"Құрманғазы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін (К айм) бекіту туралы" Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 164 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 16 тамыздағы № 253 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 тамызда № 4483 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 26.05.2022 № 210 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Құрманғазы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін (К айм) бекіту туралы" Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 164 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4396 болып тіркелген, 2019 жылғы 20 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады."
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Ж. Бектемиров

О внесении изменения в постановление акимата Курмангазинского района от 2 мая 2019 года № 164 "Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Курмангазинского района"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 16 августа 2019 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 августа 2019 года № 4483. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 26 мая 2022 года № 210
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 26.05.2022 № 210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Курмангазинского района от 2 мая 2019 года № 164 "Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Курмангазинского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4396, опубликованное 20 мая 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2020 года."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Ж. Бектемиров