Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 436-V "Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қазандағы № 448-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қазанда № 4508 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 213-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 22.12.2022 № 213-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 436-V "Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3321 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" газетінде 2015 жылғы 5 қарашада жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы:
реттік нөмірі 9-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
9
Емханалар
1 келіп кету
0,09
";
реттік нөмірі 12-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
12
Мейрамханалар, дәмханалар
1 отыратын орын
32,78
";
реттік нөмірі 13-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
13
Концерт залдары
1 отыратын орын
0,13
";
реттік нөмірі 15-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
15
Қоғамдық тамақтану мекемелері
1 отыратын орын
0,77
";
реттік нөмірі 16-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
16
Спорт алаңдары
Жоба бойынша 1 орын
0,02
";
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХLVIII сессия төрағасының
міндетін атқарушы,
аудандық мәслихат хатшысы
Б. Жүгінісов

О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 436-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Курмангазинскому району"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 11 октября 2019 года № 448-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 октября 2019 года № 4508. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22 декабря 2022 года № 213-VII
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22.12.2022 № 213-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 436-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Курмангазинскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3321, опубликовано 5 ноября 2015 года в районной газете "Серпер") следующие изменения:
в приложении указанного решения:
в строку, порядковый номер 9, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в строку, порядковый номер 12, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в строку, порядковый номер 13, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в строку, порядковый номер 15 вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в строку, порядковый номер 16 вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики (Р. Султанияев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя внеочередной
XLVIII сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата
Б. Жугинисов