Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 793 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 5918 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 20.02.2023 № 128 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағының негізінде, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласының аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, осы қаулының қосымшасына сәйкес барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 20.02.2023 № 128 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Алынып тасталды - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 20.02.2023 № 128 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Семей қаласының ауылдық округтері және кенттерінің әкімдері:
1) барлық кандидаттардың тең құқығын қамтамасыз ету жағдайында үгіт баспа материалдарын орналастыруды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін, үй-жайларды бірдей және тең жағдайда ұсынуды қамтамасыз етсін;
2) белгіленген орындарды үгіт материалдарын орналастыру үшін стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
4. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ұйымдастыру - инспекторлық жұмыс бөлімі Қазақстан Республикасы заңнамасындағы белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау мен енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период выборов
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2019 года № 793. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 мая 2019 года № 5918
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата города Семей области Абай от 20.02.2023 № 128 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией города Семей (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Семей области Абай от 20.02.2023 № 128 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата города Семей области Абай от 20.02.2023 № 128 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики города Семей Восточно-Казахстанской области", акимам сельских округов и поселков города Семей:
1) обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права всех кандидатов, единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями;
2) обеспечить места для размещения агитационных материалов стендами, щитами, тумбами.
4. Отделу организационно - инспекторской работы государственного учреждения "Аппарат акима города Семей Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Семей қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялау үшін жолдауды;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік сала, ішкі саясат, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Семей;
4) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Семей после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города по вопросам социальной сферы, внутренней политики, занятости и социальных программ.

6. Осы қаулы ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов
КЕЛІСІЛДІ:
Семей қаласы аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы З. Тоқаев
"26" сәуір 2019 жыл
Семей қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ 793 қаулысына 1 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізімі
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 07.11.2024 № 1021 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1.

6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
города Семей З. Токаев
"26" апреля 2019 год
Приложение 1 к постановлению
акимата города Семей
от "4" мая 2019 года № 793
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата города Семей области Абай от 07.11.2024 № 1021 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.

Ұшақтар шағынауданы, 1, № 49 ЖОББМ жанында
26.
Спартак көшесі, 1, № 11 ЖОББМ жанында
27.
6-линия көшесі, 18 А, № 47 ЖОББМ жанында
28.
Левый Восточный кенті, 290 А, № 45 ЖОББМ жанында
29.
Ш. Уәлиханов көшесі, 150, Педагогикалық колледждің жанында
30.
Степной кенті 13/1, № 46 ЖОББМ жанында
ЖОББМ - жалпы орта білім беретін мектеп
ОДА - отбасылық дәрігерлік амбулатория
Семей қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ 793 қаулысына 2 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі өткізілетін үй-жайлардың тізімі
Ескерту. 2 қосымша алынып тасталды - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 20.02.2023 № 128 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

микрорайон Ушактар, 1, возле СОШ № 49
26.
улица Спартака, 1, возле СОШ № 11
27.
улица 6-я линия, 18 А, возле СОШ № 47
28.
посҰлок Левый Восточный, 290 А, возле СОШ № 45
29.
улица Ч. Валиханова, 150, возле Педагогического колледжа
30.
посҰлок Степной 13/1, возле СОШ № 46
СОШ – средняя общеобразовательная школа
СВА – семейная врачебная амбулатория
Приложение 2 к постановлению
акимата города Семей
от "4" мая 2019 года № 793
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата города Семей области Абай от 20.02.2023 № 128 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).