Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 793 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 5918 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 20.02.2023 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағының негізінде, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласының аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, осы қаулының қосымшасына сәйкес барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 20.02.2023 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алынып тасталды - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 20.02.2023 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Семей қаласының ауылдық округтері және кенттерінің әкімдері:
1) барлық кандидаттардың тең құқығын қамтамасыз ету жағдайында үгіт баспа материалдарын орналастыруды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін, үй-жайларды бірдей және тең жағдайда ұсынуды қамтамасыз етсін;
2) белгіленген орындарды үгіт материалдарын орналастыру үшін стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
4. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ұйымдастыру - инспекторлық жұмыс бөлімі Қазақстан Республикасы заңнамасындағы белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау мен енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период выборов
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2019 года № 793. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 мая 2019 года № 5918.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата города Семей области Абай от 20.02.2023 № 128 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией города Семей (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Семей области Абай от 20.02.2023 № 128 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата города Семей области Абай от 20.02.2023 № 128 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики города Семей Восточно-Казахстанской области", акимам сельских округов и поселков города Семей:
1) обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права всех кандидатов, единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями;
2) обеспечить места для размещения агитационных материалов стендами, щитами, тумбами.
4. Отделу организационно - инспекторской работы государственного учреждения "Аппарат акима города Семей Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Семей қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялау үшін жолдауды;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік сала, ішкі саясат, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов
КЕЛІСІЛДІ:
Семей қаласы аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы З. Тоқаев
"26" сәуір 2019 жыл
Семей қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ 793 қаулысына 1 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізімі
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 20.02.2023 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Семей қаласы
Шәкәрім даңғылы, "Восход" базарының ауданында;
Сәтпаев көшесі, "Semey Tannery" Жауапкершілгі шектеулі серіктестігі (былғары зауыты) ауданында;
Әуезов даңғылы, "Океан" базарының ауданында;
Әуезов даңғылы, "Жаңа Семей" сауда үйінің ауданында;
Тәңірбергенов көшесі, бұрынғы "Еңлік-Кебек" кинотеатрының ауданында;
Восточный кенті, 6 Линия көшесі, 1-ші, "Қамбар" сауда орталығы ауданында;
Дальная кенті, Закария Белибаев көшесі, 34, "Дина" сауда орталығы ауданында;
Глинки көшесі, 16 а, "Көктем" сауда орталығы ауданында;
Холодный ключ кенті, Школьная көшесі, 42, "№ 48 ЖОББМ" КММ ауданында;
Жоламан кенті, 8-ші Кирпичный тұйық көшесі, 23, "№ 21 ЖОББМ" КММ ауданында;
Восход кенті, 2-шағын аудан көшесі, 37/1, "№ 34 ЖОББМ" КММ ауданында;
Бобровка кенті, Строительная көшесі, 8, "№ 44 ЖОББМ" КММ ауданынданда;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Семей;
4) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Семей после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города по вопросам социальной сферы, внутренней политики, занятости и социальных программ.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
города Семей З. Токаев
"26" апреля 2019 год
Приложение 1 к постановлению
акимата города Семей
от "4" мая 2019 года № 793
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата города Семей области Абай от 20.02.2023 № 128 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Семей
проспект Шакарима, в районе рынка "Восход";
улица Сатпаева, в районе здания товарищества с ограниченной ответственностью "Semey Tannery" (Кожзавод);
проспект Ауэзова, в районе рынка "Океан";
проспект Ауэзова, в районе здания торгового дома "Жана Семей";
улица Танирбергенова, в районе здания бывшего кинотеатра "Енлик-Кебек";
посҰлок Восточный, улица 6 Линия, 1 Е, в районе торгового центра "Камбар";
посҰлок Дальняя, улица Закарии Белибаева, 34, в районе торгового центра "Дина";
улица Глинки, 16 а, в районе торгового центра "Көктем";
посҰлок Холодный ключ, улица Школьная, 42, в районе КГУ "СОШ № 48";
посҰлок Жоламан, улица переулок 8 Кирпичный, 23, в районе КГУ "СОШ № 21";
посҰлок Восход, улица 2-й микрорайон, 37/1, в районе КГУ "СОШ № 34";
посҰлок Бобровка, улица Строительная, 8, в районе КГУ "СОШ № 44";

Степной кенті, Шалқар көшесі, 1, "№ 46 ЖОББМ" КММ ауданынданда;
Абай Құнанбаев көшесі, "Медицина Университеті" аялдамасы ауданынданда;
Қайым Мұхамедханов көшесі, "Орталық алаң" аялдамасы ауданында
Абыралы ауылдық округі, Абыралы ауылы
"Абыралы жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Абыралы көшесі, 30
3
Айнабұлақ ауылдық округі, Айнабұлақ ауылы
"Ақбұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Айнабұлақ көшесі, 17925
4
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы
"Ақбұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Ақбұлақ көшесі, 92
5
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы
"Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Ленин көшесі, 2
6
Достық ауылдық округі, Шақаман ауылы

посҰлок Степной, улица Шалкар, 1, в районе КГУ "СОШ № 46";
улица Абая Кунанбаева, в районе остановки "Медицинский Университет";
улица Каюма Мухамедханова, в районе остановки "Центральная площадь"
2
Абралинский сельский округ, село Абралы
У здания коммунального государственного учреждения "Абралинская основная общеобразовательная школа", улица Абралы, 30
3
Айнабулакский сельский округ, село Айнабулак
У здания коммунального государственного учреждения "Акбулакская основная общеобразовательная школа", улица Айнабулак, 17925
4
Акбулакский сельский округ, село Акбулак
У здания коммунального государственного учреждения "Акбулакская основная общеобразовательная школа", улица Акбулак, 92
5
Алгабасский сельский округ, село Алгабас
У здания государственного учреждения "Аппарат акима Алгабасского сельского округа" города Семей области Абай, улица Ленина, 2
6
Достыкский сельский округ, село Чекоман

Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 9 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының "Шақаман ауылының дәрігерлік амбулаториясы" мекемесі ғимаратының жаны, Елшібаев көшесі, 15 (келісім бойынша)
7
Жиенәлі ауылдық округі, Бөкенші ауылы
"Жиенәлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Бөкенші ауылының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жаны, Ш. Уәлиханов көшесі, 24а
8
Көкентау ауылдық округі, Көкентау ауылы
"Көкентау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Нұртөлеу Майтханов көшесі, 27
9
Ертіс ауылдық округі, Мұкыр ауылы

У здания учреждения "Врачебная амбулатория села Чекоман" коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Поликлиника №.9 города Семей" управления здравоохранения области Абай, улица Ельшибаева, 15 (по согласованию)
7
Жиеналинский сельский округ, село Букенчи
У здания коммунального государственного казенного предприятия "Клуб села Букенчи" государственного учреждения" Аппарат акима Жиеналинского сельского округа", улица Ч. Валиханова, 24а
8
Кокентауский сельский округ, село Кокентау
У здания государственного учреждения "Аппарат акима Кокентауского сельского округа" города Семей области Абай, улица Нуртолеу Майтханова, 27
9
Иртышский сельский округ, село Мукур

Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 9 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының "Мұқыр ауылының дәрігерлік амбулаториясы" мекемесі ғимаратының жаны, Центральная көшесі, 3 "Б" (келісім бойынша)
10
Қараөлең ауылдық округі, Қайнар ауылы
"Қараөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қайнар ауылының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жаны, Қайнар көшесі, 25 /1
11
Новобаженово ауылдық округі, Новобаженово ауылы
Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласы Новобаженово ауылының "Гармония" ауылдық амбулаториясы" мекемесі ғимаратының жаны, Школьная көшесі, 2 (келісім бойынша)
12
Озерки ауылдық округі, Озерки ауылы
"Озерки ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Озерки ауылының клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жаны, Комсомольская көшесі, 29
13
Приречный ауылдық округі, Приречное ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының "Приречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Желтоқсан көшесі, 29
14
Приречный ауылдық округі, Жарқын ауылы
"Приречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жарқын ауылының клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жаны, Жарқын көшесі, 9 "А"
15
Шүлбі кенті

У здания учреждения "Врачебная амбулатория села Мукур" коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Поликлиника №.9 города Семей" управления здравоохранения области Абай, улица Центральная, 3 "Б" (по согласованию)
10
Караоленский сельский округ, село Кайнар
У здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры села Кайнар" государственного учреждения "Аппарат акима Караоленского сельского округа", улица Кайнар, 25/1
11
Новобаженовский сельский округ, село Новобаженово
У здания учреждения "Сельская амбулатория "Гармония" села Новобаженово города Семей" управления здравоохранения области Абай, улица Школьная, 2 (по согласованию)
12
Озерский сельский округ, село Озерки
У здания коммунального государственного казенного предприятия "Клуб села Озерки" государственного учреждения "Аппарат акима Озерского сельского округа", улица Комсомольская, 29
13
Приречный сельский округ, село Приречное
У здания коммунального государственного учреждения "Приреченская средняя общеобразовательная школа", улица Школьная, 4
14
Приречный сельский округ, село Жаркын
У здания коммунального государственного казенного предприятия "Клуб села Жаркын" государственного учреждения "Аппарат акима Приречного сельского округа" города Семей области Абай, улица Жаркын, 9 "А"
15
поселок Шульбинск

"Профилакторий Шульбинский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жаны, 2-ықшам ауданы, 2 (келісім бойынша)
16
Шаған кенті
"Шаған кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Станционная көшесі, 14
Семей қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ 793 қаулысына 2 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі өткізілетін үй-жайлардың тізімі
Ескерту. 2 қосымша алынып тасталды - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 20.02.2023 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

У здания товарищества с ограниченной ответственностью "Профилакторий Шульбинский", 2 микрорайон, 2 (по согласованию)
16
поселок Чаган
У здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Чаган" города Семей области Абай, улица Станционная, 14
Приложение 2 к постановлению
акимата города Семей
от "4" мая 2019 года № 793
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата города Семей области Абай от 20.02.2023 № 128 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).