37-2-15-43, 2-15-43
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Целинного сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Целинное улица Школьная, 8
8715-37-5-21-58, 5-21-58
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Хмельницкого сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район село Хмельницкое улица Мичурина, 15
8715-37-2-41-00, 2-41-00
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Уалихановский район
13
КГУ "Аппарат акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область Уалихановский район село Кишкенеколь улица Шокана Уалиханова, 85
8715-42-2-16-95
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Уалихановский район село Кишкенеколь

8715-42-2-15-87, 2-12-96
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылы
8715-42-5-32-85, 5-34-14
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылы
8715-42-2-64-21, 2-63-30

8715-42-2-15-87, 2-12-96
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Уалихановский район село Акбулак
8715-42-5-32-85, 5-34-14
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Уалихановский район село Актуесай
8715-42-2-64-21, 2-63-30

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылы
8715-42-5-18-81, 51-2-04
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылы
8175-42-2-61-34, 2-66-48
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылы
8715-42-5-22-41, 5-25-50
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылы
8715-42-5-13-56, 5-15-30
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылы
8715-42-5-22-95, 5-23-48
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылы
8715-42-5-19-22, 5-33-42
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қайрат ауылы
8715-42-5-21-82, 5-24-15

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Уалихановский район село Амангельды
8715-42-5-18-81, 51-2-04
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Бидаикского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Уалихановский район село Бидаик
8175-42-2-61-34, 2-66-48
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Уалихановский район село Карасу
8715-42-5-22-41, 5-25-50
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Коктерекскго сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Уалихановский район село Коктерек
8715-42-5-13-56, 5-15-30
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кулыкольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Уалихановский район село Кулыколь
8715-42-5-22-95, 5-23-48
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Уалихановский район село Тельжан
8715-42-5-19-22, 5-33-42
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кайратского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Уалихановский район село Кайрат
8715-42-5-21-82, 5-24-15

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылы
8715-42-5-18-89,5-13-43
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Шал ақын ауданы
14
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласы Победа көшесі, 35
8715-34-2-12-43, 2-14-80

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Каратерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Уалихановский район село Каратерек
8715-42-5-18-89,5-13-43
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
район Шал акына
14
КГУ "Аппарат акима района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область район Шал акына город Сергеевка улица Победы, 35
8715-34-2-12-43, 2-14-80

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Сергеевка қаласының әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласы Завод көшесі, 6-үй
8715-34-2-19-21
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Афанасьев ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Афанасьевка ауылы
8715-34-5-29-40
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Ыбыраев ауылы
8715-34-5-22-18
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Городецк ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Городецкое ауылы
8715-34-5-27-15
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылы
8715-34-5-25-15
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Кривощеков ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Кривошеево ауылы
8715-34-2-43-69
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Новопокровка ауылы
8715-34-2-47-82
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Приишим ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Повозочное ауылы

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Шал акына город Сергеевка улица Заводская, дом 6
8715-34-2-19-21
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Афанасьевского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Шал акына село Афанасьевка
8715-34-5-29-40
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Аютаского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Шал акына село Ибраево
8715-34-5-22-18
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Городецкого сельского округ района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Шал акына село Городецкое
8715-34-5-27-15
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Шал акына село Жанажол
8715-34-5-25-15
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Кривощековского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Шал акына село Кривощеково
8715-34-2-43-69
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Новопокровского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Шал акына село Новопокровка
8715-34-2-47-82
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Приишимского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Шал акына село Повозочное

8715-34-2-91-32
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Семиполка ауылы
8715-34-2-32-68
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сухорабов ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сухорабов ауылы
8715-34-2-53-33

8715-34-2-91-32
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Семипольского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Шал акына село Семиполка
8715-34-2-32-68
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Сухорабовского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Шал акына село Сухорабовка
8715-34-2-53-33

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Юбилейный ауылдық округінің әкімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Крещенка ауылы
8715-34-5-18-29
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
Петропавл қаласы
15
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің аппараты" КММ
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
8715-2-46-25-10

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Аким Юбилейный сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область район Шал акына село Крещенка
8715-34-5-18-29
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
город Петропавловск
15
КГУ "Аппарат акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область город Петропавловск улица Конституции Казахстана, 23
8715-2-46-25-10

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті Мемлекеттік корпорация арқылы көрсету кезінде "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
1-кезең: келісуші органдар мен ұйымдардың оң қорытындылары бар жер учаскесін таңдау актісін дайындау – 28 (жиырма сегіз) жұмыс күні:
2-кезең: түпкілікті таңдау актісін келісу және көрсетілетін қызметті алушының жер-кадастрлық жұмыстар жөніндегі көрсетілетін қызмет үшін ақы төлеуі кезінде – жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешім шығару – 22 (жиырма екі) жұмыс күні:
мемлекеттік қызметті портал арқылы көрсету кезінде
1-кезең: келісуші органдар мен ұйымдардың оң қорытындылары бар жер учаскесін таңдау актісін дайындау – 28 (жиырма сегіз) жұмыс күні:
2-кезең: түпкілікті таңдау актісін келісу және көрсетілетін қызметті алушының жер-кадастрлық жұмыстар жөніндегі көрсетілетін қызмет үшін ақы төлеуі кезінде -жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешім шығару – 22 (жиырма екі) жұмыс күні:
Шартты белгілер:

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги "Предоставление
земельного участка для строительства объекта в черте
населенного пункта"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта"
при оказании государственной услуги через Государственную корпорацию
1 – этап: изготовление акта выбора земельного участка, с положительными заключениями согласующих органов и организаций – 28 (двадцать восемь) рабочих дней:
2 этап: при согласовании окончательного акта выбора и оплате за услуги земельно-кадастровых работ услугополучателем – вынесение решения о предоставлении права землепользования на земельный участок – 22 (двадцать два) рабочих дня:
при оказании государственной услуги через портал
1 – этап: изготовление акта выбора земельного участка, с положительными заключениями согласующих органов и организаций – 28 (двадцать восемь) рабочих дней:
2 этап: при согласовании окончательного акта выбора и оплате за услуги земельно-кадастровых работ услугополучателем – вынесение решения о предоставлении права землепользования на земельный участок – 22 (двадцать два) рабочих дня:
Условные обозначения: