Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігі Жаскешу ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 ақпандағы № 13 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 ақпанда № 4911 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пiкiрiн ескере отырып және Оңтүстiк Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2018 жылқы 6 сәуіріндегі қорытындысы негізінде Жаскешу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рысқұл ауылында орналасқан атауы жоқ көшеге Болашақ көшесi атауы берiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа қазақ тілінде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігі Жаскешу ауылдық округі әкімінің 23.10.2019 № 77 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Жаскешу ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiнде белгiленген тәртiпте:
1) осы шешiмнiң аумақтық әдiлет органында мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы шешiм мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшiрмесiн қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тiлдерiнде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне ресми жариялау және енгiзу үшiн жолданылуын;
3) осы шешiм мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшiрмесiн Түлкібас ауданының аумағында таратылатын мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейiн осы шешiмдi Түлкібас ауданы әкiмдiгiнiң интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігі Жаскешу ауылдық округі әкімінің 23.10.2019 № 77 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешiмнiң орындалуын қадағалауды өзiме қалдырамын.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауылдық округі әкімі Ж. Керимкулов

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима Жаскешуского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 19 февраля 2019 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 февраля 2019 года № 4911
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основаниии заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 06 апреля 2018 года аким сельского округа Жаскешу РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице расположенной в селе Рыскул наименование улицы Болашак.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением акима Жаскешуского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 23.10.2019 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Жаскешуского сельского округа акимата Тюлькубасского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Тюлькубасского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенным решением акима Жаскешуского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 23.10.2019 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима сельского округа Ж. Керимкулов