Орал қаласының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 10 мамырдағы № 1059 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 мамырда № 5656 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қалалық (аумақтық) сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес Орал қаласының аумағында барлық кандидаттарға арналған үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Желаев селолық округі әкімдері және Зачаган, Круглоозерный кенттері "Орал қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы №353 "Орал қаласының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7-1-202 тіркелген, 2011 жылғы 31 наурызда "Жайық үні" газетінде жарияланған) және Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы №787 "Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы №353 "Орал қаласының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3840 болып тіркелген 2015 жылғы 12 наурызда "Жайық үні-Жизнь города" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Орал қаласы әкімі аппаратының басшысы (Е.Н.Каримов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Х.Нарымбетовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛIСIЛДI"
Орал қалалық (аумақтық)
сайлау комиссиясының төрайымы
___________С.Ж. Кинжигареева
10 мамыр 2019 жыл
Орал қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 10 мамырдағы
№ 1059 қаулысына
қосымша
Орал қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Орналасатын жері
Орналасатын нысанның атауы
Саны
1.
Серябряково ауылы
Победа көшесі, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Серебряково жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қалқан
1
2.
Круглоозерный кенті
Астана көшесі, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Круглоозерный жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қалқан
1
3.
Зачаган кенті
Жәңгір хан көшесі, "Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" комерциялық емес ақционерліқ қоғам ғимаратының алдында
Қалқан
1
4.
Зачаган кенті
Жәңгір хан көшесі, "Жәңгір хан" сауда үйі ғимаратының алдында
Қалқан
1
5.
Орал қаласы
Даля көшесі, №10 қалалық пошта байланысы ғимаратының алдында
Қалқан
1
6.
Желаев ауылдық округі
Мүсірғали Көпбергенов көшесі, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№14 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қалқан
1
7.
Орал қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының алдында
Қалқан
1
8.
Орал қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы ғимаратының алдында
Қалқан
1
9.
Орал қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, Мәншүк Мәметова алаңы
Қалқан
1
10.
Орал қаласы
Привокзальная көшесі, Василий Чапаев алаңы
Қалқан
1
11.
Орал қаласы
Хамза Есенжанов көшесі, "Нефтебаза" аялдамасының сол жағы
Қалқан
1
12.
Орал қаласы
Карбышев көшесі, "Орал қаласы әкімдігі Орал қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Жастар мәдениет үйі" мәдениет үйі ғимаратының алдында
Қалқан
1
13.
Орал қаласы
Евразия даңғылы, "City Center" ойын-сауық сауда орталығының алдында
Қалқан
1
14.
Орал қаласы
Әбілқайыр хан даңғылы, Дінмұхамед Қонаев атындағы сквері
Қалқан
1
15.
Орал қаласы
Әбілқайыр хан даңғылы, "Астана" сауда орталығының алдында
Қалқан
1
16.
Орал қаласы
Әбілқайыр хан даңғылы, "Орал" сауда ойын-сауық кешені ғимаратының алдында
Қалқан
1
17.
Орал қаласы
Жамбыл көшесі, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамның Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы ғимаратының алдында
Қалқан
1
18.
Орал қаласы
Юрий Гагарин көшесі, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет басқармасының жастар шығармашылығы орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдында
Қалқан
1
19.
Орал қаласы
Құрманғазы көшесі, "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Орал қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қалқан
1
20.
Орал қаласы
Құрманғазы көшесі, "Орал" қонақ үйінің алдында
Қалқан
1
21.
Орал қаласы
Құрманғазы көшесі, "Орал қаласының әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қалқан
1
22.
Орал қаласы
"Жұлдыз" шағынауданы, №5 автобус маршрутының соңғы аялдамасының оң жағы
Қалқан
1
23.
Орал қаласы
Чагано-Набережная көшесі, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамның Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы ғимаратының алдында
Қалқан
1
24.
Орал қаласы
Әбілқайыр хан даңғылы, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет басқармасының Қадыр Мырзалиев атындағы Батыс Қазақстан облыстық мәдениет және өнер орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
Қалқан
1
25.
Орал қаласы
"Қадыр Мырза Әли" шағынауданы, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Оқушылар сарайы" ғимаратының алдында
Қалқан
1
26.
Зачаган кенті
Жәңгір хан көшесі, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғам Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Халыққа қызмет көрсету бойынша мамандандырылған бөлімі ғимаратының алдында
Қалқан
1
27.
Зачаган кенті
"Сарытау" шағынауданы, Сәлім Айтқұлов көшесі, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№50 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қалқан
1
28.
Зачаган кенті
№994 учаскесі, "Жайық" өзенінен өтетін жаңа көпірге апаратын айналмалы жолдың бойындағы "Зачаганский" баугерлік серіктестігі кеңсесі ғимаратының алдында
Қалқан
1
29.
Деркөл кенті
"Көкжиек" шағынауданы, Ақтамберді жырау көшесі, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№48 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қалқан
1
30.
Деркөл кенті
"Сарыарқа" шағынауданы, Бейімбет Майлин көшесі, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№49 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қалқан
1

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Уральска
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 10 мая 2019 года № 1059. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 мая 2019 года № 5656
Руководствуясь пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Уральской городской (территориальной) избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Уральска согласно приложению.
