Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 6 мамырдағы № 132 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 8 мамырда № 5034 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 464 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 11.12.2020 № 464 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Бәйдібек ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 102 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-5-107 болып тіркелген, 2011 жылғы 24 наурызда "Шаян" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Бәйдібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бәйдібек ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Бәйдібек ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылауды аудан әкімі аппаратының басшысы Б. Тұрлыбековке жүктелсін
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Танагузов
"КЕЛІСІЛДІ"
Түркістан облысының
Бәйдібек аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
________________М. Қырықбаев
"___" ___________ 2019 жыл
Бәйдібек ауданы әкімдігінің

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Байдибекского района Туркестанской области от 6 мая 2019 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 мая 2019 года № 5034. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Туркестанской области от 11 декабря 2020 года № 464
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Туркестанской области от 11.12.2020 № 464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Байдибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места по Байдибекскому району для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Байдибекского района от 24 февраля 2011 года № 102 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-5-107 официально опубликовано 24 марта 2011 года в газете "Шаян" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Байдибекского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановлени в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Байдибекского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Байдибекского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Б.Турлыбекову.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечени десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Танагузов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Байдибекской
районной территориальной
избирательной комиссии
Туркестанской области
____________М. Кырыкбаев
"____" ________ 2019 года
Приложение к постановлению
акимата Байдибекского района

2019 жылғы "06" мамырдағы
№ 132 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Бәйдібек ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
қ/с
Ауыл округтерінің атауы
Елді мекен атауы
Белгіленген орындар
1
Ағыбет
Ағыбет
Т.Рысқұлов көшесі, "Есіркеп батыр" жалпы орта мектебінің алды
2
Ағыбет
Алғабас
Қаратау көшесі, "Майбұлақ" жалпы орта мектебінің алды
3
Ағыбет
Жұлдыз
Майбұлақ көшесі, "С.Сейфуллин" бастауыш мектебінің алды
4
Ағыбет
Жаңаталап
Жаңаталап көшесі, "Жаңаталап" негізгі орта мектебінің алды
5
Ақбастау
Ақбастау
Ө.Оспанов көшесі, "Ш.Уалиханов" жалпы орта мектебінің алды
6
Ақбастау
Тұрақты
Ақжол көшесі, "Ж.Жүнісбеков" негізгі орта мектебінің алды
7
Ақбастау
Кеңес
К.Бегманов көшесі, "О.Жолдасбеков" жалпы орта мектебінің алды
8
Ақбастау
Жолғабас
Көкмешіт көшесі, "Жолғабас" негізгі орта мектебінің алды
9
Алғабас
Шақпақ
Ильясұлы көшесі, "Ғ.Мұратбаев" жалпы орта мектебінің алды
10
Алғабас
Қазата
Қ.Шалтаев көшесі, "Тұрмыс-1" жалпы орта мектебінің алды
11
Алғабас
Таңатар
Ж.Қауымбаев көшесі, "Т.Қазақбаев" жалпы орта мектебінің алды
12
Алмалы
Алмалы
Алмалы көшесі, "Қ.Сәтбаев" жалпы орта мектебінің алды
13
Алмалы
Жарықбас
Ж.Дауталиев көшесі, "Л.Өтешов" негізгі орта мектебінің алды
14
Алмалы
Бәйдібек ата
Е.Шөкеев көшесі, "Алмалы" жалпы орта мектебінің алды
15
Боралдай
Боралдай
О.Мамеков көшесі, "Қаратау" ауылдық мәдениет үйінің алды
16
Боралдай
Жоғарғы Боралдай
Төлеби көшесі, "Боралдай" жалпы орта мектебінің алды
17
Боралдай
О.Тайманов
Астана көшесі, "О.Тойманов" жалпы орта мектебінің алды
18
Боралдай
Ақжар
Бейбітшілік көшесі, "Төменгі Боралдай" негізгі орта мектебінің алды
19
Боралдай
Қаратас
№ 1 көше, "Н.Арапов" жалпы орта мектебінің алды
20
Боралдай
Теректі
Қостұра көшесі, "Теректі" жалпы орта мектебінің алды
21
Боралдай
Жыланды
№ 1 көше бойы, "Қаратау" жалпы орта мектебінің алды
22
Боралдай
Түйетас
Жібек жолы көшесі, "Б.Момышұлы" негізгі орта мектебінің алды
23
Боралдай
Амансай
Б.Өтембаев көшесі, "Домалақ ана" жалпы орта мектебінің алды
24
Боралдай
Талап
№ 1 көше, "Қ.Өтемісұлы" көшесі жалпы орта мектебінің алды
25
Боралдай
Сарыбұлақ
№ 1 көшесі, "Сарыбұлақ" жалпы орта мектебінің алды
26
Борлысай
Ақтас
О.Сеңгірбайұлы көшесі, "Ақтас" жалпы орта мектебінің алды
27
Борлысай
Қошқарата
Ә.Бектібаев көшесі, "Борлысай" жалпы орта мектебінің алды
28
Борлысай
Кеңсай
Х.Бозжігітов көшесі, "Кеңсай" жалпы орта мектебінің алды.
29
Бөген
Шалдар
Б.Бахтиярұлы көшесі, "Абай" жалпы орта мектебінің алды.
30
Бөген
Сарқырама
Желтимес көшесі, фельшерлік тіректің алды
31
Бөген
Екпінді
Қызылсеңгір көшесі, "Қ.Бәйменов" жалпы орта мектебінің алды
32
Бөген
Жиенқұм
Сіргесалды көшесі, "Жиенқұм" жалпы орта мектебінің алды
33
Жамбыл
Жамбыл
Ж.Кертайұлы көшесі, "Жамбыл" жалпы орта мектебінің алды
34
Жамбыл
Шыбыт
Б.Әшірбеков көшесі, "Ы.Алтынсарин" негізгі орта мектебінің алды
35
Жамбыл
Жүзімдік
№ 1 көше, "Жүзімдік" жалпы орта мектебінің алды
36
Жамбыл
Тасқұдық
Мектеп көшесі, "Тасқұдық" негізгі орта мектебінің алды
37
Жамбыл
Қызылжар
Жауқазын көшесі, фельшерлік тіректің алды
38
Көктерек
Кеңестөбе
Қарсыбай батыр көшесі "Қ.Сыпатаев" жалпы орта мектебінің алды
39
Көктерек
Бірлік
А.Нысанов көшесі "А.Нысанов" негізгі орта мектебінің алды
40
Көктерек
Ынтымақ
Ақөткел көшесі "С.Жиренов" негізгі орта мектебінің алды
41
Мыңбұлақ
Мыңбұлақ
А.Ералиев көшесі, "Бөген" жалпы орта мектебінің алды
42
Мыңбұлақ
Қайнар
Қайнар көшесі, "Қайнар" жалпы орта мектебінің алды
43
Мыңбұлақ
Мәдениет
Бірлік көшесі, "Мыңбұлақ" жалпы орта мектебінің алды.
44
Мыңбұлақ
Бестоғай
Қапшағай көшесі, "Досан" негізгі орта мектебінің алды
45
Мыңбұлақ
Ақбұлақ
Ақтөбе көшесі, фельшерлік тіректің алды
46
Мыңбұлақ
Қосбұлақ
Колбай-би көшесі, "Қосбұлақ" негізгі орта мектебінің алды
47
Шаян
Шаян
Б.Қарашаұлы көшесі, Шаян лицей жалпы орта мектебінің алды
48
Шаян
Шаян
М.Әуезов көшесі, "М.Әуезов" жалпы орта мектебінің алды
49
Шаян
Шаян
Е.Шөкеев көшесі, "С.Әбдіжаппаров" жалпы орта мектеп интернатының алды
50
Шаян
Шаян
Б.Қарашаұлы көшесі, "Күлтөбе" негізгі орта мектебінің алды

от "06" мая 2019 года
№ 132
Места по Байдибекскому району, для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
п/н
Наименование сельских округов
Наименование населенного пункта
Установленные места
1
Агыбет
Агыбет
Перед общей средней школы "Есиркеп батыра" по улице Т.Рыскулова
2
Агыбет
Алгабас
Перед общей средней школы "Майбулак" по улице Каратау
3
Агыбет
Жулдыз
Перед начальной школы "С.Сейфуллина" по улице Майбулак
4
Агыбет
Жанаталап
Перед основной средней школы "Жанаталап" по улице Жанаталап
5
Акбастау
Акбастау
Перед общей средней школы "Ш.Уалиханова" по улице О.Оспанова
6
Акбастау
Туракты
Перед основной средней школы "Ж.Жунисбекова" по улице Акжол
7
Акбастау
Кенес,
Перед общей средней школы "О.Жолдасбекова" по улица К.Бегманова
8
Акбастау
Жолгабас,
Перед основной средней школы "Жолгабас" по улица Кокмешит
9
Алгабас
Шакпак,
Перед общей средней школы "Г.Муратбаева" по улице Ильясулы
10
Алгабас
Казата
Перед общей средней школы "Турмыс-1" по улице К.Шалтаева
11
Алгабас
Танатар
Перед общей средней школы "Т.Казахбаева" по улице Ж.Кауымбаева
12
Алмалы
Алмалы
Перед общей средней школы "К.Сатбаева" по улице Алмалы
13
Алмалы
Жарыкбас
Перед основной средней школы "Л.Отешова" по улице Ж.Дауталиева
