"Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 17 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 2 қазандағы № 364 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 2 қазанда № 5191 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 24 қарашадағы № 396 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 24.11.2021 № 396 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Сарыағаш ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 17 "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4892 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 11 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен белгіленген мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшерінде:
реттік нөмірі 4-жолда "Жұмыс орындарының саны (адам)" деген бағандағы "3" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолда "Жұмыс орындарының саны (адам)" деген бағандағы "3" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолда "Жұмыс орындарының саны (адам)" деген бағандағы "3" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолда "Жұмыс орындарының саны (адам)" деген бағандағы "1" деген сан "2" деген санмен ауыстырылсын.
2. "Сарыағаш ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Полатовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан акімі М. Отаршиев

О внесении изменений в постановление акимата Сарыагашского района от 15 января 2019 года № 17 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 2 октября 2019 года № 364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 2 октября 2019 года № 5191. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 24 ноября 2021 года № 396
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 24.11.2021 № 396 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сарыагашского района от 15 января 2019 года № 17 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4892, опубликовано 11 марта 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в размерах квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов установленных указанным постановлением:
в строке порядковый номер 4 в графе "Количество рабочих мест (человек) цифру "3" заменить цифрой "4";
в строке порядковый номер 11 в графе "Количество рабочих мест (человек) цифру "3" заменить цифрой "4";
в строке порядковый номер 12 в графе "Количество рабочих мест (человек) цифру "3" заменить цифрой "4";
в строке порядковый номер 13 в графе "Количество рабочих мест (человек) цифру "1" заменить цифрой "2".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сарыагашского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Полатова Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима района М. Отаршиев