Өскемен қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 43/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 5924 болып тіркелді. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 27/3-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 02.09.2022 № 27/3-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14285 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Усть-Каменогорску
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 апреля 2019 года № 43/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 мая 2019 года № 5924. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 сентября 2022 года № 27/3-VII
Сноска. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.09.2022 № 27/3-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Өскемен қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/7-VI "Өскемен қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5434 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Усть-Каменогорску согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/7-VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Усть-Каменогорску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5434, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года).

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Бахыт
Қалалық мәслихаттың хатшысы А. Светаш
Өскемен қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 сәуірдегі
№ 43/5-VI шешіміне қосымша
Өскемен қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер
р/с №
Атауы
Есептік бірлік
Қызметтердің құны, теңге
1.
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тариф
1.1.
Жайлы үйлер
тұрғын/айына

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Бахыт
Секретарь городского маслихата А. Светаш
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 25 апреля 2019 года
№ 43/5-VI
Тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Усть-Каменогорску
№ п/п
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг, тенге
1.
Тариф на сбор и вывоз твердых бытовых отходов
1.1.
Домовладения благоустроенные
житель/в месяц