Ведомстволық бағыныстағы "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесін қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының Кеңсесі бастығының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 01-6.4 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 19887 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 146 қаулысымен бекітілген Заттай нормаларды әзірлеу қағидаларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекеме үшін қоса беріліп отырған қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін:
телефон байланысы осы бұйрықтың 1 қосымшасына сәйкес;
автокөлік құралдары осы бұйрықтың 2 қосымшасына сәйкес;
кеңсе жиһазы осы бұйрықтың 3 қосымшасына сәйкес.
2. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Кеңсесінің Құжаттамалық, қаржылық және кадрлық қамтамасыз ету бөлімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Кеңсесінің Құжаттамалық, қаржылық және кадрлық қамтамасыз ету бөлімі меңгерушісінің орынбасары - бас бухгалтері Б.Қ. Битеноваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті – Елбасының Кеңсе Басшысы
М. Қасымбеков
"КЕЛІСІЛДІ":
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
______________________
Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті –
Елбасының
Кеңсесі Басшысының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 01-6. 4 бұйрығына
1-Қосымша
Ведомстволық бағыныстағы "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесін телефон байланысымен қамтамасыз етудің заттай нормалары
Телефон байланысы түрлерінің атауы
Пайданушылар
1
2
Республика ішіндегі қалааралық телефон байланысы*
Мемлекеттік мекеменің басшысы, оның орынбасарлары; басшының қабылдау бөлмесі, кеңесшілер, бас бухгалтер, құрылымдық бөлімшелердің (қызмет, сектор) басшылары;
Халықаралық телефон байланысы
Мемлекеттік мекеменің басшысы, оның орынбасарлары және халықаралық байланыстар қызметінің басшысы
Қалалық нөмірлермен телефон байланысы
Мемлекеттік мекеменің қызметкерлері
Ескертпелер:
* - осы телефон байланысының түрі стационарлық телефоннан ұялы байланыс желісіне шалынатын қоңыраулардың да қамтиды.
Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті –
Елбасы Кеңсесі Басшысының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 01-6.4 бұйрығына
2-қосымша
Ведомстволық бағыныстағы "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесін автокөлік құралдарымен қамтамасыз етудің заттай нормалары

Об утверждении натуральных норм обеспечения подведомственного государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы"
Приказ Руководителя Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы от 13 января 2020 года № 01-6.4. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 января 2020 года № 19887.
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Правилами разработки натуральных норм, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 146, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить для подведомственного государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы" прилагаемые натуральные нормы обеспечения:
телефонная связь согласно приложению 1 к настоящему приказу;
автотранспортные средства согласно приложению 2 к настоящему приказу;
офисная мебель согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Отделу документационного, финансового и кадрового обеспечения Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя заведующего Отделом документационного, финансового и кадрового обеспечения Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы - главного бухгалтера Битенову Б.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Руководитель Канцелярии Первого Президента
Республики Казахстан – Елбасы
М. Касымбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
______________________
Приложение 1
к приказу Руководителя
Канцелярии Первого
Президента Республики
Казахстан – Елбасы
от 13 января 2020 года № 01-6. 4
Натуральные нормы обеспечения телефонной связью подведомственного государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы"
Наименование видов телефонной связи
Пользователи
1
2
Междугородняя телефонная связь внутри Республики*
Руководитель государственного учреждения, его заместители, приемная руководителя, советники, главный бухгалтер, руководители структурных подразделений (служб, секторов)
Международная телефонная связь
Руководитель государственного учреждения, его заместители и руководитель службы международных связей
Телефонная связь с городскими номерами
Сотрудники государственного учреждения
Примечание:
* - данный вид телефонной связи включает также звонки со стационарного телефона на сети мобильной связи.
Приложение 2
к приказу Руководителя
Канцелярии
Первого Президента
Республики Казахстан – Елбасы
от 13 января 2020 года № 01-6.4
Натуральные нормы обеспечения автотранспортными средствами подведомственного государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы"