Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 33-325-VI "2019-2021 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 43-406-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 10 қазанда № 5205 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына және Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қыркүйектегі № 42-395-VI "Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-308-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5189 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 33-325-VI "2019-2021 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4883 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда "Сарыағаш" газетінде және 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-13 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
1. Сарыағаш қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 2 151 832 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 252 806 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 1 892 776 мың теңге;
2) шығындар – 2 154 845 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 013 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3013 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 013 мың теңге.
2. Көктерек кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 33-325-VI "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 30 сентября 2019 года № 43-406-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 октября 2019 года № 5205. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пуктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сарыагашского районного маслихата от 24 сентября 2019 года № 42-395-VI "О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 32-308-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5189, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 33-325-VI "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4883, опубликовано 18 января 2019 года в газете "Сарыагаш" и 30 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1-13 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 151 832 тысяч тенге:
налоговые поступления – 252 806 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 892 776 тысяч тенге;
2) затраты – 2 154 845 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 013 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 013 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 013 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 179 781 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 24 291 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 155 490 мың теңге;
2) шығындар –186 721 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 940 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 940 мың теңге.
3. Жемісті ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 167 584 мың теңге:
салықтық түсiмдер –8 073 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 159 511 мың теңге;
2) шығындар – 168 671 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 087 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 087 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 087 мың теңге.
4. Қызылжар ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 291 446 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 546 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 282 900 мың теңге;
2) шығындар – 293 448 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 002 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 002 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 002 мың теңге.
5. Дарбаза ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

1) доходы – 179 781 тысяч тенге:
налоговые поступления – 24 291 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 155 490 тысяч тенге;
2) затраты – 186 721 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 940 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 940 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 584 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 073 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 159 511 тысяч тенге;
2) затраты – 168 671 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 087 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 087 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 087 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжар на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 291 446 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 546 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 282 900 тысяч тенге;
2) затраты – 293 448 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 002 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 002 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 002 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Дарбаза на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

3. "Сарыағаш аудандық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш аудандық мәслихатының интернет –ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М. Калменов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садықов
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
30 қыркүйектегі № 43-406-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
28 желтоқсандағы № 33-325-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

3. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Калменов
Секретарь районного маслихата Б. Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 30 сентября
2019 года № 43-406-VI
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 28 декабря
2018 года № 33-325-VI
Бюджет города Сарыагаш на 2019 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование