Жаскешу ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 ақпандағы № 13 "Атауы жоқ көшеге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігі Жаскешу ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 23 қазандағы № 77 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қазанда № 5227 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Түлкібас ауданы әкімдігінің Жаскешу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаскешу ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 ақпандағы № 13 "Атауы жоқ көшеге атау беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4911 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің қазақ тіліндегі мәтініне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағындағы "Рықұл" деген сөз "Рысқұл" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-тармағындағы "Түлкібас ауданының Жаскешу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі деген сөздер "Түлкібас ауданы әкімдігінің Жаскешу ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Жаскешу ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түлкібас ауданы әкімдігінің
Жаскешу ауылдық округінің әкімі Ж.Керимкулов

О внесении изменений в решение акима сельского округа Жаскешу от 19 февраля 2019 года № 13 "О присвоении наименования безымянной улице"
Решение акима Жаскешуского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 23 октября 2019 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 октября 2019 года № 5227
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, аким Жаскешуского сельского округа акимата Тюлькубасского района РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в текст на русском языке решения акима сельского округа Жаскешу от 19 февраля 2019 года № 13 "О присвоении наименования безымянной улице" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4911, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 февраля 2019 года):
В пункте 2 указанного решения слова "Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Жаскешу Тюлькубасского района" заменить словами "Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Жаскешуского сельского округа акимата Тюлькубасского района";
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Жаскешуского сельского округа акимата Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаскешуского
сельского округа акимата
Тюлькубасского района Ж. Керимкулов