Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2019 жылғы 8 мамырдағы № 232 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 8 мамырда № 5041 болып тiркелдi
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 02.11.2022 № 570 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6 тармақтарына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алынып тасталды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 02.11.2022 № 570 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
2. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Кентау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 389 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-3-120 тіркелген, 2011 жылғы 10 желтоқсандағы қалалық "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы С.Дауылбаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Д. Махажанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Кентау қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________Б.Садуов

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 мая 2019 года № 5041
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата города Кентау Туркестанской области от 02.11.2022 № 570 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключен постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 02.11.2022 № 570 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау от 29 ноября 2011 года № 389 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями в период проведения выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-120 опубликовано 10 декабря 2011 года в городской газете "Кентау").
4. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Кентау;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Кентау Дауылбаева С.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау Д. Махажанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Кентауской городской
избирательной комиссии
____________Б.Садуов

"03" мамыр 2019 жыл
Кентау қаласы
әкімдігінің 8 мамырдағы
2019 жылғы № 232
қаулысына 1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
Ескерту. 1-қосымша алынып тасталды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 02.11.2022 № 570 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Кентау қаласы
әкімдігінің 8 мамырдағы
2019 жылғы № 232
қаулысына 2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

"03" мая 2019 года.
Приложение 1 к
постановлению акимата
города Кентау от 8 мая
2019 года № 232
Перечень помещений предоставляемых для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе
Сноска. Приложение 1 исключено постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 02.11.2022 № 570 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к
постановлению акимата
города Кентау от 8 мая
2019 года № 232
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 02.11.2022 № 570 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Кентау қаласының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Кентау қаласы, С.Сейфуллин көшесі, "Транзит Сервис" автовокзалға қарама-қарсы
2
Кентау қаласы, С.Сейфуллин көшесі № 94 үйге қарама-қарсы
3
Кентау қаласы, Яссауи даңғылы № 114 үйдің сол жағында
4
Кентау қаласы, Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
5
Кентау қаласы, Яссауи даңғылы № 96, "Анар" дүкеніне қарама-қарсы
6
Кентау қаласы, Яссауи даңғылы № 100 үйдің сол жағында
7
Кентау қаласы, Б.Момышұлы көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Ауезов № 22 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
8
Кентау қаласы, Абылай хан көшесі № 38 үйдің сол жағы
9
Кентау қаласы, Абай көшесі, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Кентау қалалық Б. Саттарханов атындағы № 1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" ғимаратына қарама-қарсы
10
Ащысай ауылы, А.Құлымбетов көшесі № 5 үйге қарама-қарсы
11
Ащысай ауылы, Торлан көшесі № 5 үйдің оң жағы
12
Байылдыр ауылы, Чехов көшесі № 20 үйдің оң жағы
13
Байылдыр ауылы, Володарский көшесі № 1 үйіне қарама-қарсы
14
Қарнақ ауылы, Ш. Қанайұлы көшесі, "Қазақстан" мейрамханасына қарама-қарсы
15
Қарнақ ауылы, Түркістан көшесі, орталық алаңына қарама-қарсы
16
Қарнақ ауылы, Әз Жәнібек көшесі № 13 үйге қарама-қарсы
17
Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі, Кентау қаласы әкімдігі тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолауышлар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Кентау Сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның № 5 ЖЭО ғимаратына қарама-қарсы
18
Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі, саябаққа қарама-қарсы
19
Хантағы ауылы, Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Хантағы ауыл клубының ғимаратына қарама-қарсы

Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата города Кентау Туркестанской области от 02.11.2022 № 570 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов города Кентау
1
город Кентау, улица Сейфуллина, напротив автовокзала "Транзит Сервис"
2
город Кентау, улица Сейфуллина напротив дома № 94
3
город Кентау, проспект Яссави слева от дома № 114
4
город Кентау, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима города Кентау" акимата города Кентау
5
город Кентау, проспект Яссави № 96 напротив магазина "Анар"
6
город Кентау, проспект Яссави слева от дома № 100
7
город Кентау, напротив здания коммунального государственного учреждения "школа-гимназия № 22 имени М.Ауэзова" отдела развития человеческого потенциала города Кентау, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
8
город Кентау, улица Абылай хана слева дома № 38
9
город Кентау, улица Абая, напротив здания коммунального государственного учреждения "Кентауская городская детско-юношеская спортивная школа № 1 имени Б. Саттарханова" управления физической культуры и спорта Туркестанской области
10
село Ащысай, улица А.Кулымбетова напротив дома № 5
11
село Ащысай, улица Торлан, справа дома № 5
12
село Байылдыр, улица Чехова, справа дома № 20
13
село Байылдыр, улица Володарский, напротив дома № 1
14
село Карнак, улица Ш.Канайулы напротив ресторана "Қазақстан"
15
село Карнак, улица Туркестан, напротив центральной площади
16
село Карнак, улица Аз Жанибека, напротив дома № 13
17
село Хантаги, улица Рыскулбекова, напротив здания ТЭЦ № 5 государственного коммунального предприятия "Кентау Сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Кентау
18
село Хантаги, улица Рыскулбекова, напротив парка
19
село Хантаги, напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Ш.Калдаякова" отдела культуры и развития языков, физической культуры и спорта города Кентау" акимата города Кентау сельского клуба Хантаги