Шектеу іс-шараларын тоқтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Андреев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 24 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 желтоқсанда № 5725 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 – бабы 8) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2019 жылғы 18 қарашадағы № 09-08/355 ұсынысы негізінде ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Андреев ауылдық округі Андреевка ауылының "Жарык-2005" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мал фермасының аумағынан ірі қара мал бруцеллез ауыруының ошағын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Андреев ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 21 ақпандағы № 5 шешімінің (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 04 наурызында жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5233 болып тіркілген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
С. Икашев

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2019 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 декабря 2019 года № 5725
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18 ноября 2019 года № 09-08/355 исполняющий обязанности акима сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага заболевания бруцеллез крупного рогатого скота с территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "Жарык-2005" села Андреевка Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 21 февраля 2019 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5233, опубликовано 4 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа
С. Икашев