Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 наурыздағы № 42 және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 35/2 бірлескен қаулысы мен шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 5261 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 9 қаңтардағы қорытындысы негізінде Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының мынадай құрамдас бөліктері:
1) Мир көшесі Бейбітшілік көшесі;
2) Пригородная көшесі Ғалым Қадыралин атындағы көше;
3) Чапаев көшесі Алексей Брагин атындағы көше;
4) С.Разин көшесі Павел Свечников атындағы көше;
5) Интернациональная көшесі Герольд Бельгер атындағы көше;
6) Полярный тұйық көшесі Қалымжан Хабдулин атындағы тұйық көше деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім олардың бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі
Н. Есімов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының
XXXV сессиясының төрағасы
С. Окунев
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Ө. Әмрин

О переименовании составных частей города Сергеевки района Шал акына Северо-Казахстанской области
Совместное постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 марта 2019 года № 42 и решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 марта 2019 года № 35/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 марта 2019 года № 5261
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения города Сергеевки района Шал акына Северо-Казахстанской области на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 9 января 2019 года акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части города Сергеевки района Шал акына Северо-Казахстанской области:
1) улицу Мира на улицу Бейбітшілік;
2) улицу Пригородная на улицу имени Ғалыма Қадыралина;
3) улицу Чапаева на улицу имени Алексея Брагина;
4) улицу С.Разина на улицу имени Павла Свечникова;
5) улицу Интернациональная на улицу имени Герольда Бельгера;
6) переулок Полярный на переулок имени Қалымжана Хабдулина.
2. Настоящие совместные постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н. Есимов
Председатель XXXV сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
С. Окунев
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин