Глубокое ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 138 "Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 4 қарашадағы № 435 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қарашада № 6265 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2024 жылғы 1 қазандағы № 469 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 01.10.2024 № 469 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Глубокое ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 138 "Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5875 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Глубокое ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулының әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Глубокое ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Глубокое ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.К. Старенковаға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі К. Байгонусов
Келісілді:
Глубокое ауданының
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
"____" ________ 2019 ж.
А. Мусина
Глубокое ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление Глубоковского районного акимата от 17 апреля 2019 года № 138 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период выборов"
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 4 ноября 2019 года № 435. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 ноября 2019 года № 6265. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 1 октября 2024 года № 469
Сноска. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 01.10.2024 № 469 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Глубоковского районного акимата от 17 апреля 2019 года № 138 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5875) следующее изменение:
приложение 1 к постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Глубоковского района" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространямые на территории Глубоковского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Глубоковского района после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима района Старенкову Е.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района К. Байгонусов
Согласовано:
Председатель Глубоковской
районной территориальной
избирательной комиссии
"____" ________ 2019 год
А. Мусина
Приложение
к постановлению Глубоковского
районного акимата

2019 жылғы "04" қарашадағы
№ 435 қаулысына қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындардың тізімі
Алтайский кенті:
Алтайский кенті – Юбилейная көшесі, "Горняк" Алтайский мәдениет үйінің маңында;
Белоусовка кенті:
Белоусовка кенті – Юбилейная көшесі нөмірі 10/1 үйдің маңында; Центральная көшесі, нөмірі 47 үйдің маңында;
Бобровка ауылдық округі:
Бобровка ауылы – Профсоюзная көшесі нөмірі 34а үйдің маңында, Бобровка бос уақытты ұйымдастыру орталығы ғимаратының аумағында;
Солнечный ауылы – Мир көшесі нөмірі 1 үйдің маңында, бес қабатты тұрғын үй аумағында;
Верхнеберезовский кенті:
Верхнеберезовский кенті – Ленин көшесі нөмірі 20 үйдің маңында; Алейская көшесі нөмірі 3 үйдің маңында;
Веселовка ауылдық округі:
Веселовка ауылы – Гагарин көшесі нөмірі 33 үйдің маңында, "Веселовка орта жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында;
Заречное ауылы - Центральная көшесі нөмірі 26 үйдің маңында;
Глубокое кенті:
Глубокое кенті – Степная көшесі нөмірі 51 және 53 үйлердің арасында; Ленин көшесі нөмірі 64 үйдің маңында; Берестова көшесі нөмірі 12 үйдің маңында; Пирогов көшесі нөмірі 15 үйдің маңында;
Березовка ауылдық округі:
Березовка ауылы – Юбилейная көшесі нөмірі 2 үйдің маңында, Березовка ауылдық мәдениет үйі аумағында; Б. Момышұлы көшесі нөмірі 26а үйдің маңында; Красная Заря көшесі - нөмірі 26 үйдің маңында;
Ертіс ауылдық округі:
Прапорщиково ауылы - Школьная көшесі нөмірі 28 үйдің маңында; "Кировское" шаруа қожалығының әкімшілік ғимараты аумағында;
Уварово ауылы - Ленин көшесі нөмірі 9 үйдің маңында, Уварово ауылдық мәдениет үйі ғимаратының аумағында;
Черногорка ауылы – Центральная көшесі нөмірі 31 үйдің маңында, "Асия" дүкенінің аумағында;
226 км өткелі – Центральная көшесі;
Кожохово ауылдық округі:
Кожохово ауылы – Ленин көшесі нөмірі 12 үйдің маңында; Солнечная көшесі нөмірі 1 үйдің маңында;
Прогресс ауылы – Киров көшесі нөмірі 2 үйдің маңында, "Прогресс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында; Киров көшесі нөмірі 12 үйдің маңында, Прогресс ауылдық мәдениет үйі ғимаратының маңында; Абай көшесі нөмірі 28 үйдің маңында;
Красноярский ауылдық округі:
Предгорное ауылы – Киров көшесі нөмірі 47 үйдің маңында; Шоссейная көшесі нөмірі 1 үйдің маңында;
Перевальное ауылы – Рабочая көшесі нөмірі 63/1 үйдің маңында;
Быструха ауылдық округі:
Быструха ауылы – Новостройка көшесі мен Орталық көшесінің қиылысындағы нөмірі 11 үйдің маңында; Орталық көшесі "Риддер" дәмханасының аумағында; Юбилейная көшесі нөмірі 8 үйдің маңында;

