Жаңақала ауданы бойынша 2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 38 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 сәуірде № 5627 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 мамырдағы № 55 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 12.05.2020 № 55 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест по Жангалинскому району на 2019 год
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 апреля 2019 года № 5627. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 12 мая 2020 года № 55
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 12.05.2020 №55 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстык-атқару Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 тіркелген) сәйкес Жаңақала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №13898) акимат Жангалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін Жаңақала ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының бір пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Жаңақала ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының бір пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента от списочной численности работников организаций Жангалинского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от списочной численности работников организаций Жангалинского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Жаңақала ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының бір пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.
4. Жаңақала ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі №256 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4554 тіркелген, 2016 жылғы 22 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере одного процента от списочной численности работников организаций Жангалинского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Жангалинского района от 5 сентября 2016 года № 256 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4554, опубликованное 22 сентября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Жаңақала ауданы әкімі аппаратының басшысы (А.Карменов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Нұрғожинге жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Жаңақала ауданы әкімінің
2019 жылғы 12 сәуірдегі
№38 қаулысына 1 қосымша
2019 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "№3 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

5. Руководителю аппарата акима Жангалинского района (А.Карменов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Нургожина.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение 1
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 12 апреля 2019 года №38
Перечень организации для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год
Наименование организаций
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Коммунальное государственное учреждение "№3 средняя общеобразовательная казахская школа" Жангалинского районного отдела образования"

152
1
1
2
"Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
62
1
1
3
"Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "М.Мирманов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
82
1
1
Жаңақала ауданы әкімінің
2019 жылғы 12 сәуірдегі
№38 қаулысына 2 қосымша
2019 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Жаңақала аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
66
1
1
2
Жаңақала ауданы әкімдігінің (шаруашылық жүргізу құқындағы) "Коммунал" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
56
1
1
3
Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени - демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
114
1
1
Жаңақала ауданы әкімінің
2019 жылғы 12 сәуірдегі
№38 қаулысына 3 қосымша
2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
336
1
3
2
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Аудандық сауықтыру ауруханасы" оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
100
1
1
3
"Жаңақала аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесі
73
1
1

152
1
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени А.Жангельдина" Жангалинского районного отдела образования"
62
1
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени М.Мирманова" Жангалинского районного отдела образования"
82
1
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 12 апреля 2019 года №38
Перечень организации для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2019 год
Наименование организаций
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Государственное учреждение "Жангалинский районный отдел занятости и социальных обеспечении"
66
1
1
2
Государственное коммунальное предприятие "Коммунал" Акимата Жангалинского района (на праве хозведения)
56
1
1
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Джангалинский районный центр досуга" Жангалинского районного управления культуры
114
1
1
Приложение 3
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 12 апреля 2019 года №38
Перечень организации для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год
Наименование организаций
Списочная численностьработников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жангалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
336
1
3
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ауданаралық сауықтыру ауруханасы" оңалту орталығы" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
100
1
1
3
Государственное учреждение "Жангалинская районная централизованная библиотечная система"
73
1
1