Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 392 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 111 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 5386 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 1 қаулысымен

О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2017 года № 392 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2019 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 мая 2019 года № 5386. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 04 января 2023 № 1

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 04.01.2023 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабы 7 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 04.01.2023 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", пунктом 7 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 392 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысына (2017 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4451 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 11 декабря 2017 года № 392 (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2017 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4451) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Исманов
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "25" сәуірдегі № 111 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квоталары
№ п/п
Ұйымның атауы
Қызметкер-лердің тізімдік саны
Квота мөлшері (қызметкер-лердің тізімдік санының %)
Жұмыс орындарының нақты квотасы
Жұмыс істейтін мүгедектер саны
Жұмыс орындарының саны
1
"Арыкбалык" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Исманов
Приложение к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от "25" апреля 2019 года № 111
Квота рабочих мест для инвалидов Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Фактическая квота рабочих мест
Количество работающих инвалидов
Устанавливаемая квота рабочих мест
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Арыкбалык"