2. Акимам Желаевского сельского округа, поселков Зачаганский и Круглоозерновский, государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Уральска" оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами и тумбами.
3. Признать утратившими силу постановление акимата города Уральска от 24 февраля 2011 года № 353 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №7-1-202, опубликованное 31 марта 2011 года в газете "Жайық үні") и постановление акимата города Уральска от 6 марта 2015 года № 787 "О внесении изменения в постановление акимата города Уральска от 24 февраля 2011 года № 353 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3840, опубликованное 12 марта 2015 года в газете "Жайық үні-Жизнь города").
4. Руководителю аппарата акима города Уральск (Е.Н.Каримов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Уральска Нарымбетова Б.Х.
6. Данное постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Уральской
городской (территориальной)
избирательной комиссии
________С.Ж. Кинжигареева
10 мая 2019 года
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 10 мая 2019 года № 1059
Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Уральска
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Объект для размещения
Количество
1.
село Серебряково
Улица Победа, перед зданием коммунального государственного учреждения "Серебряковская средняя общеобразовательная школа"
Щит
1
2.
поселок Круглоозерновский
Улица Астана, перед зданием коммунального государственного учреждения "Круглоозерновская средняя общеобразовательная школа"
Щит
1
3.
поселок Зачаганский
Улица Жангир хана, перед зданием некоммерческого акционерного общества "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана"
Щит
1
4.
поселок Зачаганский
Улица Жангир хана, перед зданием торгового дома "Жәңгір хан"
Щит
1
5.
город Уральск
Улица Даля, перед зданием городского отделения почтовой связи №10
Щит
1
6.
Желаевский сельский округ
Улица Мусиргали Копбергенова, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №14" отдела образования города Уральска
Щит
1
7.
город Уральск
Проспект Нұрсұлтан Назарбаев, перед зданием республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова" Министерства образования и науки Республики Казахстан
Щит
1
8.
город Уральск
Проспект Нұрсұлтан Назарбаев, перед зданием филиала акционерного общества "Казахтелеком"
Щит
1
9.
город Уральск
Проспект Нұрсұлтан Назарбаев, площадь имени Маншук Маметовой
Щит
1
10.
город Уральск
Улица Привокзальная, площадь имени Василия Чапаева
Щит
1
11.
город Уральск
Улица Хамзы Есенжанова, с левой стороны остановки "Нефтебаза"
Щит
1
12.
город Уральск
Улица Карбышева, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры молодежи отдела культуры и развития языков акимата г.Уральска"
Щит
1
13.
город Уральск
Проспект Евразия, перед торгово–развлекательным центром "City Center"
Щит
1
14.
город Уральск
Проспект Абулхаир хана, сквер имени Динмухамеда Кунаева
Щит
1
15.
город Уральск
Проспект Абулхаир хана, перед торговым центром "Астана"
Щит
1
16.
город Уральск
Проспект Абулхаир хана, перед зданием торгово-развлекательного комплекса "Орал"
Щит
1
17.
город Уральск
Улица Жамбыла, перед филиалом некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Западно-Казахстанкой области
Щит
1
18.
город Уральск
Улица Гагарина, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Молодежный творческий центр управления культуры акимата Западно-Казахстанской области"
Щит
1
19.
город Уральск
Улица Курмангазы, перед зданием республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по городу Уральск Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Щит
1
20.
город Уральск
Улица Курмангазы, перед гостиницей "Урал"
Щит
1
21.
город Уральск
Улица Курмангазы, перед зданием коммунального государственного учреждения "Центр занятости населения акимата города Уральска"
Щит
1
22.
город Уральск
Микрорайон "Жұлдыз", на правой стороне конечной автобусной остановки маршрута №5
Щит
1
23.
город Уральск
Улица Чагано-Набережная, перед филиалом некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Западно-Казахстанкой области
Щит
1
24.
город Уральск
Проспект Абулхаир хана, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанский областной центр культуры и искусства имени Кадыра Мурзалиева управления культуры акимата Западно-Казахстанской области"
Щит
1
25.
город Уральск
Микрорайон "Кадыр Мырза Али", перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Дворец школьников" отдела образования города Уральска
Щит
1
26.
поселок Зачаганский
Улица Жангир хана, перед зданием специализированного отдела по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Западно-Казахстанской области
Щит
1
27.
поселок Зачаганский
Микрорайон "Сарытау", улица Салима Айткулова, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №50" отдела образования города Уральск
Щит
1
28.
поселок Зачаганский
Участок №994, перед зданием садоводческого товарищества "Зачаганский" вдоль кольцевой дороги ведущей на новый мост через реку "Урал"
Щит
1
29.
поселок Деркул
Микрорайон "Көкжиек", улица Ақтамберді жырау, перед зданием коммунального государственого учреждения "Средняя общеобразовательная школа №48" отдела образования города Уральск
Щит
1
30.
поселок Деркул
Микрорайон "Сарыарқа", улица Беймбета Майлина, перед зданием коммунального государственого учреждения "Средняя общеобразовательная школа №49" отдела образования города Уральск
Щит
1