Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 24 желтоқсандағы № 257 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 325 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 6378 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 330 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 330 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 – тармағының 1) – тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 33/366–VІ "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280–VІ "2019–2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6272 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Ұлан аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық маслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 257 "2019–2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-211 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7359715,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1386360,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20587,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 206641,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5746126,4 мың теңге;
2) шығындар – 7435760,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45789,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 79538,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33749,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019-2021 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2019 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 декабря 2019 года № 6378. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 330
Сноска. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 330 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 33/366-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6272), маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-211, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7359715,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1386360,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20587,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 206641,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5746126,4 тысяч тенге;
2) затраты – 7435760,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45789,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 79538,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33749,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 121833,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121833,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 129538,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33749,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26044,4 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Ұлан аудандық мәслихат хатшысы О. Сыдыков
Ұлан аудандық мәслихаттың

5) дефицит (профицит) бюджета – - 121833,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121833,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов -129538,0 тысяч тенге;
погашение займов – 33749,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26044,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии, Секретарь Уланского районного маслихата О. Сыдыков
Приложение № 1
к решению Уланского
районного маслихата

485145,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
264014,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34677,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41569,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1880,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
57034,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
28644,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49826,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41690,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41690,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34407,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5867,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
956,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
541098,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
192707,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17000,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
17000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
175707,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
171576,2
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4131,3
2
Коммуналдық шаруашылық
320707,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23226,5
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
23226,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28203,7
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
28203,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

485145,9
002
Программа занятости
264014,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34677,0
006
Оказание жилищной помощи
7500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41569,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1880,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57034,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28644,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49826,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41690,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41690,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34407,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5867,0
021
Капитальные расходы государственного органа
460,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
956,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
541098,4
1
Жилищное хозяйство
192707,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
17000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
175707,5
003
Проектирование и (или)строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
171576,2
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4131,3
2
Коммунальное хозяйство
320707,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23226,5
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
23226,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28203,7
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
28203,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

19790,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
955,3
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2400,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
972,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
8701,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
97265,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
550,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5089,0
6
Жер қатынастары
31081,8
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
31081,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24673,2
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6408,6
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
25638,5
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
25638,5
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
25638,5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39101,5
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39101,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39101,5
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
39101,5
12
Көлiк және коммуникация
163626,6
1
Автомобиль көлiгi
163626,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
163626,6
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
16699,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
146926,7
13
Басқалар
120283,3
9
Басқалар
120283,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19704,2
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5674,2
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

19790,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
955,3
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2400,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
972,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
8701,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
97265,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
550,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5089,0
6
Земельные отношения
31081,8
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
31081,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24673,2
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6408,6
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
25638,5
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
25638,5
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25638,5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39101,5
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39101,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39101,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
39101,5
12
Транспорт и коммуникации
163626,6
1
Автомобильный транспорт
163626,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
163626,6
022
Развитие транспортной инфраструктуры
16699,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
146926,7
13
Прочие
120283,3
9
Прочие
120283,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19704,2
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5674,2
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий