Шектеу іс - шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредуть ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қыркүйекте № 5586 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 – 1 – бабы 8) тармақшасына сәйкес, Жамбыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2019 жылғы 09 тамыздағы № 11 – 13/60 ұсынысы негізінде, Пресноредуть ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредуть ауылдық округі Ястребинка ауылы Озерный көшесі аумағында ірі мүйізді малдың арасындағы ауруының жойылуына байланысты, шектеу іс – шаралары тоқтатылсын.
2. Пресноредуть ауылдық округі әкімінің "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредуть ауылдық округі Ястребинка ауылы Озерный көшесі аумагына шектеу іс – шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 14 наурыздағы № 3 шешімінің (2019 жылғы 09 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5270 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындауын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Пресноредуть ауылдық
округінің әкімі
Б.Қайыров

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2019 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 сентября 2019 года № 5586
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10 – 1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Жамбылского района от 09 августа 2019 года № 11 – 13/60, аким Пресноредутского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия с территории улицы Озерная села Ястребинка Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо – Казахстанской области по болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота, в связи ликвидацией очага.
2. Признать утратившим силу решение акима Пресноредутского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Озерная села Ястребинка Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо – Казахстанской области" от 14 марта 2019 года № 3 (опубликовано 09 апреля 2019 года в Эталонном Контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов под № 5270).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Пресноредутского
сельского округа
Б.Каиров