Өскемен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 2385 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 маусымда № 6000 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 9-тарамағына және 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Өскемен қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) аумақтық әділет органында осы қаулыны мемлекеттік тіркеуді;
2) мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының заң шығару және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнында ресми түрде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкісіне енгізу үшін жіберуді;
3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Өскемен қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
4) осы қаулыны ресми түрде жарияланған соң Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің орынбасары Е.А. Литвиноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі Ж. Омар
Өскемен қаласы әкімдігінің
_____жылғы "__"_______
№ ___ қаулысына қосымша
Өскемен қаласы әкімдігініңкүші жойылды деп танылған қаулыларының тізімі
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 1371 "Мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4974 тіркелген, 2017 жылғы 29 сәуірде "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде, 2017 жылғы 27 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Усть-Каменогорска
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 3 июня 2019 года № 2385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 июня 2019 года № 6000
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 9 статьи 27 и подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Усть-Каменогорска, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Усть-Каменогорска.
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска Литвиновой Е.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска Ж. Омар
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от "__" _____года №
Перечень признанных утратившими силу постановлений акимата города Усть-Каменогорска
1. Постановление акимата города Усть-Каменогорска от 6 апреля 2017 года № 1371 "О едином организаторе государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4974, опубликовано 29 апреля 2017 года в газетах "Дидар", "Рудный Алтай", 27 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан в электронном виде).

2. Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 3228"Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 1371 "Мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5169 тіркелген, 2017 жылғы 29 тамызда "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде, 2017 жылғы 28 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 2 мамырдағы № 1865 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 1371 "Мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы туралы" қаулысына өзгертулер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5636 тіркелген, 2018 жылғы 19 мамырда "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде, 2018 жылғы 24 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

2. Постановление акимата города Усть-Каменогорска от 7 августа 2017 года № 3228 "О внесении дополнений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 6 апреля 2017 года № 1371 "О едином организаторе государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5169, опубликовано 29 августа 2017 года в газетах "Дидар", "Рудный Алтай", 28 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан в электронном виде).
3. Постановление акимата города Усть-Каменогорска от 02 мая 2018 года № 1865 "О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 06 апреля 2017 года № 1371 "О едином организаторе государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5636, опубликовано 19 мая 2018 года в газетах "Дидар", "Рудный Алтай", 24 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан в электронном виде).