Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 тамыздағы № 47-VI "Мақат ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 298-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 шілдеде № 4477 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 21-VІIІ шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 05.05.2023 № 21-VІIІ шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 тамыздағы № 47-VI "Мақат ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3613 болып тіркелген, 2016 жылғы 07 қазандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы:
реттік нөмері 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
6
Емханалар
1 келіп кету
3,0
";
реттік нөмері 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
7
Ауруханалар, өзге де емдеу-сауықтыру мекемелері
1 төсек-орын
3,9
";
реттік нөмері 9-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
9
Мейрамханалар, дәмханалар, қоғамдық тамақтану мекемелері
1 отыратын орын
2,3
";
реттік нөмері 10-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
10
Театрлар, кинотеатрлар, концерт залдары, түнгі клубтар, ойынханалар, ойын автоматтарының залы
1 отыратын орын
0,2
";
реттік нөмері 19-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
19
Автотұрақтар, автомобильді жуу орындары, АЖС, гараждар
1 машина-орын
4,04
".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мақат аудандық мәслихатының экология, ауылшаруашылығы және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ж. Тәжібаев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХХIII сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
Қ. Исмагулов

О внесении изменении в решение районного маслихата от 26 августа 2016 года № 47-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Макатскому району"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 17 июля 2019 года № 298-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 июля 2019 года № 4477. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 5 мая 2023 года № 21-VІIІ
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 05.05.2023 № 21-VІIІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения Макатского районного маслихата от 26 августа 2016 года № 47-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Макатскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3613, опубликовано 07 октября 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в приложении указанного решения:
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"
6
Поликлиники
1 посещение
3,0
";
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"
7
Больницы, прочие лечебно-профилактические учреждения
1 койко-место
3,9
";
строку, порядковый номер 9, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 10, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 19, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Макатского районного маслихата по вопросам экологии, агропромышленности и соблюдения законности (Ж. Тажибаев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
XXXXІII cессии районного маслихата,
cекретарь районного маслихата
Исмагулов К.