Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Достық – Дружба даңғылын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 58 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 24-1 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 5571 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 20 наурыздағы қорытындысы негізінде Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қаласының "Достық – Дружба" даңғылы "Нұрсұлтан Назарбаев" даңғылы деп қайта аталсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы бірлескен қаулы және шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Көлгінов
Сессия төрағасының
міндетін атқарушы
М.Құлшар
Облыстық мәслихат хатшысы М.Құлшар

О переименовании проспекта Достық – Дружба города Уральск Западно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 марта 2019 года № 58 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 20 марта 2019 года № 24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 марта 2019 года № 5571
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключений Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 20 марта 2019 года акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать проспект "Достық – Дружба" на проспект "Нұрсұлтан Назарбаев" города Уральск.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (А.Султанов) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее совместное постановление и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области А.Кульгинов
Исполняющий обязанности
председателя сессии
М.Құлшар
Секретарь областного
Маслихата
М.Құлшар