Сарыағаш ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 маусымдағы № 243 қаулысы және Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 39-379-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментіне 2019 жылғы 16 шілдеде № 5143 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш ауданының жер қатынастары бөлімі мен сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, елді мекендердің шекаралары өзгертілсін:
1) 141,75 гектар жер учаскесі Тегісшіл ауылдық округі Таскескен елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 493,71 гектар;
2) 78,96 гектар жер учаскесі Құркелес ауылдық округі Береке елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 138,34 гектар;
3) 9,54 гектар жер учаскесі Құркелес ауылдық округі Жаңа арық елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 115,72 гектар;
4) 163,56 гектар жер учаскесі Құркелес ауылдық округі Еңкес елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 432,37 гектар;
5) 170,41 гектар жер учаскесі Құркелес ауылдық округі Ақ үй елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 318,57 гектар;
6) 57,9 гектар жер учаскесі Әлімтау ауылдық округі Әлімтау елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 3187,2 гектар.
Ескерту. 1-тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 14.10.2020 № 56-509-VI бірлескен шешімімен және Түркiстан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 20.10.2020 № 256 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Сарыағаш ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об изменении границ населенных пунктов по Сарыагашскому району
Совместное постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 25 июня 2019 года № 243 и решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 25 июня 2019 года № 39-379-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 16 июля 2019 года № 5143
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенных пунктов согласно совместному предложению отдела земельных отношений и отдела архитектуры и градостроительства Сарыагашского района.
1) включить 141,75 гектар земельного участка в границу населенного пункта Таскескен сельского округа Тегисшил, общая площадь на 493,71 гектар;
2) включить 78,96 гектар земельного участка в границу населенного пункта Береке сельского округа Куркелес, общая площадь на 138,34 гектар;
3) включить 9,54 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жана арык сельского округа Куркелес, общая площадь на 115,72 гектар;
4) включить 163,56 гектар земельного участка в границу населенного пункта Енкес сельского округа Куркелес, общая площадь на 432,37 гектар;
5) включить 170,41 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ак уй сельского округа Куркелес, общая площадь на 318,57 гектар;
6) включить 57,9 гектар земельного участка в границу населенного пункта Алимтау сельского округа Алимтау, общая площадь на 3187,2 гектар.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на русском языке, текст на казахском языке не меняется совместным решением Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 14.10.2020 № 56-509-VI и постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 20.10.2020 № 256 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сарыагашского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего постановления и решения в течение десяти календарных дней со дня его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятию на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы және шешімді Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Абдуалиев
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Есенкулов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садықов

3) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет - ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
3. Настоящее постановления и решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абдуалиев
Председатель сессии
районного маслихата К. Есенкулов
Секретарь районного маслихата Б. Садыков