Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 44 "Тайынша ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 24 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 мамырда № 5417 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабы 1, 2-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 3-тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің "Тайынша ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 44 шешіміне (2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5098 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 қосымшаның 1) тармақшасының екінші абзацы жаңа редакцияда баяндалсын:
"сайлау учаскесінің орналасқан орны: Тайынша қаласы, Астана көшесі 165, "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі И. Турков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
2019 жылғы "21" мамыр
___________К. Есләмова

О внесении изменения в решение акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 44 "Об образовании избирательных участков на территории Тайыншинского района"
Решение акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21 мая 2019 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 мая 2019 года № 5417
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", аким Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков на территории Тайыншинского района" от 24 декабря 2018 года № 44 (опубликовано 4 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5098) следующее изменение:
абзац второй подпункта 1) приложения 1 изложить в новой редакции:
"место нахождения избирательного участка: город Тайынша, улица Астана 165, здание коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района И. Турков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Тайыншинской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
"21" мая 2019 года
_____________К. Еслямова