Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 5735 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Тимирязев ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 15-12/74 ұсынуы негізінде, Дмитриев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округі Дмитриевка ауылының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ошағының жойылуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 26 шілдедегі № 5 шешімінің (2019 жылғы 31 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 5494 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Т. Ислямов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 18 декабря 2019 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 декабря 2019 года № 5735
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тимирязевского района от 25 ноября 2019 года № 15-12/74, аким Дмитриевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия с территории села Дмитриевка Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области в связи с ликвидацией очага бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим решение акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 26 июля 2019 года № 5 (опубликовано 31 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республике Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5494).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Ислямов