Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 13 "Атырау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 387 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 тамызда № 4478 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 5 ақпандағы 2020 жылғы № 473 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 05.02.2020 № 473 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 13 "Атырау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне (әрі қарай - шешім) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3484 болып тіркелген, 2016 жылы 6 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
1-қосымшаның 2-тармағындағы "Геолог ауылдық округі, Геолог ауылы" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік, құқықтық тәртібі және депутаттық өкілеттілігі саласы бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Рахимова).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХХХІІ сессия төрайымы Т. Розметова
Атырау қаласының
Мәслихатының хатшысы
Р. Джанглишов

О внесении изменения в решение Атырауского городского маслихата от 28 марта 2016 года № 13 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Атырау"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 июля 2019 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 августа 2019 года № 4478. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 5 февраля 2020 года № 473 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 05.02.2020 № 473 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского маслихата от 28 марта 2016 года № 13 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Атырау" (далее - решение) (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3484, опубликованное 6 мая 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в приложении 1 в пункте 2 исключить слова "Геологский сельский округ, село Геолог".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комисcию (С. Рахимова) по отраслям социальной сферы, правопорядка и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХХІI сессии Розметова Т.
Секретарь Маслихата
города Атырау Джанглишов Р.