Шемонаиха аудандық мәслихатының "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 47/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 6354 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 48/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/366-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6272 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-201 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 5 362 357,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 652 595 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 156,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 076 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 646 530 мың теңге;
2) шығындар – 5 448 155,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 201,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 062,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 861 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 37 088 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;

Решение Шемонаихинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2019 года № 47/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 декабря 2019 года № 6354. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2019 № 48/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно- Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/366-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6272) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-201, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 362 357,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 652 595 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 156,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 076 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 646 530 тысяч тенге;
2) затраты – 5 448 155,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 201,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 062,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 861 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 37 088 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;

мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 37 088 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 73 911,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 73 911,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 29 062 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 861 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 710,5 мың теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 5 929 мың теңге сомында бекітілсін.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған нысаналы ағымдағы трансферттер 26 262 мың теңге сомасында көзделсін.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 436 354,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 1 002 426, мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
12-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 5-қосымшаға сәйкес, қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету бойынша қызметтерге 66 334 мың теңге сомасында;";
8) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"8) 13-қосымшаға сәйкес, мемлекеттік органның күрделі шығыстарына 4 112 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 және 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Сизиков
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха аудандық мәслихатының

поступления от продажи финансовых активов государства – 37 088 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 73 911,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73 911,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 29 062 тысячи тенге;
погашение займов – 3 861 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48 710,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 5 929 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 26 262 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 436 354,1 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 1 002 426,9 тысяч тенге.";
в пункте 12:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 66 334 тысячи тенге, согласно приложению 5;";
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"8) на капитальные расходы государственного органа в сумме 4 112 тысячи тенге, согласно приложению 13.";
приложения 1, 5 и 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Б. Сизиков
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

15772
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14260
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1512
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
4058
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4058
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
4058
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
21121
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
21121
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
21121
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20531
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
590
12
Көлiк және коммуникация
62626
1
Автомобиль көлiгi
57152
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6700
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50452
023
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
50452
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5474
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5474
037
Әлеуметтік манызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5474
13
Басқалар
71637
3
Кәсіпкерлік қызметті колдау және бәсекелестікті қорғау
11791
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлiмi
11791
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11591
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
9
Басқалар
61846
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
61846
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
5929
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
46710
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

15772
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14260
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1512
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4058
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4058
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4058
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21121
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21121
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21121
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
20531
015
Капитальные расходы государственного органа
590
12
Транспорт и коммуникации
62626
1
Автомобильный транспорт
57152
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6700
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6700
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50452
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50452
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5474
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5474
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5474
13
Прочие
71637
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
11791
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
11791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
11591
004
Капитальные расходы государственного органа
200
9
Прочие
61846
452
Отдел финансов района (города областного значения)
61846
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5929
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
46710
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих