2019 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 мамырдағы № 15 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 мамырда № 5679 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша аудан аумағында 2019 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.Бексеитов) осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Аудан әкімдігінің 2018 жылғы 14 мамырдағы №12 "2018 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5202 тіркелген, 2018 жылғы 28 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын деп танылсын.
4. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (Д.Муканова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Тукжановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 23 мамырдағы № 15
қаулысына қосымша
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша аудан аумағында 2019 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Өсімдік өнімдерінің түрлері шаруашылығы
Оңтайлы мерзімдер
3 құрғақ дала аймағы
басталуы
аяқталуы
1.
Жаздық арпа
22 мамыр
2 маусым
2.
Сұлы
22 мамыр
2 маусым
3.
Жаздық бидай
22 мамыр
2 маусым
4.
Тары
22 мамыр
2 маусым
5.
Күнбағыс
22 мамыр
2 маусым
6.
Мақсары
22 мамыр
2 маусым
7.
Күздік бидай
15 тамыз
10 қыркүйек

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2019 год
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 23 мая 2019 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 мая 2019 года № 5679
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2019 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства Бурлинского района Западно-Казахстанской области" (А.Бексеитов) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление акимата от 14 мая 2018 года за №12 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2018 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5202, опубликованное 28 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (Д.Муканова) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района А.Тукжанова.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 23 мая 2019 года №15
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2019 год
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
3 зона сухостепная
начало
завершение
1.
Ячмень яровой
22 мая
2 июня
2.
Овес
22 мая
2 июня
3.
Яровая пшеница
22 мая
2 июня
4.
Просо
22 мая
2 июня
5.
Подсолнечник
22 мая
2 июня
6.
Сафлор
22 мая
2 июня
7.
Озимая пшеница
15 августа
10 сентября