Бородулиха ауданының Жезкент кенті бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 маусымдағы № 38-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 маусымда № 6003 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 23-2-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 23-2-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1)тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 10030 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по поселку Жезкент Бородулихинского района
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 7 июня 2019 года № 38-2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 июня 2019 года № 6003. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 28 ноября 2022 года № 23-2-VII
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 28.11.2022 № 23-2-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10030), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Бородулиха ауданының Жезкент кенті бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Әубәкіров
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 7 маусымдағы
№ 38-2-VI шешіміне қосымша
Бородулиха ауданының Жезкент кенті бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
№
Коммуналдық қалдықтар жиналатын объектілер
Есептік бірлік
1 есептік бірлікке текше метр, жылдық норма
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по поселку Жезкент Бородулихинского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Аубакиров
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение к решению
Бородулихинского
районного маслихата
от 7 июня 2019 года № 38-2-VI
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по поселку Жезкент Бородулихинского района
№
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма, куб. метр на 1 расчетную единицу
1
Домовладения благоустроенные, неблагоустроенные
1 житель