Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 қазандағы № 376 қаулысы, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/378-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қарашада № 6275 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, "Семей қаласының көшелерін қайта атау жөніндегі ұсыныстарды енгізу туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 1362 қаулысы және Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 23 шілдедегі № 27/179-VI шешімі негізінде, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 9 тамыздағы қорытындысын ескере отырып, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Краснознаменная көшесі Баян Байғожина көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Ахметов
Сессия төрағасы Г. Чемоданов
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Головатюк

О переименовании составной части города Семей Восточно-Казахстанской области
Совместные постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 октября 2019 года № 376 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/378-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 ноября 2019 года № 6275
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления акимата города Семей от 23 июля 2018 года № 1362 и решения маслихата города Семей от 23 июля 2018 года № 27/179-VI "О внесении предложений по переименованию улиц города Семей", учитывая заключение Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 9 августа 2019 года акимат Восточно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Краснознаменная города Семей Восточно-Казахстанской области в улицу Баян Байғожиной.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Д. Ахметов
Председатель сессии Г. Чемоданов
Секретарь областного маслихата В. Головатюк