Түркістан қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 19 шілдедегі № 1103 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 19 шілдеде № 5147 болып тiркелдi
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 29.11.2022 № 1804 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңыңын 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда кызметін реттеу туралы" Заңының 8, 12 баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде № 11148 болып тіркелді) бұйрығына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын осы қаулының 1- қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 29.11.2022 № 1804 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Түркістан қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түркістан қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолдануын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Түркістан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан қаласы әкімінің экономикалық мәселелер бойынша орынбасарына жүктелсін.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Туркестан
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 19 июля 2019 года № 1103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 июля 2019 года № 5147
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата города Туркестан Туркестанской области от 29.11.2022 № 1804 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Туркестан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Туркестан Туркестанской области от 29.11.2022 № 1804 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Туркестан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Туркестан;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Туркестан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Туркестан по экономическим вопросам.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Р. Аюпов
Түркістан қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 19 шілдедегі № 1103 қаулысына 1-қосымша
Түркістан қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 29.11.2022 № 1804 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Түркістан қаласы, С.Ерубаев көшесі, Жеңіс саябағының аумағында
120
3 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
2
Түркістан қаласы, Есімхан атындағы алаңының аумағында
120
3 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
3
Түркістан қаласы, Б.Саттарханов көшесі, Жібек жолы саябағының аумағында

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Р. Аюпов
Приложение 1 к постановлению
акимата города Туркестан
от 19 июля 2019 года № 1103
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Туркестан
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата города Туркестан Туркестанской области от 29.11.2022 № 1804 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
город Туркестан, улица С.Ерубаева, на территории парка Победы
120
3 года
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Нет
2
город Туркестан, на территории площади имени Есимхана
120
3 года
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Нет
3
город Туркестан, улица Б.Саттарханова, на территории парка Жибек жолы

108
3 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
Түркістан қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 19 шілдедегі № 1103 қаулысына 2-қосымша
Түркістан қаласы, Жамбыл және Сабырханов көшелерінің қиылысы
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 29.11.2022 № 1804 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Түркістан қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 19 шілдедегі № 1103 қаулысына 3-қосымша
Түркістан қаласы, Отырар шағын ауданы
Ескерту. 3-қосымша алынып тасталды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 29.11.2022 № 1804 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Түркістан қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 19 шілдедегі № 1103 қаулысына 4-қосымша
Түркістан қаласы, Шойынбет би және Арыс көшелерінің қиылысы
Ескерту. 4-қосымша алынып тасталды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 29.11.2022 № 1804 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Түркістан қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 19 шілдедегі № 1103 қаулысына 5-қосымша
Түркістан қаласы, Төле би және Байтұрсынов көшелерінің қиылысы
Ескерту. 5-қосымша алынып тасталды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 29.11.2022 № 1804 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Түркістан қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 19 шілдедегі № 1103 қаулысына 6-қосымша
Түркістан қаласы, Кентау тас жолы және Тажибаев көшелерінің қиылысы
Ескерту. 6-қосымша алынып тасталды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 29.11.2022 № 1804 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

108
3 года
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Нет
Приложение 2 к постановлению
акимата города Туркестан
от 19 июля 2019 года № 1103
город Туркестан, пересечение улиц Жамбыла и Сабырханова
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 29.11.2022 № 1804 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3 к постановлению
акимата города Туркестан
от 19 июля 2019 года № 1103
город Туркестан, микрорайон Отырар
Сноска. Приложение 3 исключено постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 29.11.2022 № 1804 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4 к постановлению
акимата города Туркестан
от 19 июля 2019 года № 1103
город Туркестан, пересечение улиц Шойынбет би и Арыса
Сноска. Приложение 4 исключено постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 29.11.2022 № 1804 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5 к постановлению
акимата города Туркестан
от 19 июля 2019 года № 1103
город Туркестан, пересечение улиц Толе би и Байтурсынова
Сноска. Приложение 5 исключено постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 29.11.2022 № 1804 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6 к постановлению
акимата города Туркестан
от 19 июля 2019 года № 1103
город Туркестан, пересечение трассы Кентау и улиц Тажибаева
Сноска. Приложение 6 исключено постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 29.11.2022 № 1804 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).