от "04" ноября 2019 года
№ 435
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов
Поселок Алтайский:
поселок Алтайский - улица Юбилейная, у здания Алтайского дома культуры "Горняк";
Поселок Белоусовка:
поселок Белоусовка – улица Юбилейная у дома номер 10/1; улица Центральная, у дома номер 47;
Бобровский сельский округ:
село Бобровка - улица Профсоюзная у дома номер 34а, в районе здания Бобровского центра досуга;
село Солнечное - улица Мира у дома номер 1, в районе пятиэтажного жилого дома;
Поселок Верхнеберезовский:
поселок Верхнеберезовский – улица Ленина у дома номер 20; улица Алейская у дома номер 3;
Веселовский сельский округ:
село Веселовка - улица Гагарина у дома номер 33, в районе здания коммунального государственного учреждения "Веселовская средняя общеобразовательная школа";
село Заречное - улица Центральная у дома номер 26;
Поселок Глубокое:
поселок Глубокое - улица Степная между домами номер 51 и номер 53; улица Ленина у дома номер 64; улица Берестова у дома номер 12; улица Пирогова у дома номер 15;
Березовский сельский округ:
село Березовка - улица Юбилейная у дома номер 2, в районе Березовского сельского дома культуры; улица Б.Момышұлы у дома номер 26а; улица Красная Заря – у дома номер 26;
Иртышский сельский округ:
село Прапорщиково - улица Школьная у дома номер 28, в районе административного здания крестьянского хозяйства "Кировское";
село Уварово - улица Ленина у дома номер 9, в районе здания Уваровского сельского дома культуры;
село Черногорка – нулица Центральная у дома номер 31, в районе магазина "Асия";
разъезд 226 км – улица Центральная;
Кожоховский сельский округ:
село Кожохово –улица Ленина у дома номер 12; улица Солнечная у дома номер 1;
село Прогресс - улица Кирова у дома номер 2, в районе здания коммунального государственного учреждения "Прогрессовская средняя школа"; улица Кирова у дома номер 12, в районе здания Прогрессовского сельского дома культуры; улица Абая у дома номер 28;
Красноярский сельский округ:
село Предгорное - улица Кирова у дома номер 47; улица Шоссейная у дома номер 1;
село Перевальное - улица Рабочая у дома номер 63/1;
Быструшинский сельский округ:
село Быструха - на пересечении улицы Новостройка и улицы Орталық у дома номер 11; улица Орталық в районе кафе "Риддер"; улица Юбилейная у дома номер 8;

Зимовье ауылы – нөмірі 35 және нөмірі 37 үйлердің аралығында;
Малоубинка ауылдық округі:
Малоубинка ауылы – Клиновицкий көшесі нөмірі 1 үйдің маңында, "Малоубинка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында; Клиновицкий көшесі нөмірі 6 үйдің маңында, Малоубинка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының аумағында;
Карагужиха кенті, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының аумағында;
Опытное поле ауылдық округі:
Опытное поле ауылы – Степная көшесі нөмірі 2 үйдің маңында, Опытное поле ауылдық мәдениет үйі ғимаратының аумағында;
Секисовка ауылдық округі:
Секисовка ауылы - Новостроевская көшесі нөмірі 1 үйдің маңында, Совхозная көшесі нөмірі 6 үйдің маңында; Чапаев көшесі нөмірі 69а үйдің маңында; Шоссейная көшесі нөмірі 22 үйдің маңында;
Белокаменка ауылы – Центральная көшесі нөмірі 12 үйдің аумағында;
Ново-Михайловка ауылы - нөмірі 42 үйдің аумағында;
Планидовка ауылы – нөмірі 29 үйдің аумағында;
Ушаново ауылдық округі:
Ушаново ауылы - Школьная көшесі нөмірі 1а үйдің маңында, "Ушаново орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында;
Степное ауылы – Школьная көшесі нөмірі 17 үйдің маңында, "Степное негізгі мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында;
Каменный карьер ауылы – нөмірі 47 үйдің маңында;
Тархан ауылдық округі:
Тархан ауылы – Степная көшесі нөмірі 60 үйдің маңында, Тархан ауылдық мәдениет үйінің аумағында;
Винное ауылы – Ворошилов көшесі нөмірі 15 үйдің маңында, "Винное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында;
Ново-Ульбинка ауылы – Абай көшесі нөмірі 11 үйдің маңында;
Горная-Ульбинка ауылы – Школьная көшесі нөмірі 6 үйдің маңында, "Шығыс Қазақстан обысының табиғат ресурстары басқармасының Өскемен орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында;
Черемшанка ауылдық округі:
Черемшанка ауылы - Лениногорская көшесі нөмірі 74 үйдің маңында; Гагарин көшесі нөмірі 12/1 үйдің маңында, Черемшанка ауылдық мәдениет үйінің аумағында.

село Зимовье – между домами номер 35 и номер 37;
Малоубинский сельский округ:
село Малоубинка - улица Клиновицкого у дома номер 1, в районе здания коммунального государственного учреждения "Малоубинская средняя школа"; улица Клиновицкого у дома номер 6, в районе здания Малоубинского сельского дома культуры;
поселок Карагужиха, в районе здания фельдшерско-акушерского пункта;
Опытнопольский сельский округ:
село Опытное поле - улица Степная у дома номер 2, в районе Опытнопольского сельского дома культуры;
Секисовский сельский округ:
село Секисовка - улица Новостроевская у дома номер 1; улица Совхозная у дома номер 6; улица Чапаева у дома номер 69а; улица Шоссейная у дома номер 22;
село Белокаменка - улица Центральная в районе дома номер 12;
село Ново-Михайловка – в районе дома номер 42;
село Планидовка – у дома номер 29;
Ушановский сельский округ:
село Ушаново - улица Школьная у дома номер 1а, в районе здания коммунального государственного учреждения "Ушановская средняя школа";
село Степное - улица Школьная у дома номер 17, в районе здания коммунального государственного учреждения "Комплекс Степновская основная школа-детский сад";
село Каменный карьер – у дома номер 47;
Тарханский сельский округ:
село Тарханка - улица Степная у дома номер 60, в районе Тарханского сельского дома культуры;
село Винное – улица Ворошилова у дома номер 15, в районе здания коммунального государственного учреждения "Винненская средняя школа";
село Ново-Ульбинка – улица Абая у дома номер 11;
село Горная Ульбинка – улица Школьная у дома номер 6, в районе здания коммунального государственного учреждения "Усть-Каменогорское лесное хозяйство управления природными ресурсами Восточно-Казахстанской области";
Черемшанский сельский округ:
село Черемшанка - улица Лениногорская у дома номер 74; улица Гагарина у дома номер 12/1, в районе Черемшанского сельского дома культуры.