14
Алмалы
Байдибек ата
Перед общей средней школы "Алмалы" по улице Е.Шокеева
15
Боралдай
Боралдай
Перед домом культуры "Каратау" по улице О.Мамекова
16
Боралдай
Верхный Боралдай
Перед общей средней школы "Боралдай" по улице Толеби
17
Боралдай
О.Тайманов
Перед общей средней школы "О.Тайманова" по улице Астана
18
Боралдай
Акжар
Перед основной средней школы "Нижняя Боралдай" по улице Бейбитшилик
19
Боралдай
Каратас
Перед общей средней школы "Н.Арапова" по улица № 1
20
Боралдай
Теректи
Перед общей средней школы "Теректи" по улице Костура
21
Боралдай
Жыланды
Перед общей средней школы "Каратау" по улица № 1
22
Боралдай
Туйетас
Перед основной средней школы "Б.Момышулы" по улице Жибек жолы
23
Боралдай
Амансай
Перед общей средней школы "Домалак ана" по улице Б.Отембаева
24
Боралдай
Талап
Перед общей средней школы "К.Отемисулы" по улице № 1
25
Боралдай
Сарыбулак
Перед общей средней школы "Сарыбулак" по улице № 1
26
Борлысай
Актас
Перед общей средней школы "Актас" по улице О.Сенгирбайулы
27
Борлысай
Кошкарата
Перед общей средней школы "Борлысай" по улице А.Бектибаева
28
Борлысай
Кенсай
Перед общей средней школы "Кенсай" по улица Х.Бозжигитова
29
Боген
Шалдар
Перед общей средней школы "Абая" по улице Б.Бахтиярулы
30
Боген
Саркырама
Перед фельдшерским пунктом, по улице Желтимес
31
Боген
Екпинди
Перед общей средней школы "К.Байменов" по улице Кызылсенгир
32
Боген
Жиенкум
Перед общей средней школы "Жиенкум" по улице Сиргесалды
33
Жамбул
Жамбыл
Перед общей средней школы "Жамбыла" по улице Ж.Кертайулы
34
Жамбул
Шыбыт
Перед основной средней школы "Ы.Алтынсарина" по улице Б.Аширбекова
35
Жамбул
Жузимдик
Перед общей средней школы "Жузимдик" по улице № 1
36
Жамбул
Таскудык
Перед основной средней школы "Таскудык" по улице Мектеп
37
Жамбул
Кызылжар
Перед фельдшерским пунктом, по улице Жауказын
38
Коктерек
Кенестобе
Перед общей средней школы "К.Сыпатаева" по улице Карсыбай батыр
39
Коктерек
Бирлик
Перед основной средней школы "А.Нысанова" по улице А.Нысанова,
40
Коктерек
Ынтымак
Перед основной средней школы "С.Жиренова" по улице Акоткел,
41
Мынбулак
Мынбулак
Перед общей средней школы "Боген" по улица А.Ералиева
42
Мынбулак
Кайнар
Перед общей средней школы "Кайнар" по улица Кайнар
43
Мынбулак
Мадениет
Перед общей средней школы "Мынбулак" по улица Бирлик
44
Мынбулак
Бестогай
Перед основной средней школы "Досан" по улица Капшагай
45
Мынбулак
Акбулак
Перед фельдшерским пунктом по улица Актобе,
46
Мынбулак
Косбулак
Перед основной средней школы "Косбулак" по улица Колбай би
47
Шаян
Шаян
Перед общей средней школы лицей Шаян по улица Б.Карашаулы
48
Шаян
Шаян
Перед общей средней школы "М.Ауезова" по улица М.Ауезова
49
Шаян
Шаян
Перед общей средней школа-интернат "С.Абдужапбарова" по улица Е.Шокеева
50
Шаян
Шаян
Перед средней школы "Культобе" по улица Б.Карашаулы