Монтайтас ауылдық округіндегі елді мекеніндегі атаусыз көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкімдігі Монтайтас ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 6 наурыздағы № 9 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 наурызда № 4929 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 10 тамыздағы қорытындысы негізінде Монтайтас ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Монтайтас ауылдық округі Қожатоғай елді мекеніндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Монтайтас ауылындағы атауы жоқ № 1 көшеге – Жастар атауы;
2) Монтайтас ауылындағы атауы жоқ № 2 көшеге – Болашақ атауы;
3) Монтайтас ауылындағы атауы жоқ № 3 көшеге – Нұрлыжол атауы;
4) Монтайтас ауылындағы атауы жоқ № 4 көшеге – Шапағат атауы;
5) Монтайтас ауылындағы атауы жоқ № 5 көшеге – Керегетас атауы;
6) Монтайтас ауылындағы атауы жоқ № 6 көшеге – Шаңырақ атауы;
7) Монтайтас ауылындағы атауы жоқ № 7 көшеге – Бейбітшілік атауы;
8) Монтайтас ауылындағы атауы жоқ № 8 көшеге – Бәйтерек атауы;
9) Монтайтас ауылындағы атауы жоқ № 9 көшеге – Игілік атауы;
10) Монтайтас ауылындағы атауы жоқ № 10 көшеге – Татулық атауы.
2. "Монтайтас ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiнде белгiленген тәртiпте:
1) осы шешiмнiң аумақтық әдiлет органында мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы әкiм шешiмi мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшiрмесiн қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тiлдерiнде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне ресми жариялау және енгiзу үшiн жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейiн осы шешiмдi Арыс қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсiн.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Монтайтас ауылдық округі әкімі Т. Байекеев

О присвоении наименовании безымянным улицам населенного пункта в сельском округе Монтайтас
Решение акима сельского округа Монтайтас акимата города Арысь Туркестанской области от 6 марта 2019 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 марта 2019 года № 4929
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", а также с учетом мнения населения и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 10 августа 2018 года аким сельского округа Монтайтас РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам населенного пункта Кожатогай, сельского округа Монтайтас следующие наименования:
1) улице № 1 населенного пункта Кожатогай-наименование Жастар;
2) улице № 2 населенного пункта Кожатогай-наименование Болашақ;
3) улице № 3 населенного пункта Кожатогай-наименование Нұрлыжол;
4) улице № 4 населенного пункта Кожатогай-наименование Шапағат;
5) улице № 5 населенного пункта Кожатогай-наименование Керегетас;
6) улице № 6 населенного пункта Кожатогай -наименование Шаңырақ;
7) улице № 7 населенного пункта Кожатогай-наименование Бейбітшілік;
8) улице № 8 населенного пункта Кожатогай -наименование Бәйтерек;
9) улице № 9 населенного пункта Кожатогай-наименование Игілік;
10) улице № 10 населенного пункта Кожатогай-наименование Татулық.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Монтайтаского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящее решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в печатном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) после официального опубликования размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Арысь.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Монтайтас Т. Байекеев