Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 3 мамырдағы № 116 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 3 мамырда № 5024 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 13 мамырдағы № 180 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 13.05.2020 № 180 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 182 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3081 тіркелген, 2015 жылғы 21 наурызда "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Арыс қаласы "Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Арыс қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Арыс қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 3 мая 2019 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 мая 2019 года № 5024. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 13 мая 2020 года № 180
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 13.05.2020 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Арысь ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Арысь от 13 марта 2015 года № 182 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3081, опубликовано 21 марта 2015 года в газете "Арыс ақиқаты").
4. Государственному учреждению "Аппарат акима" города Арысь в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего постановления в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в течение десяти календарных дней со дня его государственной регистрации в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего постановления в течение десяти календарных дней со дня его государственной регистрации на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Арысь;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Арысь после официального опубликования.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Т. Анашбековке жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Қадырбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Арыс қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ С. Маханов
02мамыр 2019 жыл
Арыс қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 3 мамырдағы
№ 116 қаулысына
1-қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
Кездесуге арналған үй-жайлардың орналасқан жері
1
2
Арыс қаласы бойынша
1
Привокзальная көшесі, № 4 А, "Теміржолсу-Арыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәжіліс залы
Ақдала ауылдық округі бойынша
2
Ақдала ауылы, М.Мақатаев көшесі, нөмірсіз, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Ерубаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Байырқұм ауылдық округі бойынша
3
Байырқұм ауылы, Ш.Жұмабеков көшесі, нөмірсіз, Арыс қаласы әкімдігінің "Арыс қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Байырқұм ауылдық мәдениет үйінің мәжіліс залы
Дермене ауылдық округі бойынша
4
Дермене ауылы, Өркенді көшесі, № 3, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Тәшенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Жиделі ауылдық округі бойынша
5
Жиделі ауылы, Амангелді көшесі, № 8, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жиделі жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Қожатоғай ауылдық округі бойынша
6
Қожатоғай ауылы, Майлықожа көшесі, № 13, Арыс қаласы әкімдігінің "Арыс қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Қожатоғай ауылдық мәдениет үйінің мәжіліс залы
Монтайтас ауылдық округі бойынша
7
Монтайтас ауылы, Б.Онтаев көшесі, № 9, Арыс қаласы әкімдігінің "Арыс қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Монтайтас ауылдық мәдениет үйінің мәжіліс залы
Арыс қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 3 мамырдағы
№ 116 қаулысына
2-қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Арыс қаласы бойынша
1
Арыс қаласы, Әл-Фараби және Ергөбек көшелерінің қиылысында орналасқан стенд
2
Арыс қаласы, Төле би және Майлы қожа көшелерінің қиылысында орналасқан стенд
3
Арыс қаласы, Ергөбек көшесі, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Түркістан облысы бойынша филиалы Халыққа қызмет көрсету бойынша Арыс қалалық бөлімі алдында орналасқан стенд
Ақдала ауылдық округі бойынша
4
Ақдала ауылы, Амангелді көшесі мен Арыс-Дермене тасжолының қиылысында орналасқан стенд
Байырқұм ауылдық округі бойынша
5
Байырқұм ауылы, Ш.Жұмабеков көшесіндегі аялдама жанында орналасқан стенд
Дермене ауылдық округі бойынша
6
Дермене ауылы, ауылға кіре берісіндегі аялдама жанында орналасқан стенд
Жиделі ауылдық округі бойынша
7
Жиделі ауылы, Орталық көшесінде орналасқан стенд
Қожатоғай ауылдық округі бойынша
8
Қожатоғай ауылы, Б.Шүкірбеков және С.Сейфуллин көшелерінің қиылысында орналасқан стенд
Монтайтас ауылдық округі бойынша
9
Монтайтас ауылы, Б.Онтаев және А.Құнанбаев көшелерінің қиылысында орналасқан стенд

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Т. Анашбекова.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Кадырбек
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Арысской
городской территориальной
избирательной комиссии
______________ С. Маханов
02 мая 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Арысь
от 3 мая 2019 года
№ 116
Перечень помещений, предоставляемых кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Месторасположение помещений для встреч с избирателями
1
2
По городу Арысь
1
улица Привокзальная, № 4 А, актовый зал товарищества с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Арыс"
По сельскому округу Акдала
2
село Акдала, улица М.Макатаевабез номера, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени С.Ерубаева" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь
По сельскому округу Байыркум
3
село Байыркум, улица Ш.Жумабековабез номера, актовый зал сельского Дома культуры села Байыркум государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры города Арысь" акимата города Арысь
По сельскому округу Дермене
4
село Дермене, улица Оркенди № 3, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ж.Ташенова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь.
По сельскому округу Жидели
5
село Жидели, улица Амангельды № 8, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Жидели" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь.
По сельскому округу Кожатогай
6
село Кожатогай, улица Майлыкожи № 13, актовый зал сельского Дома культуры села Кожатогай государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры города Арысь" акимата города Арысь
По сельскому округу Монтайтас
7
село Монтайтас, улица Б.Онтаева № 9, актовый зал сельского Дома культуры села Монтайтас государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры города Арысь" акимата города Арысь
Приложение 2
к постановлению акимата
города Арысь
от 3 мая 2019 года
№ 116
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Места для размещения агитационных печатных материалов
По городу Арысь
1
город Арысь, стенд на пересечении улиц Аль-Фараби и Ергобек
2
город Арысь, стенд расположенный на пересечении улиц Толе би и Майлыкожа
3
город Арысь, улица Ергобек, стенд расположенный перед Арысским городским отделом по обслуживанию населения филиала не коммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Туркестанской области
По сельскому округуАкдала
4
село Акдалаауылы, стенд на пересечении улицы Амангельды и трассы Арысь-Дермене
По сельскому округуБайыркум
5
село Байырку, стенд расположенный возле остановки по улице Ш.Жумабекова
По сельскому округуДермене
6
село Дермене, стенд расположенный возле остановки при въезде в село
По сельскому округу Жидели
7
село Жидели, стенд расположенный на центральной улице
По сельскому округуКожатогай
8
село Кожатогай, стенд на пересечении улиц Б.Шукирбекова и С.Сейфуллина
По сельскому округуМонтайтас
9
село Монтайтас, стенд расположенный на пересечении улиц Б.Онтаева и А.Кунанбаева