Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 5730 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Шал ақын ауданы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетті атқарушысының 2019 жылғы 13 қарашасындағы № 18-29/414 ұсынысы негізінде, Жаңажол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округінің Жаңажол ауылында орналасқан Қазақстан Республикасы атындағы көшесінен және "Молшылық" шаруа қожалығының аумағынан, ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 13 наурыздағы №2 шешімінің (2019 жылғы 28 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №5247 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Сулейменов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2019 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2019 года № 5730
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Шал акына от 13 ноября 2019 года № 18-29/414 аким Жанажолского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия с улицы Республики Казахстан села Жанажол и с территории крестьянского хозяйства "Молшылык" села Жанажол Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области, в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 13 марта 2019 года № 2 (опубликовано 28 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5247).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Сулейменов