Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 25-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 наурызда № 5584 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Мендешев
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов
2019 жылғы 18 наурыздағы
№ 25-5
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
шешіміне қосымша
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 13-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5017 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-8 "2018-2020 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5039 тіркелген, 2018 жылғы 29 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 14-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 13-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5135 тіркелген, 2018 жылғы 23 сәуірдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 14-2 "2018 жылы Бөкей ордасы ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит беру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5134 тіркелген, 2018 жылғы 20 сәуірдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Бокейординского районного маслихата
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2019 года № 25-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 марта 2019 года № 5584
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бокейординского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Е.Мендешев
Секретарь маслихата Е.Танатов
Приложение
к решению
Бокейординского районного
маслихата от 18 марта 2019 года
№ 25-5
1. Решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 13-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5017, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 13-8 "О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5039, опубликованное 29 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Бокейординского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 14-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 13-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5135, опубликованное 23 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Бокейординского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 14-2 "О предоставлении подъемного пособия и бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бокейординского района в 2018 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5134, опубликованное 20 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 15-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-8 "2018-2020 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5180 тіркелген, 2018 жылғы 5 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 шілдедегі № 17-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 13-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5294 тіркелген, 2018 жылғы 31 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 тамыздағы № 19-2 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №13-8 "2018-2020 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5335 тіркелген, 2018 жылғы 24 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 20-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 13-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5362 тіркелген, 2018 жылғы 6 қарашадағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 қарашадағы № 21-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №13-8 "2018-2020 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5383 тіркелген, 2018 жылғы 14 қарашадағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 13-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5454 тіркелген, 2019 жылғы 3 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Бокейординского районного маслихата от 13 апреля 2018 года № 15-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 13-8 "О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5180, опубликованное 5 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Бокейординского районного маслихата от 11 июля 2018 года № 17-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 13-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5294, опубликованное 31 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Бокейординского районного маслихата от 17 августа 2018 года № 19-2 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 13-8 "О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5335, опубликованное 24 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Бокейординского районного маслихата от 10 октября 2018 года № 20-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 13-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5362, опубликованное 6 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Бокейординского районного маслихата от 1 ноября 2018 года № 21-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 13-8 "О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5383, опубликованное 14 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Бокейординского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 22-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 13-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5454, опубликованное 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

11. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-4 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №13-8 "2018-2020 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5473 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 22-4 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 13-8 "О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5473, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).